Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Шиємо тваринам » Собаки

Попона для сторожових собак порід
Якщо Ваш пес живе на вулиці, то ця попона буде як не можна, до речі, Вашому вихованцеві. А гумка, розташована в нижній і верхній частині вироби, дозволить підібрати оптимальний розмір.

Для роботи Вам знадобиться: утеплювач будь-якого виду, можна, наприклад, синтепон і ущільнена плащова тканина, крім того потрібно підібрати фліс або бавовняну тканину для підкладки, і застібку на липучці.

Після всіх заготовок, необхідно зняти такі мірки, як: обсяг хвоста, відстані між передніми лапами, довжини спини і обсягу грудей.

Тепер приступимо до підготовки деталей.

Для верхньої частини попони – готуємо парні деталі з основної тканини, з синтепону і на основі підкладкової тканини.

Для нагрудника – по одній деталі підкладкової тканини, синтепону та основної тканини.

Для нижньої частини попони так само, як і для верхньої частини попони приготувати парні деталі основного матеріалу, синтепону і підкладкової тканини.

Петелька для хвоста в кількості однієї штуки.

Так само необхідно підготувати по 3 см припуску для швів для розкрою.

При розрахунку креслення викрійки, необхідно врахувати індекс викрійки, рівний 7.

Отже, приступимо до основних етапах роботи.

Перший етап – з'єднуємо дві однакові половинки верхньої частини попони, при цьому, вони повинні бути лицьовою частиною один до одного, за аналогією з'єднуємо синтепон і підкладкову тканину.

Другий етап – основну деталь, необхідно скласти виворітною стороною з підкладкою, попередньо підклавши між ними синтепон. Невеликими стібками необхідно пройти деталь від середини до кута, по діагоналі і вертикалі, потім проходимо стібками від кута до кута. Так само, на відстані трьох сантиметрів робимо позначки, і строчити, прострочивши в протилежний бік стежки, отримуємо ромбоподібний узор. Для такої операції можна використовувати вже готовий простьобаний матеріал.

На третьому етапі готуємо деталь, що прикриває грудну частину собаки. Для цього необхідно скласти заготовки виворітними сторонами один до одного, все це невеликими стібками простегиваем, так само, як і попередню деталь.

На четвертому етапі працюємо з нижньою частиною попони, для цього необхідно основну деталь і підкладку з'єднати з синтепоном, і пройти невеликими стібками

П'ятий етап – це з'єднання нижньої частини і нагрудника швом «зигзаг». Потім пришиваємо застібку на липучці таким чином, щоб була можливість зафіксувати виріб на спині тварини.

На завершальному, шостому етапі, нам потрібно пришити петельку для хвоста, її краще робити з клаптиків основної тканини. По лінії широкого зрізу прострочуємо основну тканину, і пришиваємо її до верхньої частини виробу.

Потім, скріплюємо разом обидві деталі з допомогою широкої гумки, і готову роботу обшивають тасьмою.

Категорія: Собаки | Додано: (13.04.2016)
Переглядів: 890 | Рейтинг: 0.0/0