Зрізи вироби з'єднуються на оверлоці. Відповідно, ширина припусків з'єднувальних швів повинна бути рівною ширині стачивающе-обметочниє рядки оверлока. Краще сточувати зрізи четырехниточной рядком шириною 7-8 мм.
Ширина припуску на підгин низу - 3 див.
Бейки для обробки зрізів горловини і пройм викроїти необхідної довжини, спочатку шириною по 5 см (мал. 1). Потім запрасувати бейки вздовж посередині лицьовими сторонами назовні і підрізати деталі по поздовжніх зрізах до ширини 2 см (мал. 2)
Обробка
Скласти перед та спинку лицьовими сторонами всередину і стачать плечові зрізи (мал. 3). Якщо плечові шви короткі, то додаткового посилення їх не потрібно. Якщо плечові шви довгі, то під строчки сточування плечових зрізів слід прокладати спеціальну вузьку кромку або вузькі смужки, викроєні з основного матеріалу.
Уточнити довжину бейки горловини щодо довжини зрізу горловини виробу. Довжина бейки повинна бути трохи менше довжини горловини, щоб в надягнутому на фігуру виробі зовнішній згин бейки прилягав до тіла.
Стачать бейку в кільце по поперечних зрізах на оверлоці або прямий рядком (мал. 4).
Ще раз запрасувати бейку уздовж посередині.
Відзначити середні лінії переду і спинки на топі короткими (2 мм) надсечками, посередині між цими надсечками виконати ще надсічки. Бейку розділити на чотири рівні частини і виконати короткі надсічки на зазначених ділянках. Приколоти бейку лицьовою стороною вниз до зрізу горловини з лицьової сторони, поєднуючи надсічки та зрізи так, щоб шов бейки розташовувався на середньої лінії спинки (мал. 5).
Приколоти бейку ще в кількох місцях, розташовуючи шпильки поперек зрізів (мал. 6).
Прітачать бейку горловини (трохи розтягуючи її) до зрізу горловини виробу, прокладаючи строчку з боку бейки і видаляючи шпильки по мірі зшивання (мал. 7). Якщо досвіду небагато, то бейку краще спочатку приметать, а потім прітачать.
Уточнити довжину беек пройм щодо оброблюваних зрізів - бейки повинні бути трохи коротше. Не сточуючи бейки пройм в кільце, прітачать їх до зрізах вироби з лицьової сторони за аналогією з притачиванием бейки горловини (мал. 8, 9).
Скласти перед та спинку лицьовими сторонами всередину, поєднати зрізи, краю беек пройм і шви їх притачивания; сколоти деталі, розташовуючи шпильки поперек зрізів. Змітати бічні зрізи топа на верхніх ділянках машинною строчкою з максимально довгими стібками (щоб при сточуванні зрізів на оверлоці шви пришивання беек не змістилися відносно один одного) - мал.10.
Стачать бічні зрізи топа на оверлоці, починаючи обидві рядки від країв пройм вироби (мал. 11).Закріпити верхні кінці рядків оверлока.
Запрасувати припуск на підгин низу виробу на виворітну сторону і замітати машинною строчкою з максимально довгими стібками, прокладаючи її поруч зі зрізом припуску на підгин низу топа (мал. 12).
Застрочити підгин низу виробу на спеціальній плоскошовной машині (мал.13), орієнтуючись по рядку заметывания.Рядок тимчасового призначення видалити, виріб приутюжить.
При бажанні шви пришивання беек горловини і пройм можна настрочити на спеціальній плоскошовной машині або фігурної рядком, або прямий машинної еластичною стрічкою. У будь-якому випадку треба пам'ятати, що ступінь еластичності рядків повинна бути достатньо високою і відповідати ступеня розтяжності трикотажу.