Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Розкрій, моделювання жіночого легкого одягу

ЛІФ БЕЗ ВИДИМОЇ ВЕРХНЬОЇ ВИТОЧКИ
Багато сучасні вироби сконструйовані без видимих виточок. Наявність рельєфів дає можливість поєднати верхню виточку і виточку на лінії талії.
Виточки переводять не тільки вертикальні рельєфи, але і у всілякі горизонтальні підрізи, кокетки, вставки та ін.
Якщо для побудови м'якого ліфа беруть креслення основи з мінімальними припусками по лінії грудей, то для ліфів з вытачками, прихованими в рельєфах, або інших конструктивних рішень можна взяти креслення основи з будь-якими припуски по лінії грудей в залежності від виду виробу і його призначення.
 

У моделі, показаної на рис. 71, фронтальний пластрон розташовується на 8 - 10 см нижче найвищої точки грудей на продовженні лінії виточки (рис. 71, а). На кресленні лінія виточки розташована на відстані 1/3 довжини плечового зрізу від точки підстави шиї. У бічній частині нижче лінії грудей введена витачками розчином, рівним 1,5 див. На цю величину зменшують довжину горизонтальної лінії АВ (рис. 71, б) від точки В до точки С і зрізують з лекала полички смужку, починаючи від точки С до низу паралельно лінії середини переду.
На передньому пластрона (рис. 71, в) будується комір апаш (див. с. 143 - 146).
 

Блузка, зображена на рис. 72, має трохи подовжені плечові зрізи і поглиблену пройму.Витачками на лінії талії з розчином 1,5 - 2 см розміщена в шві притачування відрізний бічної частини до полички. Спереду - застібка на притачную планку шириною 4,5 див. Бічні зрізи можуть бути прямими або увігнутими. Увігнута лінія бічного зрізу і витачками на лінії талії в шві притачування бічної частини до поличці створюють полуприлегающий силует вироби.Необхідно знати: якщо вводиться витачками в прогині бічного зрізу полички, її необхідно запровадити і в прогин бічного зрізу спинки.
Викрійка цієї моделі може бути отримана на основі викрійки функціонального виробу прямого силуету (див. підрозділ «Функціональне сукня-сорочка») .
Верхню виточку АСВ (рис. 72, а) закривають і переносять на лінію ЦН. Поличку розрізають по лінії ЦН (рис. 72, б). Середина нижньої відрізний частини полички (мал. 72, в) повинна при розкладці викрійки на тканині розташовуватися по згину тканини і збігатися з пайовою напрямком нитки.
Для побудови планки на викрійці полички зліва від лінії її середини на відстані, що дорівнює 1/2 ширини планки, наносять лінію пришивання планки. Потім будують планку, суцільнокроєні з подпланкой і подборта (рис. 72, м).
Ця модель може бути вирішена по іншому: передній нижній пластрон може бути конфігураційних кишенею «кенгуру», а верхня витачками перенесена на лінію ЦБ1 або ЦП (див. штрихові лінії на рис. 72, а).

Категорія: Розкрій, моделювання жіночого легкого одягу | Додано: (27.03.2016)
Переглядів: 1767 | Рейтинг: 1.0/1