Безлад у сумочці? Довго не можете знайти ключі, телефон, то ще яку-небудь дрібницю? Привести в порядок вміст сумки допоможе органайзер. Дивіться майстер-клас Людмили Пугачової, як зробити прорганайзер для сумки своїми руками.
Органайзер для сумки – «модифікована» косметичка, в якій з'явилися додаткові зовнішні та внутрішні кишені для ключів, стільникового телефону, паперових і вологих хусточок, мініатюрного фотоапарата, гребінці, записної книжки, авторучки, візиток, дзеркальця, крему, помади та безлічі інших дрібниць, яких так складно буває швидко знайти в бездонному мішку під назвою дамська сумочка.
Питання: де взяти таку корисну річ? В звичайних магазинах органайзери для сумок поки нечасто зустрінеш. Більший вибір надано в інтернет-магазинах, але є один мінус – досить висока ціна. У середньому, вартість органайзера починається від 900 рублів.
ЯК ЗШИТИ ОРГАНАЙЗЕР ДЛЯ СУМКИ СВОЇМИ РУКАМИ
Красиві, практичні і довговічні органайзери виходять з комбінації джинсової тканини з тканиною від вийшовшого з ладу парасольки. Ковзний «парасольковий» матеріал допомагає легко витягувати органайзер з надр сумки. При цьому сама тканина майже не піддається зносу.
Для одного органайзера потрібно тканину від половини парасольки і шматок джинси розміром 20*50. Розміри можуть бути й іншими – вони залежать від бажаних габаритів супер – косметички. Можливо, ви захочете, щоб ваш органайзер для сумки містився планшет. Чому б і ні?
Отже, починаємо з акуратного відділення тканини парасольки від спиць.
Потім приметываем «парасолька» з виворітного боку джинси. Вирізаємо з розміром джинсового заготовки і прострочуємо по периметру.
З «парасольки» викроюємо полотнище для внутрішніх кишень. Ширина полотнища – 10 см, а довжина перевищує довжину джинсового заготовки для органайзера на 15-20 см для формування об'ємних кишень.
З зонтичної тканини викроюємо зовнішні кишені – заготівлю 15*50 див.
Тепер всі три заготовки: основну 20*50 і прямокутники для внутрішніх і зовнішніх кишень, – потрібно обшити косою бейкой. Бейка шириною 3,5 см викроюється із залишків тканини від парасольки.
Приметываем внутрішні кишені. Для цього на виворотній стороні основної заготовки (джинси) розкладаємо всі речі, які хочемо вмістити всередині органайзера. Поверх них формуємо кишені, прикріплюючи їх до заготівлі шпильками. Речі прибираємо, а кишені отстрачиваем.
Перевертаємо заготівлю і приметываем зовнішні кишені. Строчка повинна лягти поруч або зверху рядки для внутрішніх кишень.
Застрачиваем дно органайзера.
Робимо бічний шов.
Формуємо дно. Для цього органайзер вивертаємо навиворіт і застрачиваем кути.
Прикрашаємо органайзер. Елементом декору може стати простий у виготовленні квітка, для якого викроюється коло з тканини. По периметру кола прокладається намітка, стягуюча потім тканину у нещільний вузлик.
Одержаний коло-квітка пришивають до органайзеру, закріплюючи в центрі красивою ґудзиком, пряжкою або бусиною.
Ось так вміють шити легко можуть зробити органайзер для сумки своїми руками. Також можете подивитися, як шити пенал тут.
Як зшити органайзер для білизни – майстер-клас тут.
|