Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » В'язання

В'язані сидіння на табурети

Ви з чоловіком задумали побудувати дачу? Які приємні клопоти! Але пам'ятайте, що часом від якісних біотуалетів повністю залежить не тільки атмосфера, що панує на такий будівництві, але і здоров'я самих будівельників, адже серед них ваш власний чоловік! Ось з придбання та встановлення таких затишних закладів і слід починати, а вже потім - коли новехонькая дачка поскрипує своїми дерев'яними підлогами, братися за обробку нового гніздечка.

Як вам ці чудові в'язані сидіння на табурети? До чого тепло, затишно і весело сидіти на таких, ось і залишки ниток знадобляться!

Вам знадобиться: тверда килимова шерсть або залишки вовняних ниток щільністю не менше 50 м на 100 м, металеві в'язальні гачки № 3,75 з округлої борідкою і № 2,75 згострою борідкою, велика голка для трикотажу.

Килимову шерсть можна замінити звичайною, взявши для роботи залишки кольорових ниток: у цьому випадку в процесі в'язання скручуйте кілька нитокразом, щоб полотно вийшло щільним і служило довго.

Види петель: див. опис петель. 

ОПИС РОБОТИ: 

1. Наберіть 4 повітряні петлі (повітр.п.) і зробіть кільце з допомогою з'єднувального стовпчика (сс). Наберіть повітр. п. для підйому ряду, потім провяжите 6 стовпчиків без накиду (ст. б/н), набираючи їх з середини кільця. Закрийте ряд з'єднувальним стовпчиком (сс). Обріжте нитку, залишивши досить довгий кінець. Для того щоб малюнок в'язання було рівномірним, необхідно завершити ряд «помилкової петлею, а наступний ряд починати в іншій точці пов'язаного кола. Для виконання «помилкової петлі» виконайте кроки, описані нижче.

2. Витягніть кінець нитки з петлі.

3. Уклавши кінець нитки в напрямку в'язання, протягніть її через робочу петлю і витягніть нитку. 

4. Проведіть кінець нитки в зворотному напрямку крізь в'язання, завершуючи «неправдиву петлю». Тепер у вас в руках рівна коло - без «сходинки» у тому місці, де закріплювалася нитка.

5. Укладіть нитку по краю кола і введіть нитку іншого кольору, набравши повітр.п. в іншій точці кола. Вважаючи набрані в п. 14 повітр.п. нульовим (підготовчим) поруч, а 1-м поруч - пов'язані 6 ст. б/н, далі в'яжіть за схемою: 2-й ряд -12 ст. б/ н, 3-й ряд - 24 ст. б/н. В 4-6-мрядах додавайте по 6 ст. б/н в кожному ряду, у 7-му ряду додайте 7 ст. б/н. Далі продовжуйте в'язати за схемою - наступних 3 ряду додавайте по 6 ст. б/н, потім один раз 7 ст. б/н. 

Виріжте з поролону коло діаметром, рівним діаметру сидіння табурета. Зв'яжіть стільки рядків, скільки буде потрібно, щоб накрити його. Провяжите 6-8 рядів без додатків, щоб вив'язати «стінки», потім зробіть ряд, пров'язуючи два стовпчики в один. Завершіть роботу, провязав без змін ще кілька рядів. Уклавши на сидіння табурета поролон, натягніть зверху в'язане полотно, попередньо отпарив його праскою з вивороту, і закріпіть його знизу. 

Сидіння на лавці квадратної форми в'яжеться аналогічно - спочатку наберіть 5 повітр.п., зробіть сс, формуючи кільце. Зробіть 1 повітр.п. підйому ряду, потім наберіть 8 ст. б/н з середини кільця. Закривши ряд сс, зробіть «неправдиву петлю». Введіть нову нитку, починаючи з повітр.п. в іншій точці кола. Для 2-го ряду кожен 2-й ст. б/н провязывайте тричі, закрийте ряд сс, зробіть «неправдиву петлю». Всі наступні ряди в'яжіть аналогічно, пров'язуючи в кутах квадрата 3 ст. б/н в 1-й стовпчик.

Категорія: В'язання | Додано: (17.12.2018)
Переглядів: 379 | Рейтинг: 0.0/0