Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Жіночий одяг

Міні-спідниця з шкіряними вставками
Для виконання даної моделі слід використовувати джинсову тканину і шкіру для вставок. Переднє полотнище цієї спідниці — на фігурної кокетці, заднє — на прямій. Від мисів кокетки оформлені складки (рис. 86).

На чистому аркуші паперу обведіть основні викрійки переднього і заднього полотнища спідниці.

Нанесіть на контури лінії стегон. Розширте переднє полотнище по лінії низу на 5-7 см, а заднє — на 3-4 см (рис. 87).

На кресленні заднього полотнища від лінії талії по лінії бічного зрізу відкладіть відрізок, рівний половині відстані від лінії талії до лінії стегон. Це ширина кокетки. Відкладіть відрізок такої ж довжини на лінії середини заднього полотнища і на лініях виточок. З'єднайте отримані точки плавною кривою.

На кресленні переднього полотнища по лініях середини і бічного зрізу відкладіть таку ж ширину кокетки, як і на задньому полотнищі. З допомогою лінійки з'єднайте отримані точки. Розділіть цю допоміжну лінію на 3 частини і з точки, розташованої ближче до середини, проведіть вертикальну лінію розрізу. На лінії розрізу на 2-3 см вище лінії стегон поставте кінцеву точку мису кокетки.

Вниз від допоміжної лінії по лінії середини переду відкладіть 2 див. З'єднайте отримані точки з кінцевою точкою мису кокетки і шириною кокетки, зазначеної на бічному зрізі, плавними увігнутими кривими. Це буде нижній зріз кокетки.

Пронумеруйте деталі викрійок переднього і заднього полотнищ. Позначте на них напрямок частковій нитки.

Для пошиття спідниці на кокетці найкраще взяти тканину шириною 140 див. В цьому випадку вам буде потрібно одна довжина спідниці плюс 15-20 див. 
 

Рис. 87. Нанесення фасонних ліній спідниця на кокетці: а — заднє полотнище; б — переднє полотнище

Розріжте викрійки по лініях кокеток. Закрийте виточки на кокетці, попередньо подовживши виточку на передній деталі до нижнього зрізу. На викрійці переднього полотнища зробіть розріз.

Складіть тканину вздовж лицьовою стороною всередину. Розкладіть викрійки переднього і заднього полотнищ серединами до згину. Деталі викрійки переднього полотнища розсуньте по лінії стегон на глибину складки (глибина односторонньої складки становить 10-14 см, глибина зустрічній — 20-24 см) (рис. 88).

Продовжіть по тканині лінію стегон. Потім обведіть деталі і об'єднайте їх загальним контуром. Зменшіть глибину складки по лінії низу на 1,5–2 см з кожної сторони. 
 

Рис. 88. Розкладка викройок на тканині та розкроювання спідниці на кокетці

Викрійки кокетки покладіть на тканину серединами до згину, закривши виточки. Дайте припуски на шви і підгин низу.

Прокладете по контурним лініям викрійок та лініями складок копіювальний шов. Відзначте середини полотнищ і кокетки прокладочными стібками. Змітайте складки і бічні зрізи полотнищ і кокетки. Навертає кокетку на полотнища таким чином, щоб їх середини і бічні шви поєдналися.

Приметайте пояс або корсажную тасьму. Після цього перевірте примірку. Якщо під час примірки були зроблені виправлення, разметайте шви.

Стачайте праві бічні зрізи кокетки, потім разутюжьте шов. Обробіть нижній зріз кокетки попередньо підготовленої подкройной обтачкой. Можна також підігніть його навиворіт, приметайте і приутюжить, а на заключному етапі прокласти оздоблювальний шов шириною 0,2–0,5 див. Стачайте праві бічні зрізи полотнищ. Навертає кокетку на полотнища (спідниця повинна бути в розгорнутому вигляді). При цьому простежте за тим, щоб копіювальний шов по верхньому зрізу спідниці сполучився з підігнутим або обробленим нижнім зрізом кокетки. Настрочив кокетку на полотнища. Обробіть застібку у лівому бічному шві і стачайте зрізи.

Верх спідниці обробіть поясом. Підшийте низ, обмітайте зрізи і відпрасуйте виріб.

 Щоб спідниця виглядала більш нарядною, можна виконати оздоблення стразами.

Категорія: Жіночий одяг | Додано: (09.01.2016)
Переглядів: 1141 | Рейтинг: 0.0/0