Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » В'язання

Рожева туніка

Розмір: 40.

Буде потрібно: 400 г рожевої пряжі (55% котон, 45% акрил, 50 г/160 м), гачок № 2,5.

Основний візерунок «філейна сітка»: схема 5-1,2-й і 3-й ряди повторюються. На схемі вказані прямі і зворотні ряди.

Елемент: схема 5-2, виділено чорним кольором. В'яжете від центру по колу. Розмір елемента 6 х 6 див. Потрібно 14 елементів.

Шнурок «гусеничка». Провязывается 1 ст. б/н. під 2 крайові полупетли і шнур повертається за годинниковою стрілкою. Ця операція повторюється кожного разу (рис. 5-4).

Опис. Розміри і напрямок роботи зазначено на схемі (рис. 5-1, 5-2, 5-3). 

Спинка. В'яжете знизу вгору. Вывязываете ланцюжок з 161 в. п. (число кратне 2 плюс 1 п. для симетрії), в'яжете 3 в. п. для підйому на новий ряд. Потім в'яжете основним візерунком за схемою 5-1. Через 49 см від набірного краю робите пройми. Для цього з двох сторін в одному ряду убавляете по 4 п., а потім кожен ряд убавляете по 1 п. (12 х разів по 1 п.). Далі в'яжете рівно і через 19 см від початку пройм формуєте виріз горловини. Спочатку посередині полотна убавляете 43 п. Кожне плече в'яжете окремо. Для заокруглення з боку горловини, в кожному ряду убавляете по 2 п. (2 рази х 2 п.).
Через 21 см від початку пройм закінчуєте роботу над плечем (39 п.). Друге плече вывязываете аналогічно, але в дзеркальному відображенні.

Перед. Починаєте і до вирізу горловини в'яжете як спинку. Пройми робите як на спинці. Одночасно з проймами починаєте формувати виріз горловини. Збавивши середню петлю і розділивши полотно на дві рівні частини (по 80 п.), кожну частину (плече) в'яжете окремо. З боку пройми не забувайте збавляти петлі як на спинці, а з боку горловини кожен 4-й ряд убавляете по 1 п. (для скосу - 5 разів по 1 п.). Через 16 см від початку пройм формуєте круглий виріз горловини. Для цього в одному ряду убавляете 8 п., потім кожен ряд убавляете по 2 п. (6 разів х 2 п.). В'яжете рівно і через 21 см від початку пройми закінчуєте роботу над плечем (39 п.). Друге плече вывязываете аналогічно, але в дзеркальному відображенні.

Рукав. В'яжете знизу вгору. Вывязываете ланцюжок з 81 в. п. (число кратне 2 плюс 1 п. для симетрії), в'яжете 3 в. п. для підйому на новий ряд. Потім в'яжете основним візерунком за схемою 5-1. Для розширення кожен 4-й ряд з двох сторін полотна додаєте по 1 п. (10 х 1 раз п.). Далі в'яжете рівно через 45 см від набірного краю формуєте окат рукава. Для цього з двох сторін в одному ряду убавляете по 4 п., а потім кожен ряд убавляете по 2 п. Через 15 см від початку оката закінчуєте роботу над рукавом. Другий рукав вывязываете аналогічно.

Збірка. Зшийте плечові шви. Вшитої рукава. Зшийте рукави і бокові шви. На бічних швах знизу залиште розрізи по 20 див. Краї рукавів, виріз горловини, з вирізом, нижній край подолу з розрізами обв'яжіть двома рядами ст. б/н.

Пояс. За схемою 5-2 вывяжите необхідну кількість елементів. Під час вив'язування останнього ряду з'єднуйте елементи в смугу. Місця з'єднання вказані на схемі. Пояс по контуру обв'яжіть візерунком за схемою 5-2 (виділено червоним кольором). Вывязав 4 шнурка «гусеничка» завдовжки 40 см, пришийте їх до країв пояси (по два на кожен). На кінці шнурків пришийте обв'язані гудзики або маленькі помпончики.
 



Категорія: В'язання | Додано: (12.12.2018)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 0.0/0