Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Весільний обідок
 

Цей аксесуар стане гідним завершенням образу нареченої. Навіть якщо наряд буде витриманий в молодіжному або авангардному дусі, вишуканий обідок внесе нотку романтизму.

Необхідні матеріали для виготовлення обідка для нареченої(мал. 1)

■ органза 35 х 35 см

■ органза металік 25 х 25 см

■ прозорий бісер (40 г максимум)

■ каміння/біжу 6 шт. діаметром 4 мм

■ біла нитка, нитка рожева шовкова/ сатинова

■ х/б білі нитки муліне

■ х/б нитка біла (перлове бавовняне муліне) номер 5

■ металева нитка бульйон/джгутик 1,70 м

■ віск для оброблення металевої нитки

■ дріт діаметром 0,04 мм довжиною 2 м

■ нитки білі поліестер для пришивання бісеру, каменів, дроту і металевої нитки

■ обідок, обвитий білою атласною стрічкою

■ рама кругла діаметром 26 см

■ гелева ручка або простий олівець 2Б для перенесення викрійки

Процес виготовлення обідка

1. Переносимо лекала деталей на органзу. Рекомендую намітати білою ниткою краю, щоб раціонально використовувати тканину (мал. 2).

2. Натягуємо органзу на раму (мал. 3).

4. Беремо дріт, робимо петлю, прикладаємо з вивороту самий широкий кут, приколює шпилькою (мал. 4) і пришиваємо (мал. 5) спочатку петлю, а потім накладним швом, злегка по діагоналі, пришиваємо саму дріт по лінії краю квітки. Доходимо до кута (мал. 6), ставимо голку в центрі кута і злегка відтягаємо дріт вліво.

Отримуємо легкий і акуратний загин. Пришиваємо двома-трьома стібками, приколює дріт шпилькою і рухаємося далі до внутрішнього кута, кут робимо таким же способом. Обшиваємо таким чином весь контур квітки (мал. 7 з вивороту), закінчуючи петлею на дроті і поєднуючи обидві петлі разом (схема a— 1).

Таким же чином пришиваємо трилисники. Відмінність лише в тому, що дріт не з'єднується (мал.8, схема b—1).

4. Переходимо до заповнення квітів. Беремо білу шовкову нитку з голкою під розмір бісеру і пришиваємо бісер в хаотичному порядку, не заходячи за дріт (мал. 9). З п'яти пелюсток заповнюємо бісером 3 повністю та 2 частково. Робимо це довільно (схема А).

Так само заповнюємо бісером пелюстки, використовуючи нитку рожевого кольору (мал. 10). Я рекомендую заповнювати рожевим кольором всі пелюстки (мал. 11). Взагалі можна використовувати різні пастельні тони ниток в цій техніці (мал. 1).

 

5. Після того, як всі квіти вишиті бісером, переходимо до заповнення французьким вузлом залишився місця на білих кольорах. Використовуємо голку відповідного розміру для цього розміру ниток. Спочатку робимо 2 закріплюють стібка. Виводимо голку знизу вгору (мал. 12), робимо один завиток голкою і, притримуючи нитку великим пальцем, вводимо голку в тканину, відступаючи 1 — 1,5 мм від того місця, де голка вийшла назовні (мал. 13, схема а—2, а—3). Таким чином заповнюємо обидва пелюстки (мал. 14, 15).

6. Переходимо до обшиванию країв квітки. Для початку опрацюємо нитка воском. Покладіть нитка на невеликий шматочок воску (мал. 16), злегка притисніть її і протягніть по поверхні шматка. Голка для пришивання веремії повинна бути тонкою і короткою.

Сам джгут/бульйон (мал. 17) необхідно підготувати до роботи. Затискаємо нитка між вказівним і великим пальцями обох рук і злегка розтягуємо, але не пружиним. Робимо це рух один раз і переходимо далі, розтягуючи необхідну кількість сантиметрів для роботи. На один квітка йде приблизно 35 см розтягнутого джгута. На один трилисник — близько 20 див.

