Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Все про шиття
Пошиття спецодягу
У цій статті я розповім як правильно зшити одяг. Для початку потрібно визначитися, що саме ми хочемо зшити.Далі проявіть свій дизайнерський талант і розробіть проект одягу. Припустимо це буде спецодяг, яка складається з куртки і брюк. Здавалося б з брюками все досить просто.Але це не так. Професіонали пошиття одягу можуть запропонувати вам десятки варіантів штанів. Так само, при складанні проекту необхідно визначитися з матерією, кольором, вставками. Ви повинні передбачити і розрахувати кожен шов і кожен елемент з докладними розмірами.
Краще всього для цього використовувати манекени відповідного розміру. Якщо у вас його немає, можете знайти в інтернеті розрізи різної одягу. Якщо ви знайшли потрібний вам варіант це значно полегшить ваше завдання. Залишається лише втілити його в життя. І так починаємо з вибору матеріалу. У відповідності з класом одягу потрібно вибирати клас матеріалу. Звичайно ми не можемо пошити спецодяг з шовку. Для такого класу одягу краще вибрати синтетичні або напівсинтетичні тканини. Як виняток, використовують коттон.
Після вибору матеріалу приступаємо до вирізання всіх деталей. Звичайно ви можете взяти лінійку, циркуль і олівець і нанести креслення всіх деталей. Але це може зайняти багато часу. Особливо якщо їх багато, або вони складні. Тому я вам запропоную спочатку роздрукувати на принтері, вирізати з паперу всі деталі, після чого докласти папір до тканини і обвести його олівцем. Розміщуйте всі деталі на тканини так, щоб максимально її заощадити. Якщо дуже схожі деталі, краще всього прикріпіть до них ярлики з відповідними номерами, щоб потім не поплутати їх.
Після того як виріжте всі деталі, розкладіть їх на столі і переконайтеся, що все відповідає вашому проекту. Якщо все в порядку, можете приступати до зшивання деталей між собою.Зшивайте їх подвійним швом, зігнувши при цьому виступаючі краї. Таким чином зовні у вас будуть акуратно зістиковані деталі. Нитки теж можна підбирати під колір одягу, однак не варто використовувати різні кольори.
Стежте, щоб все було правильно під час шиття. По завершенню швейних робіт необхідно провести контрольну примірку. Маленькі невідповідності можна відкоригувати. Якщо все добре, то приступайте до шиття фурнітури. Вибирайте її теж у відповідності зі стилем і класом одягу. Також не радив би економити на якості фурнітури, так як це важлива складова одягу. По завершенні всіх робіт добре перевірте пошитий одяг. Якщо ви новачок і щось не вийшло з першого разу, не турбуйтеся і спробуйте для початку більш легкі проекти. Удачі вам)
|
Категорія: Різне | Додано: (21.04.2016)
|
Переглядів: 1162
| Рейтинг: 0.0/0 |
|