Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » В'язання

Снуд-мебіус

Снуд-мебіус - новинка, яка встигла придбати досить широку популярність. Він з успіхом замінює шапку, а також використовується з будь верхнім одягом як знімний капюшон і одночасно шарф-комір.

Розмір снуда: 22 х 120 см.

Вам буде потрібно: 200 г пряжі з різнокольоровими «шишечками» Tendance (60% вовна, 22% поліакріл, 13% поліамід, 5% мохер; 50 г/45 м) № 08306 фіолетового або № 08323 оранжевого кольору. Кругові спиці № 10 з тросом довжиною 100-120 см. Маркувальне кільце.

Візерунки та види петель: Рез. 2x2.

Щільність в'язання: 10 х 10 см = 9-10 п. х 13-14 кругових р.

Виконання роботи

В техніці в'язання снуда-мебіуса набрати 120 п. = всього 240 п.

Відзначити початок р. маркувальним кільцем і в'яз. рез. 2 х 2 до висоти 20 см від набірного р. поки не закінчиться пряжа, потім вільно закрити всі п.

ТЕХНІКА В'ЯЗАННЯ СНУДА-МЕБІУСА

Снуд-мебіус - це снуд з великою довжиною окружності, кінці якого з'єднують, попередньо перекрутивши один з них на 180° у вигляді петлі Мебіуса. Першу частину отриманої петлі надягають на шию. а другу накидають на голову.

Такий снуд в'яжуть на кругових спицях з довгим тросом, набираючи п. як на саму спицю, так і на з'єднувальний тросик.

З кожної набраної п. буде виходити подвійна п.. верхня (на спиці) і нижня (на тросі). Наорав таким чином п., можна в'яз. одночасно і верхній, і нижній край.

Так як при в'яз. у цій техніці обидві сторони будуть осіб., слід в'яз. 2-сторонніми візерунками: плат, в'яз., жемч. візерунок або різними видами рез.

Якщо нитка в мотку закінчилася, слід приєднати нитка з нового мотка і пров'язати кілька п. ниткою в два складання (нової та старої).
 




Фото 1: сайт: згорнути тросик в кільце, тримаючи в правій руці спицю і сам трос. Зробити ковзний вузол, залишивши нитка довжиною 20 см, і надіти його на спицю, при цьому кінчик нитки повинен розташовуватися перед тросом. Притримуйте робочу нитку вказівним пальцем лівої руки.

Фото 2: зробити нак. на тросі (права спиця за тросом). Підхопивши нитку справа наліво, зробити нак., перевести спицю назад.

Фото 3: зробити нак. на спиці (права спиця над тросом). Продовжити набір до утворення необхідного числа п. В результаті на тросі і на спиці повинно бути рівне число п.

Фото 4: в'яз. круговими р., рівномірно розподілити п. за тросику і витягнути ліву спицю для роботи. Перед початком роботи необхідно переконатися, що спиця і трос паралельні один одному, крім тих місць, де вони перетинаються. Відзначити початок р. маркувальним кільцем.

Фото 5: пров'язати 1-ю половину п. на спиці: кожна 2-я п. вийшла скрещенной; провязивать ці п. осіб. прийомом за задню стінку, решта п. за передню стінку.

Фото 6: після того як буде провязана 1-я половина п., маркувальне кільце має бути на тросі внизу.

Фото 7: пров'язати 2-ю половину п., ви провязали 1-ю половину п. повного кругового р. Продовжити в'яз. ліц. п. до тих пір, поки маркувальне кільце не виявиться на спиці. Тепер виконаний повний круговий р. в техніці Мебіус.

Фото 8: почати виконання візерунка: зрушити маркувальне кільце на правій спиці і почати в'яз. обраним узором. При закритті п. 1-ю і 2-ю половини п. слід закривати в один прийом.

Категорія: В'язання | Додано: (07.01.2019)
Переглядів: 351 | Рейтинг: 0.0/0