Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Жіночий одяг

Джинсова спідниця з кишенями

Щоб побудувати креслення даної моделі (рис. 83), обведіть основну викрійку переднього полотнища, крім виточки, і нанесіть на контур лінію стегон. Лінію низу продовжите вліво на 3-5 див. Вліво по лінії талії від лінії середини переднього полотнища відкладіть відрізок, рівний 1/4 напівобхват талії (у даному випадку 9,5 см) (рис. 84). В отриманій точці буде починатися підріз кишені. Від лінії стегон по лінії бічного зрізу вгору відкладіть 4-8 см і з'єднайте отриману точку з початком підріза плавною кривою.
 

Вліво від початку підріза відкладіть 2,5–3 см (розчин виточки), а по лінії підріза — 13-14 см (довжина виточки). З'єднайте ці точки плавною кривою, що повторює лінію підрізу. Вирівняйте сторони виточки.


Від початку підріза по лінії талії вправо відкладіть 3 см, а від кінця підріза вниз по лінії бічного зрізу — 8-12 см (розміри мішковини кишені). Пронумеруйте деталі і позначте на них напрямок частковій нитки.


Для пошиття спідниці з підрізними кишенями вам знадобляться дві довжини виробу плюс 15-20 см, якщо ширина тканини становить 75-90 див.


Шириною 140 см достатньо буде однієї довжини плюс 20-25 см.


Перенесіть на чистий аркуш паперу деталь мішковини кишені. Розріжте викрійку по вытачке і по лінії кишені.


Складіть тканину вздовж лицьовою стороною всередину і укладіть на неї викрійку заднього полотнища і першу деталь викрійки переднього полотнища (серединами до згину). Другу деталь, по лінії підріза поєднану з третьої, укладіть по напрямку часткової нитки (рис. 85). Зробіть припуски на шви і підгин низу. Третю деталь — мішковину кишені — викройте з основної або підкладкової тканини.
 

Прокладіть копіювальний шов по контурним лініям викрійок і по межі між другою і третьою деталями (по лінії підріза кишені). Відзначте середини полотнищ прокладочными стібками. Змітайте першу деталь з другої третьої таким чином, щоб лінії подрєзов на них поєдналися.


Змітайте виточки і бічні зрізи. При цьому шов на лівому боці на 16-20 см не повинен доходити до верхнього зрізу. Приметайте пояс.


Потім проведіть примірку і при наявності виправлень разметайте шви.


Обробіть підріз кишені заздалегідь підготовленій мішковиною. Якщо тканина легко розтягується, підшийте кромку по лінії підріза з виворітного боку. Приметайте її зріз до зрізу кишені косими стібками, розташованими на відстані 1-1,5 см один від одного. Якщо тканина досить товста, ви можете прітачать крайку. Прикладіть мішковину кишені лицьовою стороною до лицьовій стороні спідниці, приметайте з основної деталі і прітачать швом шириною 0,8 див. Потім виверніть на лицьову сторону.


Выметайте шов, зробивши кант з основної деталі (0,2 см), прометайте і пріутюжьте. Після цього відстрочити лінію підріза кишені, не доходячи 2-3 см до лінії талії і бічного зрізу.


По лініях підріза змітайте першу і другу третю деталі. Стачайте краю третіх деталей. Обробіть зрізи мішковини «зигзагом». Точно так же обробіть другий кишеню. Далі обробляйте виріб так само, як пряму класичну спідницю.

Дану модель добре доповнить ремінь з красивою пряжкою. 

Категорія: Жіночий одяг | Додано: (09.01.2016)
Переглядів: 907 | Рейтинг: 0.0/0