В кінці цієї статті ви можете завантажити ще одну готову викрійку сукні футляр. В лекалах викрійки ви знайдете лекала найпоширеніших жіночих розмірів одягу – 46, 48, 50.
Побудова викрійки зроблено так, що у деталей плаття футляр відсутні виточки. Тому кроїти цю модель слід тільки з еластичних тканин, трикотажу та джерсі.
Лекала викрійки побудовані з кишенями у бокових швах. Щоб зробити модель сукні більш простий у крою та шиття ви можете відмовитися від шиття кишень.
Кроїти такі моделі потрібно дуже обережно і акуратно, потрібно дати необхідні припуски до зрізах перед розкриємо. Правила розкрою за готовими викрійками використовувати обов'язково.
Якщо вам потрібна викрійка сукні для 44 розміру, то можете скористатися моделлю 446. Обидві сукні мають однакову конструкцію, відмінності в побудові ліній пройм, горловини і плеча.
Класична форма плаття футляр у трьох варіантах. У тому числі з рукавом.
Крій деталей вузького плаття футляр
Спинку і перед сукні викроїти з однієї деталі, мішковину кишені – 4 деталі. Самостійно викроїти обтачку горловини і пройм, копіюючи лінії відповідних зрізів. Ширина обтачек в готовому вигляді – 1 сантиметр.
Деталі футляра розкроїти з вузькими припусками на шви. Для обробки низу сукні додати 4 сантиметри.
Зрізи горловини, пройм і плечових зрізів спинки продублювати вузькою смужкою флізеліну.
Пошиття сукні
Мітки кишені, позначені на викрійці сукні, перенести на перед і спинку. Пришити мішковини кишені до бічних зрізах. Шви заутюжте і запрасувати. По шву пришивання мішковини переду прокласти строчку на 0,1 сантиметри.
Перед та спинку плаття скласти лицьовими сторонами. Стачать плечові і бокові шви, обточуючи мішковини. Шви обметати і запрасувати на спинку.
Обтачку горловини і пройм плаття футляр стачать в єдині деталі. Нижні зрізи замітати і запрасувати. Пришити обтачку до зрізах на швейній машинці. Шви висікти. Замітати обтачку на вивороті сукні. Пригладити праскою. Нижні зрізи настрочити на сукню.
Запрасувати Низ сукні на 1 сантиметр, другий раз – на 3 сантиметри. Настрочити припуск подгибки низу.
Припуск низу і обтачек можна настрочити з допомогою оверлока.
|