Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Викрійки спідниці з ефектом пуш-ап

У цій статті розглянемо підкреслюють фігуру моделі спідниць, основний акцент в яких зроблений на заднє полотнище. Форму сідниць підкреслює конструкція спідниці, продумані оздоблювальні деталі та об'ємні кишені.

Перші три моделі рекомендується виготовити з щільної еластичної тканини, а четверту модель - з щільного трикотажного полотна, і бажано обійтися без підкладки, щоб додатково підкреслити ефект пуш-ап.

Спідниця з втачнимі клинами

Побудувати креслення базової основи прямої спідниці потрібного розміру (мал. 1). Кількість виточок по талії залежить від різниці між розмірними ознаками і Від Про.Якщо різниця значна, то виточок по талії на одній частині заднього полотнища може бути дві (а не одна, як у цьому прикладі).

Довжина спідниці визначається за бажанням.

Звузити переднє і заднє полотнища спідниці у лінії низу по бічних лініях на 2 див.

На задньому полотнищі спідниці накреслити клин шириною 3 см по низу, заужая полотнище спідниці на 1 см у кожній лінії клина. Якщо спідниця з еластичного матеріалу, то клини можна викроїти з шкіри, і навпаки, якщо спідниця зі шкіри, то клини можна виконати з еластичного матеріалу.

Внизу лінії середнього заднього шва спідниці зазначити довжину шліци.

Звузити переднє полотнище спідниці по середньому шву в області низу на 0,75 див.

На передньому та задньому полотнищах спідниці через кінці виточок по талії (можна трохи вище або нижче них) накреслити лінії кокеток, як показано на кресленні (мал. 2). Накреслити на кокетках деталей спідниці поздовжні лінії розрізів для переведення до них розчинів виточок по талії.

Накреслити клапан від лінії шва кокетки.

Кокетка

Відрізати кокетку і розрізати її по намічених лініях. Розподілити розчини виточок порівну у ліній розрізів на кокетці. Закрити виточки. Поєднати передню і задню частини кокетки спідниці в цілісну деталь по бічних зрізах (мал. 3).

При бажанні лінію верхнього краю вироби можна опустити нижче, наприклад на 2 см, як у нашому прикладі (пунктирна лінія).

Спідниця з рельєфами

Підготовка конструкції спідниці ідентична попередньої моделі.

Лінію верхнього краю спідниці опустити на 2 див.

По бічних лініях звузити переднє і заднє полотнища спідниці у лінії низу на 1 см відповідно.

Накреслити кокетку і рельєфи: поздовжній на задньому полотнищі спідниці і поперечний - на передньому та задньому полотнищах (мал. 1).

По лініях рельєфу звузити заднє полотнище спідниці у лінії низу на 2 див.

Залишок розчину передньої виточки по талії виміряти і звузити переднє полотнище спідниці по бічній лінії на цю величину.Залишок розчину задньої виточки по талії виміряти і перевести його до зрізах поздовжнього рельєфу.

Розрізати деталі по всіх лініях. Передню і задню частини кокетки спідниці розрізати посередині між бічними зрізами деталей і вытачками. Розподілити розчини виточок порівну у ліній розрізів на кокетці.Закрити виточки.

Накреслити вузьку листочку помилкового кишені на задньому полотнищі спідниці.

На лініях поздовжнього рельєфу заднього полотнища спідниці відзначити коротку шліцу.

 

Застібка-блискавка виконується у лівому бічному шві.


Спідниця зі знімною баскою

Підготовка конструкції спідниці ідентична першої моделі спідниці. Довжина спідниці - моделі.

На передньому полотнищі спідниці накреслити фігурний рельєф (мал. 1) і продовжити цю лінію на заднє полотнище спідниці (= лінія низу баски).

Баска

Скопіювати баску з заднього полотнища спідниці (від лінії верхнього зрізу виробу до лінії низу баски). На басках розподілити розчин виточки на дві частини і закрити нові виточки, переводячи їх розчини до зрізу низу баски, розширюючи її на 2 см (мал. 2).

Баску можна додатково розширити по лінії низу, використовуючи прийоми розширення конічного.Величина розширення баски по лінії низу визначається побажаннями та особливостями фігури клієнтки, властивостями матеріалу, з якого виготовляється спідниця.

На басках накреслити клапан прорізного кишені і підкладку кишені. Підкладка кишені значно довше баски (оздоблювальний елемент), тому зрізи підкладки слід з'єднувати білизняним подвійним або обтачным швом.

Накреслити невеликий хлястик для пристібання баски до пояса спідниці.

На лінії середнього шва заднього полотнища спідниці зазначити довжину шліци, а також її ширину припуску (мал. 1).

Викроїти пояс у вигляді прямокутника довжиною, рівній Від +1-2 см, шириною 3 див.

Застібка-блискавка виконується в лівому бічному шві спідниці.

Спідниця з задніми накладними кишенями

Підготовка конструкції спідниці ідентична першої моделі спідниці.

Положення лінії верхнього краю спідниці визначається по моделі.

На передньому та задньому полотнищах спідниці накреслити лінії кокеток і поздовжніх рельєфів. Перевести до зрізах рельєфів розчини виточок по талії (мал. 1).

Визначити місце розташування накладних круглих кишень на задньому полотнищі спідниці. Розмір кишень визначається за бажанням клієнтки і залежить від особливостей її статури.

Кишені

Накладний кишеню скопіювати з креслення, розрізати в двох місцях і розвести секції кишені на 2 см кожну (мал. 2). Накреслити дві виточки у розведених секцій кишені. Між вытачками розташовується вхід у кишеню.

Обробка

Спідниця виконується з еластичного трикотажу, тому застібка не потрібно.Верхній зріз обточується подкройной обтачкой. Припуск на підгин низу застрачивается на плоскошовной машині.



Категорія: Різне | Додано: (16.09.2016)
Переглядів: 1279 | Рейтинг: 0.0/0