Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

ВИКРІЙКА РІЧНОГО СУКНІ З ВОЛАНОМ НА ТАЛІЇ

Для літнього сезону пропонуємо вам викрійку сукні з воланом на талії. Наша викрійка побудована з прямою спідницею, завищеною талією, з вытачками на ліфі. Літні сукні можна зшити з сумішевих або натуральних тканин з бавовни і шовку.

викрійка річного сукні з воланом на талії
Розміри 50, 52, 54, 56

Це просте у шитті літнє платтявеликого розміру. Волан по лінії талії робить його трохи зовні схожим з сукнею з баскою, але конструкція принципово інша. Не збільшуйте ширину волана.

Тканина повинна бути легкою і м'якою, легко драпируемой. Перед кройкой сукні тканина продекатировать.

Викрійка зроблена для зростання 168 см, якщо у вас інший зростання, то внесіть необхідні зміни в лекала. Як самостійно змінити викрійку на свій зріст, прочитайте і зробіть.

Крій деталей

Деталі викрійки сукні з воланом зроблені без припусків на обробку зрізів. До всіх зрізах самостійно додамо 1 см при крою. Виняток: низ спідниці крім з припуском на подгибку 4 см, нижній (зовнішній) зріз волана викроївши без припусків зовсім.

Для обробки ліфа також потрібно підкладка, блискавка 35 см і клейовий флізелін.

Підкладку викроївши за лекалами ліфа сукні.

У шитті можливі варіанти, тому спочатку уважно читаємо інструкцію.

Інструкція по шиттю сукні з воланом

Зрізи горловини і пройм продублюємо вузькою смужкою флізеліну.

Стачаем виточки на спинці і фронті сукні і підкладки, приутюжим, заутюжим.

Далі варто зібрати ліф в єдине ціле. Хоча це дійсно просте плаття, але обробка ліфа без рукавів на підкладці таїть у собі одну неймовірну проблему — як вивернути ліф на лицьову сторону після обточування горловини і пройм підкладкою? Пропоную всім скористатися найскладнішою і неприємної технологією з'єднання деталей, але яка дає однозначно правильний, точний і гарний варіант, що вимагає невеликих змін в викройкою. Втім, якщо у вас є бажання, то можете поекспериментувати з іншими варіантами шиття.

Отже, сточуємо плечові шви сукні і підкладки, разутюживаем. Складаємо ліф сукні і підкладку особою і з'єднуємо їх з проймам. Шви приутюживаем, разутюживаем і вивертаємо ліф на обличчя. Шви приутюживаем в розкол.

Тепер горловина. В залежності від ваших уподобань і вибраної тканини можливі три варіанти обробки горловини. Ми розглянемо тільки один, яким я і користуюся. За лекалами наносимо на сукні і підкладку лінію горловини в готовому вигляді. Заметываем зрізи на виворітну сторону. Приутюживаем. Сметываем заутюженные зрізи. Прокладаємо оздоблювальну строчку шириною 0,1-0,2 див. Підкладку зрізаємо до 0,5 см, шви надсекаем, приутюживаем.

Чому саме такий спосіб? З досвіду виходить, що таке з'єднання горловини досить просте, якщо спочатку стачать горловину, то потім доведеться зустрітися з проймами, де роботи буде значно більше. Можна було б стачать спинку і перед з підкладкою, а потім з'єднувати по плечовим швах, але, при всій удаваній легкості цього шляху, стачайте їх врівень виходить рідко, навіть з сметыванием, розбіжність на півміліметра кидається в очі навіть непрофесіоналові.

Далі все просто. Сточуємо правий бічний шов ліфа сукні з воланом і підкладки.

Сточуємо бічні шви полотнища спідниці. У лівому бічному шві залишаємо місце під блискавку. Шви разутюживаем. Присбориваем спідницю до ширини ліфа.

Деталі волана сточуємо по правому шву, обметываем. Нижній (зовнішній) зріз волана обметываем вузьким зигзагом або іншим декоративним швом. Вільні бічні зрізи підверніть і застрачиваем. Приметываем волан до полотнища спідниці.

З'єднуємо ліф і спідницю сукні (не захоплюючи підкладку). Шов заутюживаем вгору.

Втачіваем блискавку.

Низ сукні заутюживаем і підшиваємо вручну.

Підкладку вручну підшиваємо до тасьмі блискавки і шву з'єднання ліфа і спідниці сукні з воланом.

Обрізаємо нитки.

Гладимо плаття праскою, приміряємо.



Категорія: Різне | Додано: (03.11.2018)
Переглядів: 429 | Рейтинг: 0.0/0