Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Все про шиття
В'яжемо стильний чоловічий жилет
На сьогоднішній день, одяг з трикотажу не тільки красива, але й практична. А речі, які були створені своїми руками, вже який рік не виходять з моди. Якщо ви звернете свою увагу на щорічні модні колекції – у них, безсумнівно, присутні чоловічі і жіночі жилети.
Погодьтеся, що ви обов'язково порадуєте своїх близьких, зв'язавши їм своїми руками стильний чоловічий жилет. А сам процес викличе у вас тільки позитивні емоції, так як, маючи просту викрійку і не виконуючи складні техніки в'язання – зв'язати жилет під силу навіть недосвідченій майстрині. Елегантні чоловічі жилети відрізняються своїм вільним кроєм. Зручні і практичні моделі чоловічих жилетів можна виконати рельєфною або ж гладкою в'язкою. Адже ці дві тенденції в цьому сезоні дуже актуальні.Але не здає свої позиції і прекрасна різнокольорова смужка - це прекрасна можливість використовувати всі свої залишки пряжі.
Креативнічоловічі в'язані жилети - трансформери – це прекрасні моделі, в яких знімні рукави. Але вам доведеться трохи повозиться над втачиванием блискавки, але от отриманий результат вас обов'язково порадує і ви не пошкодуєте про виконану роботу. Особливо добре такі жилети будуть виглядати в молодіжному гардеробі. Трикотажні жилети будуть як не можна, до речі, виглядати в будь-якій обстановці: прогулянки на природі, похід в кінотеатр, побачення, або ж для ділової зустрічі. А м'яка пряжа і гарний візерунок зроблять жилет одним з найулюбленіших предметів гардероба.Особливо ефектно жилет буде виглядати в поєднанні з водолазкою, вільними джинсами або ж елегантною сорочкою. Але сьогодні ми дізнаємося, як самостійно зв'язати чоловічий жилет з V - подібним вирізом і глибокої проймою. А завдяки одному опису ви легко зможете зв'язати відразу два жилета. Адже на сьогоднішній день дуже актуальна тенденція – син як батько, до того ж це буде виглядати дуже мило.
Для в'язання чоловічого жилета вам знадобляться – 50 грам коричневою пряжі і 700 грам бежевою пряжі. З цієї кількості пряжі у вас вийде чудова доросла модель жилетки, і до того ж маленький жилет для хлопчика на зріст 150 сантиметрів. Варто пам'ятати, що стильні чоловічі жилети можуть виготовлятися з будь-якої вподобаної вам пряжі, але при цьому потрібно
враховувати деякі особливості. Так, 100% пряжа досить добре тримає форму, і дуже тепла, але вона буде швидко звалюватися і може викликати роздратування на шкірі. Тому, для в'язання краще буде придбати нитки з вмістом синтетичних волокон.
В'язаннячоловічого жилета спицями по складності практично не відрізняється від звичайного шарфа. Але все, ж викрійка вам знадобиться, для того, щоб не помилитися з розмірами готового виробу. На наступному етапі вам потрібно буде розрахувати кількість потрібних петель – зробити це досить просто. Для цього зв'яжіть зразок та випрасуйте його, після чого визначтеся з кількістю петель в одному сантиметрі, після чого помножити на потрібну цифру. Але також не забувайте про те, що в'язані речі з часом мають властивість розтягуватися.Тому, під час в'язання скинути десяток петель, для того щоб виріб сиділо більш щільно. Приступаючи до в'язання жилета використовуйте спиці, які на розмір менше тих, які ви будете використовувати для в'язання всього виробу. Потім, наберіть на спиці коричневу нитку і провяжите чотири ряди – перекрученої гумкою. А через чотири ряди – поміняйте колір ниток. Завдяки цьому, у вас вийде гарна гумка в смужку.
Жилет ми будемо в'язати виключно перловим візерунком, який складається з чергування виворітного і лицьової петлі. По виворітній стороні візерунок слід повторювати, але в третьому ряду послідовність потрібно поміняти - над лицьовій робимо виворітну, а потім навпаки. А ось перед і спину жилета бажано повністю пов'язати з бежевої пряжі. Для того щоб вийшов красивий розріз – розділіть полотно на потрібній висоті навпіл, і продовжуйте в'язати жилет вже від двох клубків. Таким чином, ви не просчитаетесь з кількістю рядів.
Вже готовий виріб акуратно отпарьте, після чого наколіть на викрійку і залиште висихати.Після чого зшийте всі деталі. Для красивої обробки рукава – наберіть спеціальні петлі пройми на круглі спиці і в'яжіть таким же чином, як ви в'язали гумку. А закриваючи останній ряд, для початку провяжите вільну петлю, після чого акуратно протягніть її через сусідню. Завдяки цьому – край вийде досить еластичним. Для того щоб оформити горловину – наберіть петлі по всій горловині. Щоб бейка лягла як можна гарніше – в точці, де полотно роздвоюється, провяжите разом три петлі, простягаючи одну через другу. Після того, як ви закрили петлі – трохи отпарьте гумки, але не пропрасовуйте їх. І все, чоловічий жилет – готовий!
|
Категорія: Різне | Додано: (21.04.2016)
|
Переглядів: 1534
| Рейтинг: 0.0/0 |
|