Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Все про шиття
Мереживною топ
Розміри: 36/38 (40/42)
Вам потрібно: 200 г білої пряжі MONDIAL CABLETS (100% бавовни. 200 м/50 г);гачок № 3; штопальна голка.
Види петель: див. опис петель.
Стовпчики з/н: в'язати по 1 ст. з/н в кожну петлю, замінюючи 1-й ст. з/н кожного ряду на 3 повітр. п. підйому; провязивать останній ст. з/н в 3-ю повітр. п. підйому попереднього вир. ряду; для зменшення 1 п. зв'язати поспіль 2 ст./н.,не завершуючи їх, і потім пров'язати їх разом.
Листочок (7 дит.): для одного листочка зв'язати ланцюжок з 22 повітр п. і, починаючи від 3-ї петлі від гачка, в'язати 1 ст. б/н в кожну петлю, далі в'язати за схемою. Ст. 6/н 4-го, 8-го і 12-го р. в'язати за ст. б/н двох попередніх рядків (для зручності можна відвернути петлі двох останніх рядів на осіб. бік). Таким чином ст. б/н двох останніх рядів утворюють рельєфні смуги. Закінчивши 14-й р. схеми. обрізати і закріпити нитку.
Квітка А: зв'язати ланцюжок з 14 повітр. п. і з'єднати її в кільце 1 соед. ст. в останню від гачка повітр. п. 1-й р.: 1 повітр. п. підйому, кільце 29 ст. б/н, 1 соед. ст. в повітр. п. подъема4 далі в'язати за схемою Закінчивши 3-й ряд, обрізати і закріпити нитку. Зв'язати необх. число квіток.
Квітка В: зв'язати ланцюжок з 10 повітр. п. і з'єднати її в кільце 1 соед. ст. в останню від гачка повітр. п. 1-й р.: 3 л. п. підйому, 20 ст. з/н 1 соед ст. в 3-ю повітр. п. підйому; далі в'язати за схемою. Закінчивши 3-й р., обрізати і закріпити нитку. Зв'язати необхідне число квіток.
Квітка З: зв'язати ланцюжок з 9 повітр. п. і з'єднати її в кільце 1 соед. ст. в останню від гачка повітр. п. 1-й р.: 1 повітр. п. підйому., 5 повітр. п., * 1 ст. б/н, 5 л. п.*, повторити від* до * 5 разів., 1 соед. ст. в повітр. п. підйому; далі в'язати за схемою. Закінчивши 2-й р., зв'язати 2 повітр. п. і за петлями останніх двох рядів зв'язати 2 соед. ст. в петлі набірного ряду, щоб потрапити в центр першого пелюстки, 3 повітр. п. і продовжувати в'язати ряд. Для виконання витягнутих ст. з/н 3-го р. можна відвернути пелюстки на осіб. бік. Закінчивши 4-й р., обрізати і закріпити нитку. Зв'язати необхідне число квіток.
Квітка D: зв'язати набірний ряд, 1-й і 2-й р., як для квітки; обрізати і закріпити нитку.
Квітка Е: зв'язати по схемі необхідне число квіток.
Квітка F: зв'язати набірний ряд,1-й і 2-й р. як для квітки Е, обрізати і закріпити нитку. зв'язати необх. число квіток.
Гурток G: зв'язати ланцюжок з 12 повітр.п. і з'єднати її в кільце 1 соед. ст. в останню від гачка повітр. п. 1-й р.: 3 л п. підйому, 24 ст. з/н,1 соед. ст. в 3-ю повітр п. підйому; обрізати і закріпити нитку.
Щільність в'язання,ст. с/н: 27 п. і 14 р.= 10х10 см.
Спинка: зв'язати ланцюжок з 111 повітр. п. і, починаючи від 3-ї повітр. п. від гачка, зв'язати no 1 ст. б/н в кожну повітр. п. Далі в'язати ст. з/н Через 26 см від набірного краю для скосів пройм закрити з обох сторін у кожному ряду 1х9 п., 3х3 п. (на початку ряду в'язати no 1 соед. ст. в кожну закривається петлю, в кінці ряду повертати роботу перед першою закривається петлею, не пров'язуючи залишилися петель), потім закрити після першої і перед останньою петлею в кожному ряду 3х1 п. Через 5 см від початку скосів пройм ( = 68 п.) закріпити і обрізати нитку.
Перед: виконати викрійку в натуральну величину. В'язати окремі мотиви і, розміщуючи їх на викрійку, з'єднувати в процесі в'язання останнього ряду черговий мотив з вже пов'язаними мотивами соед. ст. Спочатку розмістити на викрійці листя, потім зв'язати по одній квітці кожного виду, прикласти їх до тканини і обвести контури. Визначити необхідне число квіток кожного виду. У вільних проміжках розмістити гуртки, по одному або групами. Розташувати мотиви уздовж лінії горловини так, щоб вони (крім листів) утворювали безперервну лінію, яку при необхідності можна вирівняти за допомогою ланцюжків з повітр. п.: закріпити нитку 1 соед. ст. в крайній петлі одного мотиву, зв'язати потрібне число повітр. п. і 1 соед. ст. в крайню петлю сусіднього мотиву; повернути роботу і зв'язати 1 р. ст. б/н. По нижньому краю пришити неск. виступаючих мотивів, щоб вони утворили довільну хвилясту безперервну лінію (для цього расоложить мотиви дуже близько один до одного)4 таким чином середня частина переду буде трохи довшим спинки.
Права бретель: зв'язати ланцюжок з 66 повітр. п. 1-й р: починаючи від 2-ї повітр. п. від гачка, в'язати no 1 ст. 6/н в кожну петлю; 2-й р.: 1 повітр. п. підйому, 1 ст. б/н в кожен ст. 6/3 ст. н. 6/н в наступну петлю, повернути роботу і в'язати по другій стороні набірного ряду по 1 ст. б/н в кожну петлю; обрізати і закріпити нитку.
Ліва бретель: зв'язати ланцюжок з 105 повітр. п. і в'язати як праву бретель.
Збірка: з'єднати бічні мотиви переду зі спинкою. Верхній і нижній краї топа обв'язати 1 р. ст. б/н і 1 р. «рачиного кроку» (ст. б/н зліва направо). Пришити кінці бретелей з виворітного боку до верхнього краю топа, так щоб кілька сантиметрів бретелей опинилися під мотивами переду; попередньо відрегулювати довжину бретелей.
|
Категорія: В'язання | Додано: (16.12.2018)
|
Переглядів: 377
| Рейтинг: 0.0/0 |
|