Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 22
Гостей: 22
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Шийте самі

Про чоловічому одязі
 Чоловічий одяг в значно меншій мірі, ніж жіноча, потребує прикрасах.

 Красиві тканину і фасон, відповідні додаванню,- головні умови її привабливості. Її ошатність багато в чому залежить від вибору тканини, так як костюми для кожного дня і для святкової обстановки мало відрізняються за фасоном.

 Чоловічий одяг стабільніша порівняно з жіночою. Але тим не менш різної моди на жіночу і чоловічу одяг не існує, зазвичай є зв'язок між модним кроєм того і іншого одягу. Одночасно, наприклад, з'явилася мода на високо підняті і розширені плечі в жіночому і в чоловічому одязі.

 Мода останніх років рекомендує штани, звужені до 22 - 24 сантиметрів. У поєднанні з піджаками, низ яких також звужений, це привабливий крій, що надає фігурі стрункість. Такі брюки досить практичні і зручні. Але чоловікам з широким торсом краще вибирати брюки дещо ширші, приблизно до 26 сантиметрів, щоб зберегти правильні пропорції фігури.

 Час від часу мода пропонує піджаки з підкресленою лінією талії і полуприлегающие. Такі крої дуже вигідні для чоловічої фігури правильного складання. Але їх слід шити вільніше і ширше для надмірно повних або надто худих.

 Дуже худим чоловікам не рекомендуються штани, вузькі у верхній частині, в обтяжку. При такому складанні краще і в літній час носити поверх сорочки або замість неї легкий піджак блузу або куртку з хлястиком.

 Високі і худі чоловіки надійдуть правильно, підбираючи для себе не занадто довгі і не занадто короткі піджаки.

 Чоловікам невисокого зросту не рекомендуються сильно укорочені пальта.
 

Чоловічий одяг, підібраний у відповідності зі складанням

 Повним йде одяг строгого крою. Їм слід уникати коротких і широких поясів, надто коротких піджаків.

 Сутулою і узкоплечим гарні вільні куртки і блузи спортивного типу і піджаки вільного покрою. Їм не варто носити в'язані светри і пуловери, надто зримо облягають фігуру.

 При помітною кривизни ніг не придатні дуже вузькі і короткі штани. Ширина їх внизу повинна бути не менше 26 сантиметрів.

 Безперечно практичні, зручні, красиві брюки і піджак не одного кольору. Таке нововведення дозволяє чоловікам без зайвих витрат урізноманітнити свій гардероб. Але в цьому випадку потрібно дуже ретельно і вміло підбирати кольори.

 Широко поширені поєднання сірого і синього, коричневого і беж, коричневого та зеленого. Приємні також разом світло - і темно-сірий, світло - і темно-зелений, світло - і темно-синій, світло - і темно-коричневий.

 Слід нагадати, що брюки і піджак різних відтінків рекомендуються при нормальному (вище середнього) зростанні та кепські для невисоких, так як візуально таке поєднання здатне скоротити фігуру.

 І юнаки, і молоді люди мають широку можливість застосовувати у своєму гардеробі куртки і блузи натомість піджаків. Вони різноманітні, окремі зразки їх красиві і зручні. Особливо доцільно носити їх влітку, так як вони легше і практичніше піджаків. Їх роблять із штапельних, синтетичних тканин, бавовняного репса, чесучі.

 Куртку або блузу молоді люди можуть одягнути і в домашній і у службовій обстановці. Але в останньому випадку не годяться короткі рукави і потрібні більш суворі фасони і кольори.

 Для зимових курток використовують пестротканые вовняні, синтетичні і щільні тканини бавовняні, пионерсукно та інші недорогі матеріали.

 Світла піжама чоловіча в смужку з легких матеріалів служить білизною для сну і приналежністю ранкового туалету. В ній не можна з'являтися перед сторонніми ні в себе вдома, ні в якому іншому місці.

 Не рекомендується також носити таку піжаму і в домашньому колі цілий день. Для цієї мети хороша спеціальна піжама з щільної гладкофарбовані тканини. За фасоном вона нагадує скоріше вільну куртку, а штани на ній замість звичайного пояса мають гумку. Красивою обробкою для неї служить картата або смугаста тканина, якою прикрашають комір і кишені.

 Строгість і стриманість, відсутність всього, що кидається в очі,- таке основне правило вибору фасону і тканини для будь чоловічого одягу.

 Саме тому надто вигадливий малюнок на деяких чоловічих сорочках справляє неприємне враження.

 Можна носити у відповідності з модою і стосовно до свого тілу і широкі і вузькі, короткі і довгі пальта різних кольорів, але не можна допускати ніяких перебільшень. У чоловічому одязі вони особливо неприпустимі, свідчать про погане, неразборчивом смаку, про бажання звернути на себе загальну увагу.

