Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Шиємо тваринам » Собаки

Светр для такси
Вибравши цю модель виробу, Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що спина тваринного буде максимально захищена.

Для виробу Вам необхідні такі елементи: застібка на блискавці, підкладкова тканину і близько 120 гр.вовни.

З тваринного потрібні мірки: обсягу грудей, обхвату шиї, довжини спини і відстані між передніми лапами.

Щоб наша робота вийшла на ура, необхідно пройти ряд етапів, а саме:

1. Приступивши до горловини, розрахуємо щільність в'язки, і підберемо потрібну кількість петель. Потім гумкою провяжем горловину, висота залежить від Вашої фантазії, якщо Ви хочете комір з відворотом, краще буде пров'язати дві довжини шиї.

2. У другому етапі в'язки починаємо поступове збільшення кількості петель, до тих пір, поки ширина виробу не стала дорівнювати обсягу грудей собаки.

3. Далі, до місця розташування передніх лап, продовжуємо в'язати без змін. Потім, в центрі полотна залишаємо отвори для передніх лап, петлі не пров'язуємо, а акуратно голкою протягуємо нитку і залишаємо.

4. Довязываем гумкою 1х1 до середини спини, для того, щоб деталі не загорталися краю необхідно пров'язати платочної в'язкою. Потім, поступово почати зменшення, пров'язуючи по дві петлі разом на лицьовій стороні в'язки. Приблизно за кілька сантиметрів до хвоста зменшуємо петлі наступним чином: по дві петлі пров'язуємо всі петлі, так необхідно пров'язати три ряди.

5. Ті петлі що залишилися, зібравши воєдино, затягуємо. Потім, гачком пров'язуємо ланцюжок зовнішніх петель необхідної довжини, і прикріплюємо до виробу, попередньо примірявши на собаку.

6. Тепер повертаємося до недовязанным деталей, ті петлі, які залишилися, набираємо на спицю і починаємо робити до рівня пупка собаки, потім закриваємо деталь. Для того щоб всі частини светри сіли ідеально, необхідно приміряти його на собаку, і, тим самим, визначити розмір отворів для лап. Після чого всі деталі з'єднати воєдино, а саме спинку і деталь грудей за передніми лапами.

Причому можна зробити вибір, або сильно зафіксувати виріб на тілі тварини, пошивши всі деталі воєдино, або залишити його вільним, щоб не створювати дискомфорт в русі, з'єднавши всі деталі липучкою.

7. Останній етап складається із з'єднання в'язаного полотна, від обхвату грудей до обхвату шиї, і ворота. Так само, при бажанні можна приєднати прокладку, яку можна було б ховати в кишеню на блискавці.

Категорія: Собаки | Додано: (13.04.2016)
Переглядів: 809 | Рейтинг: 0.0/0