Ну по-перше, це плаття, яке ми розглядали в останніх статтях, вже саме по собі підходить вагітним. Тільки шийте його з трикотажної тканини.
Просто поясок прикріпіть і зав'язуйте не на талії, а вище.
Ось дивіться:
Щоб сукня добре сиділо поличку потрібно подовжити на 5-10 см в залежності від величини животика і ступеня розтяжності тканини. Найбільше подовження робимо посередині полички, до бічних швах зводимо його практично немає.
Зміна викрійки показано червоною лінією.
Пропоную ще один дуже простий спосіб, який легко виконати, а виглядати шикарно.
Креслимо на викрійці полички 4 лінії на рівні 5-6 см вище талії, на лінії талії, нижче талії на 5-6 см і ще одну на 10-12 см нижче лінії талії. Виходять 4 лінії на відстані 5-6 см один від одного. (На малюнку червоні).
Розрізаємо викрійку по цим лініям і розсовуємо частини на 2 см один від одного.
У тих місцях, де ми розсунули викрійку, робимо або защипчики, або складання.
Якщо тканина тонка, легко драпірується, то робимо зборочку. Якщо тканина щільніше — то защипчики.
На жаль, картинки саме такого сукні я не знайшла, але я таке, з тоненькою яскраво-жовтою віскози, шила своєї золовке, коли вона носила першої дитини — виглядає дуже цікаво і весело. Якщо випрошу фото, то додам.
Ось нижче картинка нагадує плаття про який я розповідаю. Це щоб було зрозуміло, що сборочка буде поступово розходитися на животик в міру його зростання.
У цій моделі поличку подовжувати не потрібно. За рахунок сборочек плаття буде добре сидіти хоч всі 9 місяців вагітності.
Дівчатка, підходить? Комусь в нагоді?
|