 Молодому чоловікові або юнакові, як і молодим жінкам, не варто обмежуватися тільки темними і нейтральними кольорами. Туалет молодої людини може прикрасити більш яскравих відтінків кашне з картатої або смугастої тканини, ошатний джемпер або светр, капелюх більш соковитою забарвлення. Але при всіх умовах різке, кричуще, помітне повинно бути відкинуто.

 Літні світло-сірі, кремові і білі костюми придатні для будь-якого віку.

 Загальноприйнята традиція підбирати для вечірніх чоловічих костюмів молодих і літніх людей високоякісні тканини темних тонів: чорні, темно-сині, темно-сірі, темно-коричневі, темно-зелені.

 У нас в країні фраки і смокінги (як найбільш парадне вечірній чоловічий одяг) носять тільки на сцені. Тому чорний костюм з добротної, красивої тканини використовується і в самій парадної, урочистій обстановці.

 Елегантність чоловічого одягу багато в чому залежить від того, наскільки правильно обрані додаткові предмети туалету і наскільки вони гармонійно поєднуються з основним одягом.

 До вечірнього святкового костюму гарна біла сорочка. Останнім часом вона вважається самою модною. Гарні й ошатні сорочки з білого попліну.

 Крім білих, можна рекомендувати для синіх костюмів світло-сірі, світло-блакитні сорочки, для коричневих - кремові і світло-бежеві, для зелених - світло-салатні і перлинно-сірі, для сірих - перлинно-сірі і світло-бузкові.

 Мода останніх років передбачає сорочки для вечірнього костюма тільки з гладкофарбованих тканин, без жодного малюнка.

 До повсякденного костюма з гладкофарбовані тканини, в залежності від моди, носять також сорочки в дрібну смужку чи клітинку. Для костюмів з пістрявотканих матеріалів краще однотонні сорочки, можна також і більш темні.

 До чорного костюма носять переважно темні краватки з невеликим і неяскравим малюнком у вигляді дрібної смужки, горошку і т. п. останнім часом набули поширення також на світлі і в тому числі білі краватки.

 До синього костюма йдуть темно-сині, сірі, темно-червоні краватки; до сірого - сірі, темно-вишневі, темно-лілові; до коричневого - темно-зелені, темно-червоні та жовті; до зеленого - краватки в тон костюма і коричневі. Взагалі краватки з дрібним малюнком значно красивіше тих, які мають різкий візерунок. Приємні однотонні краватки з ткацьким малюнком в колір костюма, якщо він зшитий з тканини типу букле або твіду, тобто з матеріалу, в якому використана пряжа різних тонів.

 Сорочки із строкатої тканини в клітку (типу ковбоек) носити з краватками не прийнято.

 Капелюх підбирають до пальто. До сірих пальто найбільше підходять сірі капелюхи, синім - сірі і темно-сині, коричневим - бежеві, коричневі і темно-зелені.

 Круглолицим чоловікам краще капелюхи з високою тулією, при подовженому особі рекомендуються низькі тулії і більш широкі поля.

 Дуже високі люди повинні уникати капелюхи в колір пальто, так як візуально це ще збільшує їх зростання. При такому складання малопридатні і високі хутряні шапки.

 Шапку для зимового пальто краще всього вибрати з того ж хутра, що і комір.

 До пальто спортивного типу у багатьох випадках замість капелюха краще кепі. Воно більше, ніж капелюх, відповідає і короткої зимової або осінній куртці.

 Чоловіки носять іноді берети і спортивні шапочки. Вони краще всього поєднуються з курткою або напівпальто спортивного типу.

 Взуття на товстій, так званої каучуковій підошві зручна для вулиці, але не годиться до вечірнього святкового костюму. Чорне взуття з м'якої шкіри скромного фасону можна носити з костюмом майже будь-якого кольору.

 Коричневе взуття хороша з коричневим або темно-зеленим костюмом, а світло-сіра - з річним сірим костюмом.

 Всі перераховані рекомендації про поєднання кольорів в чоловічому костюмі припускають, що кожен, вибираючи той або інший відтінок, буде враховувати, наскільки він йому до лиця. Про це, на жаль, нерідко забувають покупці, замовники і навіть продавці та закрійники чоловічого одягу. Іноді самий красивий синій або сірий костюм може настільки погано поєднуватися з кольором волосся, шкіри та очей, що краще виявиться коричневий або зелений.

 Думається, така неувага до зовнішності чоловіки пояснюється тим, що в основному його одяг витримана в більш темних або нейтральних тонах, які в тій чи іншій мірі йдуть до всіх. Але, звичайно, цілком можна вибрати з цих відтінків найбільш підходящі.

Категорія: Шийте самі | Додано: (14.12.2015)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 0.0/0