Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Види рукодільних робинов

Раунд Робін – популярна гра, назва якої прийшло в рукоділля зі спорту. Суть її у виготовленні однієї вишитій композиції колективно. У в'язанні результатом робіна найчастіше стає плед, скатертину або подушка, складені із квадратиків, кружечків або клаптиков інших геометричних форм. Учасниці гри, у середньому 6-12 чоловік, під керівництвом одного координатора вишивають на канві свою ділянку і пересилають її один одному по черзі. Попередньо всі учасниці надають координатору свої адреси і телефони.Крім цього необхідно визначитися з видом робіна, яким група буде займатися.

раунд робін

Види робинов у вишиванні:

 

  • класичний – розмір однієї ділянки – від 70х70 хрестиків до 100х100;
  • дитячий робін – гра для дітей;
  • легкий раунд робін – хороший для початківців рукодільниць – вишиваються невеликі шматочки картини, не більше 40х40 хрестиків;
  • бісерний робін передбачає використання у вишивці бісеру, що попередньо обговорюється учасниками гри;
  • хаотичний робін відрізняється від інших видів несиметричним розташуванням малюнків.

 

У свою чергу класичний робін може бути серійним або несерійні, картинних, макетним. Останні два бувають сюрпризными або несюрпризными.

Серійний робін. Кожна учасниця вибирає картинки, які хоче бачити на своєму полотні, наприклад, ведмедика або зайчики, з певної серії, і роздає їх іншим учасницям. В цьому випадку по закінченню вишивки у кожної учасниці буде полотно з малюнком, який вона вибрала.

Несерійний робін, – якщо вибираються картинки не залежно від серій, просто будь ведмедика або зайчика потрібного розміру. Так само як і в серійному господиня канви знає, що саме будуть вишивати інші умільці.

Картинний робін являє собою вишивання обраної цілісної картини, яку ділять на рівні сектори за кількістю учасниць. Кожна вишивальниця залишає відрізок нитки з позначкою про номері кольору, щоб наступна учасниця могла продовжити малюнок в потрібних кольорах або нитки пересилаються разом з полотном. У такому робіна звичайно вишиваються сусідні сектори, а не розрізнено.

Учасниці робіна можуть домовитися заздалегідь про те, що будуть вишивати, створити макет вишивки – це макетний раунд робін. Для створення макетів використовується спеціальна комп'ютерна програма.

Картинний та макетний робіни можуть бути сюрпризными – це означає, що господиня канви задає певну тему для вишивки, а інші учасниці обирають самі, що вишивати на цю тему. Результат господині полотна буде відомий в самому кінці, коли до неї дійде черга. Можливий і такий варіант сюрпризні макетного робіна, в якому господиня канви зовсім не вишиває на неї, всю роботу виконують інші учасниці. Цей вид гри найбільш клопіткий і матеріально витратний.

Звичайно, перераховані види не є абсолютно закріпленими і при наявності творчого підходу можуть доповнюватися, змішуватися один з одним, утворюючи нові, більш цікаві для учасниць раунд робіна різновиди. Важливо, щоб вже розпочатої грі все вишивальниці дотримувалися обраного варіанту, не міняючи на інші.

Який би вид робіна не був обраний, процес його вишивання цікавий і цікавий, а отримана вишита річ стане пам'ятною і дорогий.



Категорія: Різне | Додано: (21.08.2016)
Переглядів: 846 | Рейтинг: 0.0/0