Перший погляд на таку блузу створює відчуття чогось незвичайного, вишуканого і дуже складного за кроєм.Але, на щастя, це зовсім не так. Основа викрійки такої моделі блузи являє собою звичайний квадрат.
На поличці квадрат ділиться на дві рівні половинки, по спинці робиться довгий розріз, утворює шліцу.Горловина полички класична – напівкругла. На спинці вона виконується у формі трикутника – за рахунок такої форми утворюються м'які складки, і ховається шліца на спинці. По низу блузи закладаються складки до отримання потрібного обсягу стегон. Напрямок складок задається згідно з наведеною схемою.
Викроюється звичайний комір стійка, 2 подборта для передніх половинок блузи і 4 планки, якими закінчуються підлоги блузи після розмітки і оформлення складок. Бічних швів не існує в принципі. Пройми, переходять у рукави, утворюються за рахунок перехрещування передніх половинок блузи з задніми і застібання петель поличок на гудзики, пришиті до планок на спинці. Саме для цього бічні краї квадратів оформляються досить широкою подгибом.
Звичайним способом оформляється подборт, при бажанні його можна «посилити» прокладкою. Шліца на спинці оформляється так само, як і у сорочкового рукава. Пришивається комір. Виготовляються 4 планки.Дві з петлями і такі ж з гудзиками. Планки з петлями пришиваються до поличках, планки з гудзиками – до спинки. Ось, власне, і все.
Не менш цікавий варіант вийде, якщо відмовитися від коміра, оформивши розріз на поличці заорювання передніх половинок блузи.
Тканина для такої блузи повинна бути дуже м'якою і струмує: шовк, тонкий трикотаж або панбархату.