Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

В'язання гачком у стилі фріформ: жакет

Вироби в стилі фріформ стають все більш популярними не тільки серед модниць, але і рукодільниць. І це не дивно, адже кожна створена річ у такій техніці індивідуальна і неповторна! Пропонуємо вашій увазі опис в'язання гачком симпатичного жакета в стилі фріформ.

Фрагменти, пов'язані гачком в стилі фріформ («freeform» - вільна форма), дуже важкі, вимагають подвійного витрати ниток. Тому розрахунок необхідної пряжі для моделі вашого розміру: звичайне кількість ниток + ½. Наприклад: для в'язаного жакета 48 розміру треба 600 гр, але в нашому випадку - 800.

в'язання гачком у стилі фріформ

в'язання гачком у стилі фріформ

Отже, приступимо: створимо усілякі фрагменти. Потім розподілимо їх по викрійці або на свій розсуд.Головне правило в'язання гачком в стилі фріформ: ніяких правил! Тільки акуратність виконання. Для отримання біло-зелених фрагментів, до основної білої пряжі була додана зелена бавовняна нитка (в'яжемо 2 нитки разом).

в'язання гачком у стилі фріформ

Потім розподілимо їх по викрійці див. фото 4... або на свій розсуд.

в'язання гачком у стилі фріформ

в'язання гачком у стилі фріформ

Отримати хороший ефект можна якщо поруч виявляться деталі різного кольору. З'єднаємо окремі деталі простий ланцюжком гачком, щоб отримати нижню частину жакета і рукавів. Важливий момент: одразу все гладимо! Непроглаженные візерунки витягуються і втрачають форму. Кілька слів про викрійці: відкрию «страшний секрет» - підійде будь-яка викрійка для жакета, лише б розмір був ваш. Як її вдосконалити? Розрізати на однаковій відстані кожну деталь до лінії талії, розвести краю для отримання расклешенного краю, зафіксувати розрізи.

в'язання гачком у стилі фріформ

Додаємо гачком візерунки, ланцюжки, стовпчики до лінії талії (фото 7). Те ж саме для рукавів, приблизно на висоту 20 див. Нижній і верхній краї обов'язково повинні бути рівними, інакше вийде піджак «з хвостами». Від лінії талії вгору набираємо петлі на спицях і в'яжемо просту гумку (1 лицьова, 1 виворітна) за викройкою.

в'язання гачком у стилі фріформ

Рукава від лінії з'єднаних в полотно об'єктів набираємо спицями петлі, кількістю «скільки займе». Далі-звичайна гумка. Основний мотив техніки в'язання гачком в стилі фріформ: поштова стовпчик, який в'яжеться як на фото 8. Якщо виникають труднощі з витягуванням нитки, можна ввести всередину короткий гачок.

в'язання гачком у стилі фріформ

У даній моделі додано сіточка з тканини (фото 9), кілька елементів із залишків ниток відповідних за кольором. І взагалі: чим більше різних за структурою, формою, матеріалом ниток, тим «багатшою» виріб.

в'язання гачком у стилі фріформ

Обережно! Не перестарайтеся з вибором тонів. Колірна гамма помилкового підбору буде виглядати як старе клаптева ковдра сільської бабусі. І ще.. випустіть на волю свою фантазію! Удачі Вам.



Категорія: Різне | Додано: (21.08.2016)
Переглядів: 923 | Рейтинг: 0.0/0