Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Шийте самі

Переклад основний виточки
ПЕРЕКЛАД ОСНОВНИЙ ВИТОЧКИ В ЛІНІЮ БОКИ
 

 Блузка із застібкою по лінії полички, з цільнокроєним комір (комір може бути і пришивной). Витачками перенесена в бік.

 Беремо основну викрійку блузки з вытачкой (рис. 131). Наносимо лінію розрізу: лінію боки від 31 точки до точки Т ділимо навпіл і від крапки розподілу до виточки проводимо лінію розрізу.
 

 Для побудови суцільнокрійного коміра від точки 8 через точку 7 (виріз горловини) проводимо лінію штриха і продовжуємо за точку 7 на 7 см з розрахунку 1/6 окружності шиї плюс 1 см: окружність шиї 36:6+1=7 див.

 Під прямим кутом до точки 7 (коміра) вправо проводимо лінію 4 см. Від точки 8 вправо проводимо пунктиром лінію 3 см, від точки 44 (талії) вправо - так само 3 див. Точку 3 і точку 3 з'єднуємо прямою лінією (3 см йде на застібку). Від точки 3 (горловини) вправо по пунктиру відкладаємо 3 див. Точку 3 з'єднуємо прямою пунктирною лінією із крапкою 4. Лінію пунктиру ділимо навпіл і від крапки розподілу вліво під прямим кутом відкладаємо 1 див. Увігнутою лінією від руки з'єднуємо точку 4 через точки 1 до точки 3. Від точки 3 (на застібку) по вертикалі опускаємося на 3 див. Точку 3 і точку 3 (коміра, від руки з'єднуємо увігнутою лінією.

 Коли всі лінії фасону нанесені на викрійку, треба розрізати плечову виточку по похилій лінії виточки закрити. Після цього розрізати викрійку по лінії нанесення фасону і витачками перейде в лінію боки (рис. 131 6).

 До лінії талії слід додати на довжину блузки 15 см (якщо кроїться сукню, додавати тільки до 5 см).

 Середина полички блузки - часткова. Подбортник з коміром подкраивают за кроєм блузки і пришивають за правилами обробки борту.

ПЕРЕКЛАД ОСНОВНИЙ ВИТОЧКИ В ГОРЛОВИНУ
 

 1 фасон. Блузка має складання по горловині, рукав короткий, цельнокроений.

 Беремо основну викрійку блузки з вытачкой. На основної викройкою полички виріз горловини ділимо навпіл і від крапки розподілу до низу виточки проводимо лінію розрізу (рис. 132).
 

 Для побудови короткого рукава від точки П піднімаємося на 1 див. Потім від точки В через точку 1 проводимо лінію довжини рукава так, щоб вона вийшла за точку 1 на 4 см (можна 2 см). Після цього від точки 4 вычерчиваем пройму рукава.

 По спинці піднімаємося від точки П на 1 см. Від точки 6 через точку 1 проводимо лінію довжини рукава так, щоб вона вийшла за точку 1 на 4 см (можна 2 см). Вычерчиваем пройму рукава.
 

 Коли лінії фасону нанесені на викрійку, закриваємо виточку, розрізаємо по лінії розрізу і витачками переходить в горловину. Горловину перед обробкою слід зібрати на голку з ниткою дрібно в два-три ряди вперед голкою. Блузки пришивають вузький стоячий комірець або виріз горловини окантовують бейко (рис. 132 а).

 Правила шиття і обробки блузки за правилами.
 

 2 фасон. Рис. 133. Беремо основну викрійку блузки і так само наносимо лінію фасону тільки без додавання на короткий цельнокроений рукав. Замість збірок по горловині перекладена витачками закладається в зовнішні виточки, закріплені гудзиками. З лівого боку під вытачкой - застібка.

 Правила шиття і обробки блузки за правилами.

Категорія: Шийте самі | Додано: (13.12.2015)
Переглядів: 940 | Рейтинг: 0.0/0