Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Жіночий одяг

Ефектна блузка з хутряною обробкою

Така оригінальна блуза з красивим коміром стане прикрасою вашого гардеробу (рис. 108). Її ви зможете одягнути не лише на світський раут, але і піти до неї на зустріч з друзями в кафе чи ресторан.

Головною перевагою цієї блузи є практичність, зручність і елегантність. Дуже цікаві фасонні лінії цієї блузи. Вона з суцільнокроєним рукавом, нижній шов якого починається від лінії талії. Рельєфні вертикальні лінії зміщені в бік пройм. У верхній частині рукав закладається в м'які складочки. Особливий шарм блузці надають хутряний комір і манжети.

Для нанесення фасонних ліній можна використовувати креслення основи сукні з цільнокроєним довгим рукавом. Нижній його зріз не оформляйте. Лінію місця бічного шва продовжите нижче талії на 2 см і поставте точку Т2. Приготуйте креслення основи спинки. Для оформлення нижнього шва рукава точку Т2 з'єднайте пунктирною лінією з точкою М1.

Розділіть цю лінію на три частини. Від першої точки, розташованої ближче до бічного шву, відміряйте вверх 5 см і позначте її буквою е. Оформіть лінію нижнього шва рукава через точки М1, е, Т2. Побудуйте біля цієї точки одну або дві виточки глибиною 2 див. Потім з'єднайте точки Т2 і Т плавною лінією. Т2Т — це лінія талії.

Для побудови лінії нижнього шва рукава по лінії переду з'єднайте точку Т2 з точкою М2 пунктирною лінією і розділіть її на три частини. Від першої точки, розташованої ближче до бічного шву, відміряйте вверх 5 см і позначте її точкою е1. Через точки Т2, е1, М2 змалюйте лінію нижнього шва рукава переду. Закрийте виточки на лінії нижнього шва рукава спинки.

Порівняйте довжини нижніх швів спинки і переду.

По результату порівняння додайте або приберіть відрізок по лінії низу у точці М2.

Позначте нову точку М4. З'єднайте плавною лінією точку Т2 і Т1. Отримаєте лінію талії переду Т2Т1.

При нанесенні фасонних ліній будьте дуже уважні. Щоб змалювати фасонні лінії, виконайте такі побудови.

Для побудови вирізу ворота спинки від точки А1 відміряйте вправо по лінії нахилу плеча 2-3 см і поставте крапку С. З'єднайте точку З точкою А увігнутою лінією.

Для цього по лінії нахилу плеча відміряйте від точки З вправо 6-8 см і поставте крапку Р.

Від точки Т по лінії талії вправо відміряйте 8-9 см і позначте точку Р1. Точки з'єднати прямою лінією.

Плечову виточку перенесіть в рельєфну лінію. Для виконання цього перенесення відміряйте від точки Р вправо по лінії нахилу плеча глибину плечової виточки 1,5 см і поставте точку Р2. По рельєфу вниз відміряйте 7-8 см і поставте крапку Р3. З'єднайте точки Р3 і Р2 прямою лінією, продовжите її для складання по окату рукава вище нахилу лінії плеча на 3-5 см і поставте крапку Р4. Проведіть нову лінію верхнього шва рукава, поєднавши для цього точки Р4 і М.

Виточку талії спинки приберіть в рельєфну лінію. Виконайте це побудова таким способом: від точки Р1 відміряйте вправо по лінії талії глибину виточки спинки, але не більше 3 см, а від лінії грудей вниз по рельєфу — 2 див. З'єднайте ці точки.

При нанесенні фасонних ліній спереду почніть з ліній вирізу ворота. Для цього від точки А6 вліво по лінії нахилу плеча відміряйте 2-3 див. Позначте отриману точку С1. Через цю точку проведіть вертикальну лінію. Від точки А7 вниз по лінії середини переду відміряйте 6-7 см і поставте точку С2. Через точку С2 проведіть горизонтальну лінію. Відміряйте 2,5–3 см по бісектрисі кута, утвореного цими лініями, і поставте крапку С3. Через точки С1, С3, С2 оформіть виріз ворота.

Нанесіть рельєфну лінію ліфа. Для цього від точки С1 по лінії нахилу плеча вліво відміряйте 6-8 см і поставте крапку Р5. По лінії талії вліво від точки Т1 відміряйте 8-9 см і позначте точкою Р6.

Отримані точки Р5 і Р6 з'єднати прямою лінією.

Приберіть нагрудної виточки в вертикальну фасонную лінію. Проведіть через точку Ц горизонтальну лінію вліво до перетину з рельєфною лінією і позначте точкою Ц1. Засічіть з точки Р5 вліво, як з центру, дугу, рівну глибині нагрудної виточки. З точки Ц1 до цієї дузі проведіть дотичну, продовжите її вище нахилу лінії плеча на 5-8 см і поставте крапку Р7. Проведіть нову лінію верхнього шва рукава. Для цього з'єднаєте точки Р7 і М3 прямою лінією. Приберіть подгрудную виточку в фасонную лінію. Від точки Р6 вліво по лінії талії відміряйте глибину подгрудной виточки. Потім від точки Ц1 вниз по рельєфу відкладіть 3 див. з'єднайте Отримані точки прямою лінією.

Креслення коміра зробіть самостійно. Побудуйте прямий кут з вершиною в точці О зі сторонами кута довільної довжини.

Від точки Про вгору відміряйте 20-30 см (точка В1), вправо — половину довжини обхвату шиї (точка В).

Проведіть через точку В1 горизонтальну пряму довше лінії ІВ на 8-9 см і отримаєте точку В2. З'єднайте точки В2 і Ст. Це лінія коміра.

По лінії ОВ1 вгору відміряйте 4 див. Отриману точку з'єднати з точкою В опуклою лінією. Це лінія пришива коміра до горловини.

Продовжите лінію ОВ1 вище точки В1 на 5-6 см, а від точки В2 вниз по лінії шва коміра відміряйте 2 див. З'єднайте опуклою лінією вгору отримані точки і отримаєте лінію відльоту коміра.

Гарним доповненням до даної моделі є сувора спідниця-максі.

Категорія: Жіночий одяг | Додано: (09.01.2016)
Переглядів: 790 | Рейтинг: 0.0/0