Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Все про шиття
Кофта білого кольору з вишивкою
Розмір: 46/48.
МАТЕРІАЛИ
280 г пряжі Adelia «TINA» (100 % акрилу; 380 м/100 г) білого кольору; 20 г пряжі Alpina «ALPACA TRENZA» (90 % альпака, 10 % поліамід; 150 м/50 г) блакитного кольору; залишки пряжі для вишивки (меланжевої в зелених тонах, меланжевої в синьо-блакитних тонах); голка для вишивання; намистини золотистого кольору; спиці №3; кругові спиці № 3; гачок № 3.
ТЕХНІКА В'ЯЗАННЯ
На спицях: лицьові петлі (п. осіб.), виворітні петлі (ізн. п.), лицьова гладь (осіб. р. п. осіб., ізн. р. ізн. п.), платочная в'язка (осіб. і ізн. р. п. осіб.); візерунок «ажурні доріжки»: в'язати за схемою. Гачком: з'єднувальні стовпчики (соед. ст.), повітряні петлі (в. п.), стовпчики без накиду (ст. б/н), «рачій крок».
ЩІЛЬНІСТЬ В'ЯЗАННЯ
18 п. х 23 р. = 10 см х 10 см, пов'язане на спицях № 3 лицьовій гладдю.
ОПИС РОБОТИ
Спинка: пряжею Adelia «TINA» білого кольору на спиці № 3 набрати 82 п. і в'язати 28 рядів лицьової гладдю. Нитка не відрізати. В 29-му рядку від початку лицьовій гладі приєднати пряжу Alpina «ALPACA TRENZA» блакитного кольору і в'язати 4 ряди платочної в'язкою. Нитку відрізати.
Далі продовжити роботу пряжею Adelia «TINA» білого кольору згідно схеми візерунка «ажурні доріжки». Для оформлення лінії горловини в 91-му ряду від початку візерунка «ажурні доріжки» закрити середні 12 п. і з обох сторін у кожному 2-му ряду 5 разів по 2 п., 5 разів по 1 п. На спицях = 20 п.
У 119-му ряду від початку візерунка «ажурні доріжки»всі петлі закрити в одному ряду.
Ліве плече виконати аналогічно.
Перед: пряжею Adelia «TINA» білого кольору на спиці № 3 набрати 82 п. і в'язати 28 рядів лицьової гладдю. Нитка не відрізати.
В 29-му рядку від початку лицьовій гладі приєднати пряжу Alpina «ALPACA TRENZA» блакитного кольору і в'язати 4 ряди платочної в'язкою. Нитку відрізати. Далі продовжити роботу пряжею Adelia «TINA» білого кольору згідно схеми візерунка «ажурні доріжки». Для оформлення лінії горловини в 91-му ряду від початку візерунка «ажурні доріжки» закрити середні 12 п. і з обох сторін у кожному 2-му ряду 5 разів по 2 п., 5 разів по 1 п. На спицях = 20 п.
У 119-му ряду від початку візерунка «ажурні доріжки» всі петлі закрити в одному ряду. Ліве плече виконати аналогічно.
Лівий рукав: пряжею Adelia «TINA» білого кольору на спиці № 3 набрати 40 п. і в'язати 28 рядів лицьової гладдю. Нитка не відрізати.
В 29-му рядку від початку лицьовій гладі приєднати пряжу Alpina «ALPACA TRENZA» блакитного кольору і в'язати 4 ряди платочної в'язкою. Нитку відрізати.
Далі продовжити роботу пряжею Adelia «TINA» білого кольору згідно схеми візерунка «ажурні доріжки». Для розширення рукава в 4-му ряду від початку візерунка «ажурні доріжки» додати з обох сторін по 1 п., потім у кожному 4-му ряду 17 разів по 1 п. На спицях = 76 п. В 79-му ряду від початку візерунка «ажурні доріжки» всі петлі закрити в одному ряду.
Правий рукав: в'язати, як лівий рукав.
ЗБІРКА І ОБРОБКА
Виконати плечові і бокові шви.
Виконати шви на рукавах.
Вшити рукава в пройми.
Воріт: приєднати пряжу Adelia «TINA» білого кольору за лінію горловини. На кругові спиці № 3 набрати 115 п. і в'язати 2 ряди лицьовій гладдю. Нитка не відрізати.
В 3-му ряду від початку лицьовій гладі приєднати пряжу Alpina «ALPACA TRENZA» блакитного кольору і в'язати 2 ряди лицьовій гладдю. Нитку відрізати.
Далі продовжити роботу пряжею Adelia «TINA» білого кольору лицьовій гладдю.
Для звуження ворота в 5-му, 9-му і 15-му рядку від початку роботи рівномірно закрити за 10 п.
На спицях = 85 п.
Потім в 19-му ряду від початку роботи рівномірно закрити 5 п. На спицях = 80 п.
В 27-му ряду від початку роботи всі петлі закрити в одному ряду.
Виконати вишивку в стилі «Рококо» по лицьовій гладі на рукавах, внизу кофти і по лінії кокетки згідно фото. Прикрасити намистинами золотистого кольору згідно з фото.
ОБРОБКА В'ЯЗАНИХ ДЕТАЛЕЙ
Щоб структура в'язаного полотна була рівномірною, а виріб добре сиділо на фігурі, важливо правильно обробити деталі перед складанням.
В'язані деталі у відповідності з розмірами викрійки наколоти на підкладку спеціальну підкладку з растровою сіткою або звичайну підкладку для прасування, покриту флізеліном, розлінованих в клітинку.
Для цих цілей підійде також товста пластина з пінопласту, яку на час висихання наколоті на неї деталей для економії місця можна поставити вертикально. Деталі, нарубав, зволожити за допомогою пульверизатора або накрити вологою тканиною.
Деталі з чистої шерсті та бавовни, пов'язані гладкими або жакардовим візерунками, можна обережно відпарити через вологу тканину.
Еластичні гумки і патентні візерунки, а також деталі з віскози, шовку, мохеру або синтетичної пряжі ніколи не отпаривают.
Деталі після повного висихання з підкладки зняти бічні краї оброблених деталей не закручуються, і в такому вигляді їх значно легше зшивати.
|
Категорія: В'язання | Додано: (03.01.2019)
|
Переглядів: 427
| Рейтинг: 0.0/0 |
|