Статистика
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0
|
Все про шиття
Комбінезон з мохеру
Основною перевагою будь-якої роботи з мохеру є можливість начісування, саме після цього виріб ставати красивішими і набуває обсяг, а дірчасте полотно сильно не кидається в очі. Такий виріб ідеально підійде як для маленького цуценяти, так і для великого пса, з-за вбудованого кнопкового варіанти застібки. Тобто якщо Ви хочете додати об'єм, то краще всього надіти виріб начосом назовні, а якщо зменшити обсяг то начосом всередину.
Для виготовлення цього виробу, Вам знадобитися:
Застібка з кнопкової стрічки, 150 гр. мохеру, два пластикових обмежувача, і шнурок відповідного кольору.
Потім необхідно зняти мірки, а саме, об'єм шиї і обхват грудей, а так само виміряти довжину спини.
Після всіх необхідних приготувань, приступимо до роботи:
1. Як було сказано вище, в роботі береться облік об'єму шиї, обхвату грудей і довжині спини. Саме завдяки цим мірками заздалегідь розраховується креслення, завдяки якому обчислюється необхідну кількість петель. Виріб починає в'язатися з горловини, при цьому необхідно приділити увагу коміру, не варто робити його глибоким, так як це може вплинути на зручність в русі.
2. Після того, як Ви провязали горловину, додайте кількість петель, для цього відніміть об'єм грудей від обсягу шиї, отриманий результат петель доведеться додати. Зробимо це наступним чином: перший ряд з допомогою накидов збільшуємо кількість додаткових петель, таким чином, отримуємо дірочки для шнурка, при цьому кількість петель має бути парним. Після цього, за малюнком провязываются всі непарні ряди. Далі з петель попереднього ряду створюємо другий ряд додавання, витягаючи нитка.
3. Необхідно пров'язати клини для того, щоб виріб добре село. Для цього ділимо в'язання на три частини, і заколюємо англійськими шпильками. Починаємо з парного ряду пров'язуємо до останньої шпильки, і, розвернувшись, пров'язуємо ряд до кінця. Потім, згідно малюнку пров'язуємо всі непарні ряди. Третій пункт необхідно повторити, тим самим середина вироби буде здаватися злегка опуклою.
4. Приступивши до четвертого кроку необхідно правильно розрахувати отвори для передніх лап. Знову ділимо в'язання на три частини, в середній частині залишаємо рівно десять петель, плюс додаємо дві крайові. Ті петлі, які залишилися, необхідно розділити порівну для бічних планок. Всі три частини необхідно в'язати по окремості. Тепер з'ясуємо, скільки рядів нам потрібно провязать. Для цього довжину спини ділимо на три частини. Для більшого комфорту улюбленця, рекомендуємо середню планку пров'язати кілька довше бічних.
5. Після того, як Ви пройшли четвертий крок, заново з'єднуємо всі планки, і пров'язуємо виріб таким чином, щоб прикрити живіт собаки. Потрібно пам'ятати, що виріб повинен бути рівним двом третім довжини спини собаки, і не забувати час від часу приміряти на тварину.
6. Отже, нам залишилося пров'язати дві асиметричні деталі, які рекомендується в'язати одночасно, так як вони будуть прикривати стегна і, частково, круп собаки. Кращий вихід з даної ситуації, так це витягування кінця нитки з клубка, при цьому, якщо щось піде не так, завжди можна зупинитися, і виріб від цього ніяк не постраждає.
7. Пройшовши всі щаблі, і закривши всі петлі, нитки краще не обривати. Тут краще буде включити уяву, і вибрати з двох варіантів, або зробити фіксують петлі для комбінезона, або пров'язати собаці симпатичні штанці. Якщо Ви все-таки зважилися на петлі для задніх ніг, то Вам потрібно провязать гачком косичку повітряних петель, довжиною в десять сантиметрів, кожну з яких потрібно закріпити на протилежній стороні парних деталей, і обв'язати їх гачком. У разі якщо Вам до душі штанини, то кращим варіантом буде почати роботу прямо від петельок задніх ніг, зв'язавши дві парні деталі. При цьому зверніть увагу на те, що штанини повинні бути довшими, ніж рукави.
8. Далі, по лінії спини необхідно пришити кнопкову стрічку, краї якої пров'язуємо гачком, для того, щоб полотно йшло внапуск. Якщо ж в'язання вийшло пухким, все одно необхідно пров'язати виріб.
9. Одночасно використовуючи обидва кінця клубка, одночасно в'яжемо парні деталі рукавів. Для того щоб з'ясувати, скільки необхідно петель, потрібно виміряти проріз для передніх лап. Необхідно звернути увагу на довжину рукавів, вона не повинна бути занадто довгою, це може утруднити надягання комбінезона. По мірі завершення рукави, потрібно поступово зменшувати кількість петель, для того, щоб зробити рукав вже.
10. На останньому етапі потрібно вставити в дірочки на горловині заздалегідь приготований шнурок, який повинен бути трохи довше ворота комбінезона. Потім слід оплавить краю, і закріпити на ньому обмежувачі. Місця для горла живота необхідно зміцнити гумкою.
|
Категорія: Собаки | Додано: (13.04.2016)
|
Переглядів: 1010
| Рейтинг: 0.0/0 |
|