Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Сто фасонів жіночого сукні

Асиметричне плаття з драпіруванням за вытачке і по боку на верхньому полотнищі
Сукня з однотонної вовняної чи шовкової тканини (розміри 48 - 60), суцільнокроєна. 

Від плеча закладена глибока витачками. 

Спинка пряма з фігурними вытачками. 

Рукав втачной, тричетвертними. 

Комір - цельнокроенная стійка, з двома м'якими складками у горловині. 

Такий фасон сукні можна рекомендувати всім жінкам, особливо для повних фігур. 

Нанесення фасонних ліній на викрійку (рис. 115) 

Фасон розроблений за викройкою основного креслення сукні. 

 Заднє полотнище (рис. 115, а). Від висоти паростка вгору відкласти 4 див. Лінію середини заднього полотнища продовжити вгору до рівня з точки 4. Від точки 4 провести лінію до перетину з отриманої лінією. Від точки перетину вниз відкласти 1 см і оформити суцільнокроєні стійку, як показано на рис. 115, а.

Для отримання двох фігурних виточок необхідно по боковому зрізу від лінії талії вправо додати на ширину другий виточки, тобто 2,5 см. Від середини заднього полотнища по лінії талії вправо відкласти половину відстані між вытачками, тобто 7 см. Від точки 7 вправо відкласти глибину виточки (2,5 см) і побудувати її, довжиною по спинці 13 см, а на спідниці - 15 див. Потім відкласти відстань між вытачками 2,5 см від точки 2,5 - глибину другий виточки (2,5 см).Для отримання фігурних виточок від кінців їх вправо відкласти по 3 см і точку 3 з'єднати з глибиною виточок по талії плавною лінією, як показано на рис. 115, а.


 Переднє полотнище (рис.115, б). Від вершини горловини вгору відкласти висоту стійки, тобто по 4 див. Отримані точки з'єднати.Лінію середини переду продовжити вгору до перетину з лінією висоти стійки.Глибина фігурного вирізу горловини з середини переду повинна бути дорівнює 6 см і по ширині верхньої лінії в одну й іншу сторону за 1 див. Оформити стійку і виріз, як показано на рис. 115, б. 


У горловині з середини переду нанести глибину м'яких складок і відстань між ними, тобто від точки б вниз відкласти 6 см (по 2 см на складки і 2 см на відстань).


Щоб отримати драпіровку по боковому зрізу і по правій талевої вытачке, перенести плечову виточку на лінію талії. Для цього від бічного зрізу правого полотнища по лінії талії нанести лінію розрізу до талевої вытачке і кінець її поєднати з кінцем плечової виточки. Для отримання глибокої виточки від правого плеча нанести лінію розрізу від першої лінії плечової виточки до кінця її на лівому полотнище, продовживши цю лінію до бічного зрізу. 


Отримання видозміненій викрійки і розкрій (рис. 116)

По нанесених лініях викрійку розрізати від бічного зрізу правого полотнища до кінця плечової виточки, не дорізуючи 0,5 див. Плечову виточку закрити, за рахунок чого відкриється нова витачками по боковому зрізу і збільшиться талевая для драпірування, потім розрізати викрійку від плечового зрізу до бічного, не дорізуючи 0,5 див. Плечову виточку на лівому полотнище закрити і відвести викрійку вгору на 15 - 16 див. Бічний зріз на правому полотнище викроїти по прямій лінії, як показано на рис. 116. 

Припуск на шви і запаси показаний на рис. 116. 

Пошиття

1. Відзначити середину переднього і заднього полотнищ прокладним швом. 

2. Прокласти силки за основним і фасонним лініях викрійки.

3. Змітати і стачать талевые виточки на задньому і лівому передньому полотнище.

4. До вивороті правої полички приметать обтачку шириною 4 - 5 см і довжиною, рівній довжині талевої виточки на правому полотнище.Промітати і прокласти строчку по середині виточки, потім в одну й іншу сторону від неї на відстані 0,5 см ще по одній сходинці, потім продернуть шнурок і стягнути зайву тканину до положення нермальной довжини виточки. Заготовити рулик з косою обтачку довжиною 25 - 30 см і шириною 0,5 - 0,7 см в готовому вигляді. Вив'язати бантик і прикріпити його до кінця виточки на спідниці. 

5. Змітати і стачать плечову виточку, в кінці залишивши м'яку складку, і закріпити її поперечної рядком.

6. Зібрати збірку по боковому зрізу на правому полотнище.

7. Стачать м'які складки в горловині (довжина рядка від середини переднього полотнища в одну й іншу сторону за 2 - 3 см). 

8. Розрізати заднє полотнище сукні по середині. Довжина розрізу дорівнює довжині замка мінус 1 - 1,5 см. Обробити розріз застібки обтачкой шириною 8 - 10 см і довжиною, рівній довжині замку «блискавці» плюс 4-5 див. 

На лицьову сторону «блискавці» накласти виворотом оброблений розріз застібки, намітати і настрочити на потрібну ширину строчки від краю обробленого розрізу.

9. Змітати і стачать плечові і бокові шви полички і спинки. 

10. Обробити стійку подкройной обтачкой. Для цього скачайте обтачку заднього і переднього полотнищ по плечового зрізу, шов заутюжте. Додати обтачку лицьовим боком до лицьового боку виробу, прітачать швом шириною 0,7 см, позначте в розрізі по середині переднього полотнища, відігнути в бік вивороту, промітати, випускаючи перекат з боку вироби на 0,1 - 0,2 див. Другий зріз обтачку відігнути в бік вивороту на 0,7 - 1 см, прокласти строчку на 0,1 - 0,2 см від згину і прикріпити до виробу вручну в декількох місцях.

11. Змітати і стачать шви рукава, обробити низ його подкройной обтачкой. 

12. Вметать і втачать рукав в пройму. 

13. Підшити низ сукні і відпрасуйте.

Категорія: Сто фасонів жіночого сукні | Додано: (12.04.2016)
Переглядів: 1312 | Рейтинг: 0.0/0