7. Накладаємо нитка джгут/бульйон на лінію дроту (починаємо з самого широкого кута, див. схему а—4, а—5) і робимо два косих стібка для закріплення початку нитки (мал. 18). Пришиваємо косими стібками через кожні 2-3 завитка до зовнішнього кута за схемою А. Далі ставимо шпильку в центр зовнішнього кута і робимо кут з джгута/бульйону (мал. 19). Доходимо до внутрішнього кута і повторюємо операцію з шпилькою (мал. 20). Таким чином обшиваємо по краю квітки джгутом до кінця. Обрізаємо нитку (мал. 21) і пришиваємо кінець джгута двома-трьома стібками так, щоб кінці щільно прилягали один до одного (мал. 22).

8. Для заповнення листків беремо біле бавовняне муліне (всі 6 ниток разом) і голку з великим вушком (шаніл), робимо закріплюють стібки (мал. 23-25) і вишиваємо закритим летять швом (мал.26-32) кожен лист трилисника (схема Ь—2 ).

Потім заповнюємо проміжки між муліне бісером (схема Ь—3). Виводимо голку вгору (мал. 33), набираємо необхідне по довжині кількість бісеру і пришиваємо (мал. 34).

Ще раз виводимо голку вгору, відступаючи 2-3 мм від початку, набираємо бісер і пришиваємо (мал. 35). Таким чином вишиваємо бісером весь трилисник (мал. 36-38) і також обшиваємо його краю джгутом (мал. 39-40) з тією різницею, що кінці джгута не з'єднуються (схема И—4, И—5).

9. Проклеюємо металік-органзу флизофиксом, накладаємо клейкою стороною на виворіт, обколюємо шпильками навколо кожної квітки (мал. 41) і трилисника (мал. 42) та обшиваємо білою шовковою ниткою табмурным швом кожна квітка і трилисник (мал. 43-46) двічі (схема а—6).Пришиваємо каміння/біжу на рожеві квіти і на всі трилисники, знімаємо шпильки (мал. 47) і ще раз робимо теплову обробку маленьким праскою (мал. 48).

 

10. Для початку вирізаємо всі деталі, як показано на мал. 49-50. Потім, відступаючи 0,1—0,3 мм від краю, дуже акуратно відрізаємо зайве (мал. 51).

11. Тепер необхідно надати форму пелюсток і листя. Покласти лист на вказівний палець, притримуючи кінець листа великим пальцем, злегка зігнути аркуш, надаючи йому форму легкої вигнутості (мал. 52, 53).

12. Відзначаємо нижня межа (по моделі) пришивання деталей шпилькою (мал. 54), зшиваємо між собою білу і рожеву деталі квітки навколо каміння/біжу (мал. 55-57), викладаємо на плоску поверхню для уточнення положення кожної деталі (мал. 58).

13. Центр трилисника повинен збігатися з нижньою межею пришивання деталей (мал. 59). Потім пришиваємо всі деталі по черзі, одну за одною (мал. 60, 61).

14. На мал. 62 показано застосування ниток в іншому дизайні. Приміром, одна квітка і трилисник можна використовувати для прикраси ободків подружок нареченої, тільки помінявши колір стрічки на обідку. А також квіти можна використовувати для прикраси низу сукні або ліфа, залежно від бажання клієнтки. Використовуючи інші пастельні тони ниток (мал. 1), можна також добитися різноманітності в дизайні.

Сьогодні піжама стала буденною і вже незамінним видом одягу для сну. Вона повинна бути не тільки зручною, але і привабливою. Особливу увагу при виборі варто приділити матеріалу. Шовкова піжама вважається найзручнішою для відпочинку, крім цього вона завжди виглядає красиво, елегантно і вишукано, здатна підкреслити всі лінії тіла, тим самим надаючи жінці особливий шарм.



Категорія: Різне | Додано: (16.09.2016)
Переглядів: 1217 | Рейтинг: 0.0/0