Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Викрійка сукні сорочки

Викрійка сукні сорочки підходить для бавовняних і лляних тканин з еластаном. У сукні відкладний комір зі стійкою, рукави ліхтарик з манжетами, подборта і рельєфи. Сукню можна доповнити поясом.

Сукня сорочка дуже короткий, значно вище коліна. І нижній гудзик знаходиться досить високо, спереду виходить непоганий такий розріз. Сукня розраховане для носіння спільно з брюками. Після скачування викрійки слід дуже уважно звірити довжину сукні сорочки з фігурою і, може бути, подовжити його. Або доповнити ще одним гудзиком на борту.

Крій деталей сукні сорочки

Викрійка сорочки сукні
Розміри сукні 44, 46, 48, 50, 52, 54

Викрійка сукні сорочки побудована без припусків на шви, ми додамо до всіх зрізах 1 см, до низу сукні — 3 см. Кількість деталей вказано на викрійці. До внутрішнього зрізу подборта припуски не робимо.

Якщо ви вирішили зшити пояс для сукні сорочки, то його кінці оформляйте з закругленням, щоб вони поєднувалися з манжетами та коміром.

Перед шиттям продублюємо клейовим флізеліном подборта, верхній комір, внутрішню стійку, верхні деталі клапанів і зовнішні деталі манжети рукавів. Для крою флізеліну використовуються відповідних деталей викрійки сукні сорочки без припусків.

На звичайній швейній машинці човникового стібка пошиття еластичних тканин проводимо потрійними, подвійними або зигзагоподібними рядками. Потрійна рядок — спеціальна вставка, якої може не бути у вашій машинці. Подвійна строчка, яка прокладається два рази по одній лінії. Зигзагоподібна — вузький зигзаг короткими стібками.

Техніка шиття сукні сорочки

На рельєфи поличок, спинки і бочков перенесемо з викрійки контрольні мітки. Змітаємо, поєднуючи мітки, рельєфні шви, стачаем, обметаем і заутюжим припуски до середини спинки і полички. Отстрочим рельєфи в край (на 0,1 см). Нитки сметывания видалимо.

Деталі клапанів складемо лицьовими сторонами і обтачаем, припуски підріжемо, клапана вивернемо, виправимо шви, приутюжим і отстрочим в край.

Верхні зрізи кишень обметаем і заутюжим на виворіт. Настрочим припуски оздоблювальною строчкою на ширину лапки швейної машини. Щоб простіше обробити заокруглення з заокругленими зрізами прокладемо допоміжну сходинку короткими стібками на 0,9 см від краю. Замітаємо зрізи на 1 см на виворіт і приутюжим. Ручний рядок видалимо.

З викрійки на полички перенесемо лінії кишені і клапана. Настрочим накладна кишеня оздоблювальною строчкою в край. Клапан настрочим на поличку сукні сорочки, отвернем вниз і закріпимо рядком на 0,5 см.

Внутрішній зріз подборта сукні обметаем і пригладим. До поличках приметаем подборта по борту і притачаем, не доходячи до низу 5 див. Шов приутюжим і разутюжим. Складемо поличку і подборт лицьовими сторонами і обтачаем горловину сукні сорочки. Кут высечем, припуски горловини надсечем, поставимо надсечку на горловині до кінця рядки притачивания подборта. Вивернемо на обличчя, приутюжим.

Стачаем і обметаем плечові шви, пригладим праскою і заутюжим припуски на спинку. Прокладемо по швах оздоблювальні строчки на 0,1 див.

Деталі отложного коміра сукні сорочки складемо лицьовими сторонами, змітаємо і обтачаем по кінцях і відльоту. Приутюжим комір. Припуск у нижнього коміра обріжемо до 0,3 см, у верхнього до 0,5 см, в заокругленнях поставимо надсічки. Комір вивернемо на обличчя, выметаем і отстрочим в край.

На стійки нанесемо контрольні мітки викрійки. Візьмемо продубльовану деталь стійки коміра і прокладемо допоміжну строчку по нижньому краю флізеліну. Заутюжим зріз на виворіт точно по рядку. Прокладемо за заутюженному зрізу сходинку на ширину лапки від краю.

Підготовлену стійку приметаем до коміра на продубльовану деталь між мітками. Приметаем другу деталь стійки. Обтачаем стійку. Шви підріжемо, закруглення надсечем. Стійку вивернемо і приутюжим. По стійці між кінцями коміра прокладемо сходинку в край.

На вільний зріз стійки перенесемо з викрійки мітку плечового шва. Комір вметаем в горловину, поєднуючи мітку і плечовий. Втачаем комір в горловину. Припуски шва заутюжим на стійку. Запрасованою край внутрішньої стійки приметаем до шви втачіванія. Закріпимо комір проклавши оздоблювальну строчку по заутюженному краю на 0,1 див.

Видалимо всі тимчасові ручні рядки.

На пройми і рукава перенесемо з викрійки контрольні знаки. Вметаем рукава в пройми, поєднуючи мітки і виконуючи посадку оката. Втачаем рукави, припуски обметаем і приутюжим. По нижньому зрізу рукава сукні прокладемо ручну рядок для збірки.

Стачаем бічні шви і шви рукавів, обметаем і заутюжим на спинку сукні сорочки.

Складемо деталі манжет особою, обтачаем нижній зріз і кінці. Кути высечем, надсечем закруглення, вивернемо манжети на обличчя, приутюжим і отстрочим в край. З викрійки на манжету перенесемо мітки шва рукава і лінію у прямого кінця. З'єднаємо манжету в кільце, прямий кінець заходить в кільце за закруглення, обмежену лінією викрійки.

Манжету приметаем до рукава сукні сорочки, поєднуючи мітку манжета і шва рукава, і притачаем, обметаем шов і заутюжим на манжет. За манжету прокладемо оздоблювальну строчку в край.

обробка подборта сорочкиНиз сукні заутюжим на 1 см на виворіт. Подгибку низу отвернем на обличчя і обтачаем борт, накладаючи зверху подгибки подборт. Кути высечем і вивернемо на обличчя. Подгибку заутюжим. Низ замітаємо і настрочим на сукню сорочку на 0,1 див.

По розмітці викрійки обметаем на правій поличці петлі, пришьем гудзики на поличку і манжети рукавів.



Категорія: Різне | Додано: (31.10.2018)
Переглядів: 594 | Рейтинг: 0.0/0