Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Сто фасонів жіночого сукні

Сукня з фігурною кокеткою, що переходить в клапан
Плаття з тонкої вовняної, шовкової або бавовняної тканини (розміри 44 - 56), з фігурною кокеткою від плеча, закінчується клапаном нижче лінії талії, прикріпленим на два ґудзики. 


Спинка пряма цельнокроенная. 


Комір - цельнокроенная стійка, що переходить у борта. 


Клапани кишень і комір можуть бути оброблені іншою тканиною в тон сукні. 


Рукав цільнокроєна, короткий з ластовицею. 


Плаття такого фасону можна рекомендувати на пропорційно складені, а також з виступаючим животом фігури. 


В останньому випадку бажано кишені зробити злегка відстаючі.


Нанесення фасонних ліній на викрійку (рис. 156) 


Фасон розроблений за викройкою креслення ліфа з суцільнокроєним прилеглим коротким рукавом і ластовицею. 


 Переднє полотнище (рис. 156). Від глибини горловини по середині переднього полотнища вниз відкласти 21 див. Від отриманої точки вправо і вліво відкласти 3,5 див Від лінії талії вниз відкласти 7 см, а від отриманої точки вгору - 3 см Від точки 3 вправо і вліво відкласти по половині ширини клапана, тобто по 3,5 див. Отримані точки з'єднати, як показано на рис. 156.


Від вершини горловини за плечового зрізу відкласти ширину плеча полички, тобто 13 - 14 см, і з'єднати з точкою 3,5. 


 Комір. Від глибини горловини вниз відкласти 3 см і точку 3 з'єднати з вершиною горловини, продовживши лінію на ширину паростка плюс 1 см, тобто на 7,5 - 8 см Від точки 7,5 - 8 вправо під прямим кутом до отриманої лінії відкласти ширину коміра (4 см). Від точки 4 провести пряму, паралельну першої лінії коміра, до рівня вершини горловини і від цієї точки вправо відкласти ширину отлетной частини коміра, дорівнює 11 см Від точки 11 вгору відкласти 1 див. Для заходу застібки від вершини горловини вправо відкласти 3,5 див.По лінії заходу поличок від глибини горловини вниз відкласти 13 см і оформити отлетной частина коміра, як показано на рис. 156. Талевую виточку перенести ближче до середини переднього полотнища. Для цього від ширини клапана по лінії талії відкласти глибину виточки, тобто 4 см, і оформити її. Від виточки нанести лінії розрізу викрійки для отримання драпірування. Бічну виточку перемістити в середину переду. Для цього кінець виточки з'єднати з лінією клапана.


 Лінія входу в кишенюВід лінії талії по боковому зрізу вниз відкласти 10 - 13 див. Отриману точку з'єднати з точкою 3,5.Ширину клапана кишені від точки 10 - 13 вниз відкласти 7 - 8 див. Отриману точку з'єднати з точкою 3,5 пунктирною лінією, потім перевести різцем викрійку клапана, прикласти її до лінії входу в кишеню і обвести, як показано на рис. 156.Залишок талевої виточки на спідниці перенести до бічного зрізу і зняти. 


Деталі пронумерувати і показати напрямок частковій нитки.


Отримання видозміненій викрійки і розкрій (рис. 157) 

 Спинку викроїти по викрійці без змін. 

 Поличка (рис. 157, а, б). По нанесених лініях викрійку розрізати. 

 Кокетку (рис. 157, а) викроїти з двох деталей так, щоб часткова нитка пройшла по середині клапана. Подкроить нижній комір (дві деталі) на всю ширину клапана разом з припуском на шви. 

 Бочок (рис. 157, б). Бічну виточку перенести до середини переду. Для цього зробити розріз від лінії кокетки до кінця виточки, не дорізуючи 0,5 див. Потім по нанесених лініях викрійку розрізати і розсунути на 1,5 - 2 см для драпірування. Для лівої полички подкрой коміра зробити без мису. Викрійку бочка на тканину покласти так, щоб часткова нитка пройшла по середині. Викроїти дві деталі разом з мішковиною кишені. За формою клапана кормана подкроить обтачку разом з мішковиною. 

 Переднє полотнище спідниці (рис. 157, в). Середину викрійки відсунути від згину тканини на 10 см для зустрічної складки. Складку звузити донизу на 1,5 см. викроїти Спідницю разом з клапаном кишені. Подкрой клапана викроїти разом з мішковиною кишені (дві деталі).
 

Пошиття 

1. Відзначити середину переднього і заднього полотнищ спідниці, спинки і полички прокладним швом 

2. Прокласти силки за основним і фасонним лініях викрійки.

3. Закласти драпіровку на бочках у вигляді м'яких складок або зібрати в збірку. 

4. На правій частині кокетки обробити обтачные петлі. 

5. Приметайте і прітачать кокетку до поличці внутрішнім швом з боку вивороту. Праву кокетку прітачать до надсічки клапана. Шви відігнути в бік кокетки, приметать, випускаючи перекат на 0,1 - 0,2 см з боку її. 

6. Змітати і стачать нижній і верхній комір по середині, шов заутюжте.

7. Змітати плечові шви полички і спинки. 

8. Вметать нижній комір в росток, поєднуючи середину коміра з серединою спинки.

9. Стачать плечові шви, втачивая одночасно комір в росток.

10. Приметайте і прітачать подкрой коміра разом з мисом до кокетці з отлетной частини. На правій кокетці подкрой прітачать до надсічки мису. 

11. Скласти подкрой клапана з нижнім клапаном лицьовою стороною всередину, прітачать до надсічки по боковому зрізу, шов в кутах помітьте, заутюжте, виверніть на лицьову сторону, випускаючи перекат з боку верхньої частини клапана на 0,1 - 0,2 см, приутюжить.

12. Закласти зустрічну складку на передньому полотнищі спідниці, промітати і стачать від талії донизу, не дострачивая 30 - 35 см (за бажанням). 

13. Накласти спідницю на ліф, поєднуючи основні лінії викрійки. Стачать мішковину кишені, притачивая одночасно спідницю до лівої частини кокетки, відгинаючи при цьому мис правого кокетки. 

14. Змітати і стачать бічні шви полички і спинки. 

15. Обробити низ рукава поперечної обтачкой. 

16. Підняти клапан з лицьового боку і прітачать спідницю до ліфа до входу в кишеню. 

17. Підшити низ, прикріпити клапан пластрона до спідниці потайними стібками. Пришити гудзики.

Категорія: Сто фасонів жіночого сукні | Додано: (12.04.2016)
Переглядів: 977 | Рейтинг: 0.0/0