Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Сто фасонів жіночого сукні

Спідниця з блузою на фігурної кокетці
Блуза з штучного шовку або бавовняної тканини в дрібну клітку. 


Виріз горловини мисом. 


Фігурна кокетка зубцями, викроєна разом з передньою частиною полички, яка настрочив на запрасовані складки по косій нитці. 


Спідниця з вовняної або напіввовняної тканини, з поясом, відрізна по лінії стегон. 


По відрізу на передньому полотнище горизонтально проходить шнурова або оздоблювальна строчка. 


Кишені з клапанами, пристібаються на гудзики. 


Фасон блузи з спідницею можна рекомендувати молодої жінки високого зросту із слаборозвиненим бюстом, вузькою і низькою талією.


Нанесення фасонних ліній на викрійку блузи (рис. 223) 


Фасон розроблений за викройкою креслення ліфа з суцільнокроєним рукавом. 


 Спинка (рис. 223, а). Від висоти паростка по плечового зрізу вліво відкласти 4 см, від глибини паростка вниз - 5 див. Точки 4, 5 з'єднати. Подовжити спинку від лінії талії на 15 - 18 см і від бічного зрізу по лінії талії вліво відкласти 3 див. Глибину вирізу пройми з'єднати з точкою 3 та продовжити цю лінію на 15 - 18 см, потім оформити низ спинки. 


 Поличка (рис. 223, б). Плечову виточку перенести на лінію талії. Від вершини горловини вліво по плечового зрізу відкласти 4 см, а від глибини вирізу вниз 7 - 8 див. пункт 4 з'єднати з точкою 7 - 8. Подовжити поличку від лінії талії на 15 - 18 див. Нанести лінії кокетки. Для цього лінію пройми розділити навпіл і від крапки розподілу вправо провести лінію до перетину з серединою полички. Від точки перетину вліво відкласти 6 - 7 см. Від точки 6 - 7 провести пряму вниз, паралельно середини полички.Відрізок від точки 6 - 7 до пройми розділити на три частини і точок ділення вниз провести лінії, паралельні першої, Від першої точки ділення (від пройми) вниз відкласти 4 см і від точки 4 вправо провести лінію, паралельну верхньої лінії до перетину з пунктирною лінією. Оформити фігурну кокетку, як показано на рис. 223, б.


Показати напрямок частковій нитки на бічні частини полички (деталь 3) і нанести контрольні точки на однаковому рівні. 


Отримання видозміненій викрійки і розкрій блузи (рис. 224) 


По нанесених лініях викрійку розрізати. 


 Спинка (рис. 224, а). При розкрої середину викрійки покласти до згину тканини. 


 Кокетку (рис. 224, б) викроїти разом з передньою частиною ліфа. 


 Бочок (рис. 224, в, г). По нанесених лініях (розташування складок) викрійку розрізати і розсунути на 6 - 8 див. Спочатку на тканини закласти складки, приутюжить, потім прикласти викрійку бочка (деталь 3) так, щоб часткова нитку на тканині співпала з напрямком частковій нитки на схемі (рис. 224, м). Подкрой обтачку для обробки пройми полички зробити після з'єднання кокетки з бочком. 


Пошиття блузи 


1. Відзначити середину спинки і кокетки прокладним швом. 


2. Прокласти силки за основним і фасонним лініях викрійки. 


3. Змітати складки на бічних деталях, приутюжить їх.


4. Після примірки обробити край кокетки подкройной обтачкой, скроєною з основної тканини за формою вирізу нижнього зрізу кокетки. Обтачку накласти на кокетку лицьовою стороною всередину. Скачайте її з боку обтачку (ширина шва залежно від осипаемость тканини 0,5 - 0,7 см). Шов в кутах помітьте, відігнути подкрой в бік вивороту, край кокетки. виправити і вимітати з боку обтачку, випускаючи кант з основної деталі на 0,1 - 0,2 див.


5. Накласти кокетку на бочок полички, поєднуючи основні лінії викрійки, намітати передню частина кокетки (пластрон) на бочок за допомогою переказного шва, потім стачать внутрішнім швом від кута кокетки до лінії талії. Верх кокетки настрочити оздоблювальною строчкою з лицьової сторони швом шириною 1 - 0,7, см (за бажанням). 


6. Обробити виріз горловини поперечними обтачками. 


7. Стачать плечові шви спинки і полички, одночасно сточуючи кінці обтачек горловини. 


8. Стачать бічні шви спинки і полички. 


9. Обробити пройму подкройной обтачкой. 


10. Підшити низ блузи підрубувальний швом.


Нанесення фасонних ліній на викрійку спідниці (рис. 225) 


Фасон розроблений за викройкою основного креслення спідниці. 


 Переднє полотнище спідниці (рис. 225). Від лінії талії по середині переднього полотнища вниз відкласти 15 - 18 см. Від отриманої точки під прямим кутом до лінії середини переду вправо провести лінію до перетину з боковим розрізом, продовживши її на 1,5 - 2 див Від першої талевої виточки вгору і вліво відкласти по 3 - 4 див. Оформити клапан, з'єднавши точки 3 - 4 з точкою 3 - 4, потім з точкою 1,5 - 2.Від точки 3 - 4 вниз відкласти довжину мішковини кишені (10 см). Ширина мішковини проходить від точки 10 до бічного зрізу.Глибину першої виточки по лінії талії розділити навпіл і половину її перенести на 4 см в сторону бічного зрізу. Для пояса середину переду продовжити вгору на 4 - 5 см, бічний зріз на 3 - 4 см і розширити від висоти пояса вправо на 1 - 1,5 см. З'єднати точки, як показано на рис. 225, а. Глибину виточок від лінії талії до верхньої лінії пояса продовжити по прямій. Нанести лінію оздоблювальної строчки, яка проходить нижче верхньої частини клапана на 1 див.


Деталі викрійки пронумерувати і показати напрямок частковій нитки. 


Отримання видозміненій викрійки та розкроювання спідниці (рис. 226) 


 Заднє полотнище спідниці викроїти без змін. Для пояси по лінії талії вгору додати 3 - 4 см. По боковому зрізу пояс розширити на 1 - 1,5 см.

Категорія: Сто фасонів жіночого сукні | Додано: (12.04.2016)
Переглядів: 856 | Рейтинг: 0.0/0