
Автор: Кисельова Любов Олексіївна.
Новорічний костюм цирковий собачки був виконаний до ранку в дитячому саду для дівчинки 4-х років. Він надівається на білу водолазку і білі колготки, складається з: шапочки з вушками, грудки, манжеток, спідниці з хвостиком.
ШАПОЧКА З ВУШКАМИ
Для більш точної посадки шапочок по голові, необхідно зняти деякі мірки– обхват голови (1) і мірку глибини шапки (2).

Мірку обхвату голови знімаємо з лобової частини над рівнем брів і по самій опуклої потиличної частини (сантиметрову стрічку треба натягувати туго), оскільки вона визначає розмір головного убору. Далі, для визначення глибини шапки потрібно виміряти відстань від верхівки по скроневої частини або розрахувати і іншим чином обхват голови розділити на 3 + 2(3)див.
Зміряла голову, вийшла мірку розділила на 4. Таким чином, вийшла довжина одного клина. За висоту клина взяла відстань 2 (глибину шапки).

Раскроила і пошила шапочку з 4-х клинів – 2 клина сірого і 2 клина білого кольорів, чергуючи білі і сірі клини між собою.
З хутра сірого кольору були викроєні дві деталі верхньої частини вуха, а з трикотажу сірого кольору – дві деталі нижньої частини вуха. Верхню і нижню деталі склала лицьовими сторонами, стачала і вивернула. Потім вручну пришила вушка до шапочці. На праве вушко прив'язала двоколірний бантик – білого та блакитного кольорів (колір спідниці).

СПІДНИЦЯ
Вирішила зшити пишну спідницю «тетянку» на резинці, викроєні з прямокутного шматка тканини – вуалі блакитного кольору. Дана модель спідниці проста по пошиттю і красиво виглядає.
Розкрій вироблявся відразу на тканини (прямокутник розміром 40 на 150 см). Стачала по шву полотнище, підігнула тканина по лінії талії на куліску і прошила. Вставила гумку, а низ спідниці оформила блакитною стрічкою.
ХВІСТ
Хвіст зробила з хутра сірого кольору, всередину вставила дріт і пришила його до внутрішньої частини спідниці до пояса.
ГРУДКА
Грудка була виконана з хутра сірого кольору очей і пришита до водолазці.
ЛАПКИ
Для оформлення лапок на ноги були вирізані з білого хутра 2 викрійки у формі трапеції, а на руки – у вигляді прямокутника, згорнуті навпіл лицьовою стороною всередину, стачаны і вивернуті.
|