Статистика
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0
|
Все про шиття
В'язаний жилет
Якщо у Вас короткошерста собачка з ніжною шкірою, то ця річ буде для неї просто незамінною. По-перше, ця річ дуже зручна, так як в ній відсутня петелька для хвоста, яка, незважаючи на функціональність, завдає тварині деякий дискомфорт.
Для в'язання необхідно: об'ємної м'якої пряжі – 50 гр.
Так само необхідно зняти мірки: довжини спини, обхвату «талії» і обсягу грудей.
Отже, приступимо до роботи:
1. Почнемо роботу з хвоста. Кількість петель набираємо у відповідності з вимірюванням обхвату «талії», причому перші ряди рекомендується набрати гумкою.
2. Продовжимо роботу, для цього наберіть необхідну кількість петель, при цьому необхідно залишити нитка набору в два рази довше виконаної в'язки. Можна використовувати рельєфну в'язку, в якості обробки виробу, при цьому потрібен спеціальний спосіб набору петель. За рахунок цього виріб набуває бажаний вид, і тривалий час не втрачає форму.
Рельєфна в'язка проходить в три етапи:
1-ий етап – подвійний ниткою (основний і ниткою набору) захоплюємо по дві петлі разом лицьовою в'язкої;
2-ий етап – основний ниткою набираємо лицьову в'язку;
3-ій етап – потім всі петлі пров'язуємо виворітного, і чергуємо виворітну і лицьову в'язку.
3. Далі поступово починаємо додаток петель, причому необхідно розрахувати роботу так, щоб кількість петель дорівнювало обсягу грудей, до того часу, коли робота дійде до отворів для лап.
4. Як тільки дійшли до отворів для лап, і закрили їх, необхідно пров'язати відстань, рівну 2 див., і без змін дов'язати спинку до основи горловини.
5. Горловину краще вив'язувати як у звичайному светрі, при цьому скоротити певну кількість петель в середині частини виробу. Далі роботу розділити на дві частини, при цьому закриваючи непарні ряди на кілька петель відразу, при цьому кількість закритих петель не повинно перевищувати чотирьох, інакше горловина може виявитися занадто просторою.
6. Далі переходимо до петель на грудях, об'єднавши їх на одну спицю, пров'язуємо необхідну довжину.
7. На завершальному етапі акуратно зшиваємо виріб, починаючи з низу живота, і закінчуючи частиною, розташованої між передніми лапами. Перейшовши до горловини, починаємо набирати петлі вив'язувати виворітного в'язкої планку на необхідну довжину.
8. Останній етап складається з обробки пройми, при цьому, на чотири спиці набираємо кромочні петлі, і пров'язуємо кілька рядів по колу, використовуючи резиночную в'язку.
|
Категорія: Собаки | Додано: (13.04.2016)
|
Переглядів: 817
| Рейтинг: 0.0/0 |
|