Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Топ "Рожеві крильця"

Топ "Рожеві крильця"

Рожевий топРожевий топ, збокуРожевий топ, спинка

Ось такий топ я пошила для доньки із залишків трикотажної тканини, найдорожче в ньому - це термонаклейка.

На вік 5-6 років або за розміром ОГ=55 см, але дівчинка у мене маленька, худенька.

Матеріали:

  • шматочок кулирной гладі (ви можете взяти будь-яку трикотажну тканина) рожевого кольору приблизно 30х30 см;
  • швейні нитки в тон;
  • рожеве мереживо (наявність 55 см) - мій витрата 25 см;
  • термоаплікації, куплена в магазині;
  • трикотажна бейка рожевого кольору - близько 1 м;
  • обов'язково голку для трикотажу.

Опис шиття топа

1. Я не будувала точних викрійок, взяла майку на бретельках, обвела, перевірила розміри, вирізала. Не забувайте зробити спинку вище на 2 сантиметри.

Рожевий топ, етап 1

2. Вирізати рукава-крильця по 2 штуки на кожне плече. Нижня крильце шириною 5 см, а верхнє - 3,5 см, довжина однакова, за вашим бажанням і в залежності від того, якою мірою збірка потрібна. У мене прим. 20 див.

По зовнішньому краю обробляємо кожне крильце оверлочным швом, крок=0,7 ширина=4,0.

Після чого накладаємо на вузьке широке, поєднуючи рівно по прямій (необробленої) стороні, прокласти строчку на відстані 3 мм від краю найбільшим розміром стібка, потім стягнути до потрібного розміру плічка (можете поміряти бретельки від маєчки). Ось такі крильця вийшли.

Рожевий топ, етап 2Рожевий топ, етап 3Рожевий топ, етап 4

3. Тепер мереживо, воно буде тільки спереду, накласти і, трохи присборивая, пришити до проймі і верху топа. Я не купувала спеціально мереживо, а порилася в "хомячьих" запаси і якраз знайшла підходяще.

Рожевий топ, етап 5Рожевий топ, етап 6

Якщо у вас немає мережива, можна використовувати ту ж саму тканину, зробивши такі ж крильця, як на плічка, нитки можна взяти більш контрастні, наприклад:

Рожевий топ, перед

4. Наступний етап - перед і спинку скласти лицьовою стороною один до одного, стачать бічні шви за допомогою оверлочного шва (дивіться на фото вигляд шва) і оверлочної лапки.

Я взагалі останнім часом використовую цей вид шва при роботі з трикотажем.

Рожевий топ, етап 8

5. Низ маєчки обробити тим же оверлочным швом, що і крильця, можна трохи натягувати тканину, щоб хвилі вийшли більш рельєфними. Якщо вам такий спосіб не подобається, можна просто підігнути і прошити подвійною голкою прямими стібками, незабывая при цьому, трохи натягувати тканину, або зигзагоподібної рядком.

Рожевий топ, етап 9

6. З допомогою спеціальної лапки окантовываем пройми косою бейко, трохи натягуючи її, щоб пріпосадіть пройму. Якщо у вас такої лапки не є або машина не дозволяє, не проблема, це можна зробити і простий (універсальної лапкою).

Рожевий топ, етап 10

7. Після того як оброблені пройми, приступаємо до оформлення верху/горловини топа. Я наклала крильця внахлест на 1,5-2 см знизу переду і спинки, приметала, а потім по колу опрацювала косою бейкой простий лапкою - по переду, плеча, спинці і знову плече. Косу бейку пошила в коло попередньо вымерив потрібну довжину.

Рожевий топ, етап 11

8. І останнє - наклала аплікацію, прогладила через х/б тканина, для надійності перевернула і прогладила з виворітного боку. А взагалі, краще її тихенько пришити, щоб після прання отна не відлетіла.

Аплікацію, ви самі розумієте, можна взяти будь-яку, а можна прикрасити квітами, купленими або зробленими самостійно, або паєтки, або намистини, бантики, стрази, в-общем, що в голову прийде.

Ось маєчка і готова!

І пам'ятайте, ми сшьем, не для того, щоб замучиться або нам робити нічого, і не тому, що придбати не в змозі, а для душі і задоволення, а також, щоб доставити радість своїм коханим і дорогим. Дякую, всім удачі.

Рожевий топ, етап 12



Категорія: Різне | Додано: (05.12.2017)
Переглядів: 731 | Рейтинг: 0.0/0