Питання. Добрий день, допоможіть, будь ласка, розібратися з моделировкой даного сукні? Дякую!!!
Відповідь. Для моделювання скористайтесь базової конструктивною основою жіночого сукні, або підберіть основу з будь-якого журналу мод. Сукня відрізна по лінії талії. Пояс декоративний.
Якщо Ви плануєте нижню поличку виготовити з тканини, а не з трикотажу, тоді раджу талиевую виточку залишити.Тобто Вам необхідно перевести виточки на випуклість грудних залоз у талиевую і потім оформити верхній зріз сукні у вигляді мисів. Якщо будете використовувати трикотажне полотно, тоді виточки не потрібні.
Верхню деталь полички проектуємо на відпрацьованої деталі нижньої полички. Як видно з фотографічного зображення моделі, ця деталь має напуск, що необхідно врахувати при розробці шаблону і вона трохи присборена по зрізу притачивания до нижньої частини плаття (спідниці). На схемі ця деталь показана зеленим кольором. Величину напуску визначте самостійно за бажанням. Поекспериментуйте на тканини. Як мені здається, досить буде 5 см, тобто відносно лінії талії нижній зріз опускаємо на 10 див.
На спинці ця деталь також присутня. Деталь спинки можна, як і поличку, викроїти з мисами, або верхній зріз оформити по прямій лінії.
Нижня частина сукні отримана за рахунок паралельно-конічного розведення. Не зовсім видно з фотографії закладені по верхньому зрізу складки або там збірка. Також на Ваш розсуд. Якщо будете проектувати складки, то вибирайте глибину не менше 5 см. Визначте кількість складок і на кресленні базової конструкції прямої спідниці нанесіть таке ж число допоміжних ліній, за якими деталь слід розрізати і розвести. Вгорі в кожній лінії при глибині 5 см розводимо на 10 см (подвоєна глибина складки), а по лінії низу якнайбільше для того, щоб донизу спідниця трохи розширювалася, наприклад по 15 см в кожній лінії.
|