Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Розбираємо крій жіночої сукні
 
 

ПитанняНаталія Олександрівна, допоможіть з розробкою модельної конструкції цього сукні. Заздалегідь спасибі!

ВідповідьФормоутворення сукні досягнуто за рахунок рельєфу на поличці, що виходить з лінії пройми, відрізного фігурного пояси і двох складок на передній частині сукні.

Для моделювання раджу скористатися базової конструктивною основою жіночого плаття.

На першому етапі необхідно запроектувати лінію рельєфу полички і виконати переклад виточки на випуклість грудних залоз з базового положення (на схемі показано сірим кольором).

 

 

Щоб модель була композиційно гармонійної, на спинці також слід запроектувати рельєф. Бажано, щоб рельєфи з боку полички і спинки по лінії пройми були на одному рівні.

Потім оформляємо лінію горловини. За моделлю вона розширена і поглиблена, плечовий зріз близько 6...7 див.

Оскільки в моделі передбачений невеликий рукав, який втачівают лише верхні ділянки пройми деталей спинки і полички, то глибину пройми щодо креслення базової конструкції можна змінити. Зразкові значення представлені на схемі.

Потім визначаємо бажану ширину пояса. З боку спинки можна запроектувати пояс меншої ширини. Після того як побудований пояс з боку полички, бажано деталь перекласти на кальку і поєднати його з деталлю пояса спинки.Це необхідно для того, щоб перевірити лекальность ліній верхнього і нижнього зрізів. При проектуванні пояса талиевыми вытачками нехтуємо.

 

 

Потім проектуємо складки на нижньої частини сукні з боку полички. Намічаємо положення лінії кишені. Деталь відрізаємо. При розкрої до цієї деталі необхідно добудувати суцільнокроєні підкладку, яка буде з основного матеріалу.

Одна з складок буде розташована на місці талиевой виточки, друга – ближче до центру. Наносимо допоміжну лінію (див. схему), деталь розрізаємо і розводимо. Якщо для однієї складки не вистачить розчину талиевой виточки, тоді розводьте на бажану величину. Глибина складки не повинна бути менше 4...5 см, тобто розводити в кожній лінії необхідно на 8...10 див.

 

 

Рукав проектуємо на основі втачного одношовного рукава. Вимірюємо довжини пройм з боку спинки і полички до рельєфів. Рукав безпосадочний. Оформляємо лінію низу, стежимо за тим, щоб лінія виходила під прямим кутом.Наносимо допоміжні лінії, за ним деталь розрізаємо та конічно розводимо, формуючи тим самим глибини двох складок. Моделювання рукава наведено на схемі.

 



Категорія: Різне | Додано: (20.09.2016)
Переглядів: 889 | Рейтинг: 0.0/0