Статистика
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0
|
Все про шиття
Переноска з віконцем
Кожна рукодільниця знає, що робота з джинсового тканиною річ досить непроста. У цьому виробі шви повинні розташовуватися зовні. Для більш яскравого оформлення зовнішні шви можна обробити облямівкою. Особливу унікальність виробу додадуть маленькі бантики, розташовані по стінці перенесення. Саме завдяки цій прикрасі виріб буде виглядати грайливо і придбає симпатичний вигляд. Крім того, так як собака трохи спокійніше кота, і вириватися на свободу не стане, на виробі передбачено всього кілька ремінців. Для більшої зручності вихованця так само існує невелика сітчасте віконце.
Отже, перш ніж приступити до роботи, необхідно приготувати наступний перелік матеріалів:
• В якості основної деталі джинсова тканина;
• Найбільш оптимальним для підкладки стане фліс;
• Середньої щільності сітчаста тканина для віконця;
• Облямівка аналогічного кольору з джинсового тканиною;
• Застібки для ремінців можна вибрати пластик.
Тепер знімемо мірки:
• Довжина тварини лежачи;
• Об'єм грудей.
Після зняття мірок можна приступити до розкрою деталей, враховуючи припуски під шви – 0,5 див.:
1. Стінка перенесення, виготовляється з двох частин підкладкової тканини і основної;
2. Центральна панель, дана фрагмент може служити як днищем, ручками, так і бічними стінками вироби. Фрагмент складається з однієї частини підкладкової і основної тканини;
3. Деталь віконця, що складається з однієї розкрою сітчастої тканини;
4. Деталь планок, для застібок-ремінців. Її необхідно розкроїти в 6 примірниках.
Виріб можна вважати готовим після ряду етапів.
1. У розкрою деталей стінок перенесення необхідно закруглити кути, і залишити надсічки;
2. Вгорі стінок, за бажанням, можна обрізати зайву тканину, а з якого боку буде залежати від того, як Вам зручно нести Вашого вихованця. Крім того, виріб після такої процедури буде виглядати модно і практично.
3. На наступному етапі необхідно прикрасити бантиками стінки виробу. Для цього необхідно облямівку розрізати на смужки одно довжини, та закріпити кожну з них по центру на джинсової тканини безперервної рядком. Після цього вільні кінчики зав'язати у вигляді банта.
4. Тепер необхідно підібрати місце для віконця на центральній панелі. На обраному місці виріжте отвір потрібного розміру, і, загнувши припуски на шви, проутюжьте і пристрочите розкроювання з сітчастої тканини.
5. Стінку з основної тканини, необхідно скласти виворітного стороною до основної панелі, потім прострочіть, до другої стінці таким же чином пристрочите до центральної панелі.
6. Далі складаємо деталі перенесення з підкладкової тканини лицьовою стороною і вивертаємо. Готову деталь вставляємо в сумочку, і аналогічно основної деталі прорізаємо віконце, і потайним швом пришиваємо до сітчастої тканини, попередньо загнувши припуски.
7. Потім широкими стібками необхідно пришити облямівку, закриваючи тим самим припуски під шви. По завершенні роботи прострочіть облямівку по всім верствам, прикриваючи тим самим відкриті зрізи вироби.
8. Цим етапом буде робота над ручками. Для цього кінці, розташовані на центральній панелі потрібно скласти навпіл лицьовою стороною всередину, прошити по бічних зрізах і вивернути. Отримані деталі складаємо один на одного і прострочуємо зигзагом. Потім отримані шви обробляємо облямівкою, кінці якої зав'язуємо бантом.
9. Передостаннім етапом буде робота над застібкою, яка повинна складатися з трьох ремінців. Для цього беремо заготовку з основної тканини, і, склавши в половину, прострочуємо з трьох сторін, і вивертаємо. Таким чином, працюємо над усіма шістьма деталями. Потім готові деталі обшити обробної строчком і розташувати по три деталі зліва і праворуч по верхній частині сумки. Завершити роботу можна закріпленням пластикових застібок, і пристегиванием ремінців.
10. Найкраще для даного виробу продумати непромокальний вкладиш. Зшити його можна на підставі вже зроблених вимірів із спеціальної всмоктуючою тканини.
|
Категорія: Собаки | Додано: (13.04.2016)
|
Переглядів: 637
| Рейтинг: 0.0/0 |
|