Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Шиємо з тканини в клітку: секрети та поради

Тканини в клітку практично завжди актуальні. Може бути, варіюється розмір, поєднання кольорів малюнка клітини, а також вид виробів і їх фасони.

Виготовлення виробів з тканини в клітку вимагає деяких знань і навичок.

СпідницяУ попередніх статтях досить детально розбиралися види малюнків з тканини в клітку, а також основні особливості крою спідниць з тканини в клітку при пайовій і косому напрямку тканини.

У цій статті розглянемо тонкощі пошиття виробів з тканини в клітку, оскільки навіть при правильному розкрої можливі помилки при сметывании і сточуванні деталей, а також при виконанні деяких технологічних елементів.

Ось деякі «секрети», які можна використовувати при пошитті виробів з тканини в клітку.

Суміщення малюнка при виконанні швів

Акуратно поєднуйте смуги малюнка клітини при наметывании деталей виробу. Намітку виконуйте досить щільно і постійно перевіряйте, чи не стався зсув клітини. Перед сточуванням заколіть шпильками, розташованими впоперек рядка основні смуги клітини (рис.1 а,б). Сучасні швейні машини дозволяють виконувати сходинку прямо по шпильок.Тільки після сточування приберіть шпильки.

СточуванняЯкщо не заколювати шпильки, можливо невелике зміщення шарів тканини відносно один одного при сточуванні, що призведе до зсуву малюнка клітини.

При зшиванні деталей «з косою» також уважно стежте за суміщенням клітин.

Готовий шви: на спинці (рис.2а). на боці (рис. 2б), з косою на спідниці (рис.2в).

 

Готовий шов

Розташування виточок

Горизонтальні нагрудні виточки краще розмістити так, щоб середина виточки була розташована паралельно зНагрудна витачкамилосам малюнка. У цьому випадку витачками буде виглядає більш красиво (рис.3).

Так само намагайтеся розташовувати вертикальні виточки симетрично щодо клітини, якщо це можливо (з малюнку клітини і моделі)- див. загальне фото блузи.

Втачивание потаємний блискавки

Особливі труднощі можуть виникнути при вшиванні потаємний блискавки, оскільки досить складно визначити розташування клітин при вшиванні другої сторони блискавки.

БлискавкаЩоб отримати «стикування» малюнка, вшитої одну сторону потаємний блискавки, застебніть її і на другій частині відзначте основні смуги клітини крейдою або нитками (рис.4а). Потім розстебніть блискавку і наметывайте другу частину блискавки з урахуванням зроблених позначок (рис. 4б) - мітки виділені жовтими гуртками.

При втачивании другої половини блискавки також не забудьте заколоти поперечні шпильки, як і при сточуванні швів. щоб шари тканини не зміщувалися.

Цей спосіб підійде як для вшивання блискавки по частковій, так і з косою, наприклад, у спідниці, скроєної з косою (рис.5б).

Блискавка готова Отже, при пошитті виробів з тканини в клітку доведеться повозитися! Але зате в результаті Ви отримаєте виріб з красиво підібраних малюнком! Адже це додаткове прикраса Вашої моделі!



Категорія: Різне | Додано: (24.09.2016)
Переглядів: 738 | Рейтинг: 0.0/0