Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Шийте самі

Спідниці

 Спідниця четырехшовная з прорізними кишенями на передніх клинах, застібка «блискавка». Креслення викрійки дан для 48 розміру III зростання (рис. 32). 
 

Таку ж спідницю можна зробити з накладними кишенями і без кишень, з подвійним поясом з шлевкамі, кишенями на задніх клинах і т. д. (рис. 33). 
 
Виконується спідниця з м'якої вовни, кримплена або важкого шовку будь-яких забарвлень. Пропонується для 44 - 50 розмірів. Витрата тканини шириною 90 - 100 см - дві довжини спідниці, шириною 140 см до довжини вироби для 44 - 46 розмірів додати на раскос 4 - 5 см, для 48 - 50 розмірів - 15 - 20 див. 
 

 Спідниця двошовний (розкльошена). Виконується з м'яких, легко драпіруються тканин. Ширина тканини для такої спідниці повинна бути не менше 120 см (рис. 34).
 
Витрата тканини на 44 - 48 розміри при довжині 70 см - 1,5 м. 

Пропонується для високих, худорлявих жінок. В бокових швах такої спідниці можна зробити внутрішні кишені. 
 

 Спідниця четырехшовная. Передній і задній шви скроєні по частковій. Таку спідницю можна зробити з схлесткой. У такому разі до середини переду додати 10 - 12 див. спідницю Можна змоделювати з кокеткою будь-якої форми. У такому разі викрійку розрізаємо на частини і викроюємо з припуском на шви (рис. 35).
 
 Спідниця-кльош одношовная. Ця спідниця підходить для будь-якої фігури, добре виглядає і коротка і довга. Дуже легко і швидко шиється. Можна зшити її з будь-якої тканини. Кількість тканини визначається наступним чином. Будуймо квадрат, сторона якого - дві третини об'єднання об'єму талії плюс довжина спідниці. Наприклад, обсяг талії 75 см, довжина спідниці 70 см, значити сторона квадрата дорівнює 50 + 70 = 120 див. Отже, тканини потрібно 1 м 20 см при ширині 120 - 140 см і в два рази більше вузької (при ширині 70 - 90). Вузьку тканина розрізаємо на дві частини, сточуємо крайку з крайкою, розгладжуємо шов на обидві сторони і тільки після цього крім. 

Спочатку складаємо крайку (або часткову нитка) з поперечним зрізом. Згин буде серединою переду спідниці (рис. 36 а). Потім тканину перегинаємо ще раз, щоб лінія згину лягла на крайку (рис. 36 б). Це буде середина зшивання спідниці. 

Лінію, що дорівнює чверті об'єму талії, вычерчиваем крейдою рівномірно дугою (мал. 36). Розбіжність в 1 - 2 см не небезпечно, його легко усунути посадкою, на поясі. 

Від зрізу талії (також за згорнуту вчетверо тканини) дугою відкладаємо довжину спідниці плюс 3 - 4 см на підшивку. Сточуємо задній шов, вшиваємо «блискавку», пришиваємо пояс, підшиваємо низ, гладимо, і спідниця готова. 

Краще шити таку спідницю з гладкої тканини або з дрібним малюнком (горошок, дрібну квіточку). Так як перед спідниці косою, а спинка пряма, більш великий малюнок - клітка, смужка - «ламається» і виглядає непривабливо. 
 

 Спідниця з чотирма односторонніми складками на лівій стороні. Виконується з вовни і важкого шовку. Викрійка дана для 48 розміру. Переднє полотнище крім в розгорнутому вигляді. 

Витрата тканини шириною 150 см - одна довжина з урахуванням запасу 5 - 8 см, шириною 80 - 90 см - дві довжини (рис. 37). 
 
 Спідниця із зустрічними складками - три на передньому полотнище, дві - на задньому (рис. 38). Середню складку можна оформити шнурівкою, рядком, застібкою з навісних петель і т. д. (рис. 39). 

Витрата тканини такою ж, як і для попередньої моделі. Пропонується для 48 - 56 розмірів! Краще підходять тканини темних тонів.

Категорія: Шийте самі | Додано: (14.12.2015)
Переглядів: 1664 | Рейтинг: 0.0/0