Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Шийте самі

Сукня з довгим рукавом в клітку

Сукні з тканини в дрібну клітку, м'якої форми, з довгим рукавом, відрізне по лінії талії (рис. 15). 

Кокетка разом з клапаном і кишені викроєні в косому напрямку нитки. На середині переду сукні прикріплена планка гудзиками. Комір відкладний маленький. Вузький пояс пропущено під косу планку. Спідниця пряма. 

Даний фасон розроблений за викройкою ліфа з цільнокроєним рукавом та ластка. 
 
Нанесення фасонних ліній на викрійку 

 Переднє полотнище. Нанесемо на викрійку ширину кокетки, визначивши, яку частину ширини плеча вона займає. Наприклад, кокетка займає 1/2 ширини плеча, тоді на викрійці ширину плеча розділимо навпіл і наносимо фасонную лінію на викрійку. Плечову виточку переміщаємо в різьблену лінію кокетки.

На захід застібки та оформлення планки від глибини вирізу горловини вправо відкладемо 3 см Від точки 3 проводимо лінію, паралельну середині переднього полотнища сукні, до лінії низу. Для оформлення планки від середини переду по лінії грудей вліво відкладемо 3 см Від точки 3 проводимо лінію, паралельну до першої лінії. Від лінії грудей на середині переду відкладемо довжину клапана, тобто 7 см, і оформимо його за фасоном. 

 Оформлення кокетки. З'єднаємо половину ширини плеча (точка 2) з шириною клапана (точка 3) плавною лінією (рис. 15 б). 

Талевую виточку слід нанести по лінії розрізу кишені, щоб кінець виточки поєднати з листочками. 

Місце кишені на будь-яку фігуру можна знайти розрахунковим способом. Для цього мірку довжини спинки до талії (ДСТ) розділимо на 4 плюс або мінус 1 - 2,5 см в залежності від фасону. 

 Комір. Будуємо прямокутник, рівний півкола шиї плюс 1 см, тобто 19 см, по ширині - 7 див. Удлиним комір на 1 см за отлетной частини. 

Розміри коміра, пояса, кишені повинні бути, погоджені з розміром сукні, отже, для кожного розміру необхідно збільшувати або зменшувати величину фасонної лінії комір, кишені, планки на 0,1 - 0,3 див.

Отримання видозміненій викрійки і розкрій 

 Заднє полотнище. Якщо немає фасонних ліній, викроюємо без змін. 

 Переднє полотнище. Розрізаємо викрійку з фасонним лініях на деталі (рис. 15 в). По нанесеній лінії відріжемо кокетку разом з клапаном. Плечову виточку закриваємо і переміщаємо в різьблену лінію кокетки. При розкрої викрійки кокетки складаємо тканину вдвічі, поєднавши малюнок тканини. Напрямок частковій нитки (Д. н.) на викрійці сумісний з напрямком частковій нитки на тканині. Ліву деталь кокетки крім без клапана. Одну деталь ліфа крім на удвічі складеної тканини. Середину полички і середину переднього полотнища спідниці кладемо до згину тканини. Планку крім по косій нитці, поклавши викрійку до згину тканини. 

Перш ніж приступити до розкрою розробленого фасону, необхідно перевірити положення ліній, форму і величину деталей або змінити їх за бажанням (зменшити або збільшити). Після уточнення приступаємо до розкрою тканини.

Категорія: Шийте самі | Додано: (14.12.2015)
Переглядів: 2510 | Рейтинг: 0.0/0