Після холодної зими дуже скупий на колір в прийдешньому сезоні «весна – літо» 2014 хочеться максимально розслабитись, насититися яскравістю відтінків. Весна – час пробудження, в тому числі і нашого гардероба. І потрібно вже зараз бути готовим до зустрічі прийдешнього сезону. Однак бути в модному тренді – не значить наосліп слідувати всім рекомендаціям дизайнерів. Необхідно вибрати той, що найбільше підходить, враховуючи особливості своєї фігури, а також внутрішній душевний стан. Дизайнери лише розставляють модні акценти, пропонуючи нам – споживачам можливість вибору.Головне – зробити його правильно.
Що ж буде модно в сезоні "весна — літо", на що слід звернути увагу?
1. Акцент на жіночність.
Ніякого стилю «унісекс». У цьому допоможуть сукні, які як ніколи на піку популярності. Це центральний предмет дамського гардероба, атрибут істинної жіночності.
2. Колір.
Колірна палітра стала набагато ширше в порівнянні з минулим сезоном. Одним з домінуючих є червоний колір і його різновиди від ніжно рожевого кольору крила фламінго, коралового, до фуксії і охри.
Не менш популярними стануть синій, зелений, жовтий кольори і їх відтінки від приглушених пастельних до яскравих насичених.
Дизайнери Не обійшли увагою поєднання кольорів «чорний – білий». Це класика, яка зарекомендувала себе не тільки в якості офісної моди. Але чорний і білий тепер прочитуються зовсім в іншому контексті. Це принти, купони. Має місце ефект 3D клітини, квітковий орнамент, або абстрактний малюнок, також «гусяча» лапка, горизонтальна смужка різної товщини, що надає певну динамічність формі костюма.
3. Матеріал.
Віддано перевагу легким тканинам типу шифон, органза, фатин. За рахунок властивостей тканин створюється ефект легкості, а прозорість дозволяє завуальовано відкрити деякі частини прекрасної жіночої фігури. Бачачи модницю в такому вбранні, одразу пригадуються слова з відомої пісні «летючою ходою ти вийшла з травня».
4. Орнаментація, малюнок тканини.
У моді різноманітні принти з квітковим і звіриним орнаментом.
Дуже популярний «горошок» як в традиційному виконанні, так і вельми хитромудрий, наприклад, у вигляді металевих дисків, закріплених на легкому шифоні.
5. Стильові рішення.
Вони досить різноманітні. Це і ретро-стиль з акцентом на а-ля 60-70 роки, повний мінімалізм, урбаністика, спортивний стиль, а також футуризм.
Останній досягається за рахунок вдалого поєднання в костюмі тканин під колір золота, срібла або з металізованим ефектом і оригінального крою. Будучи в такому костюмі ви не залишитеся без уваги оточуючих.Образ якоїсь «гості з майбутнього».
6. Не буде моветоном з'явитися в прийдешньому сезоні в хутряній накидці, жилеті або курточці а-ля «автоледі».
Дизайнери розглядають хутро в якості одного з дорогих матеріалів, при цьому пропонуючи унікальні образи, яких не було в попередніх сезонах. Розглядаються різнопланові рішення. Або повністю виріб з хутра, або в поєднанні, наприклад, з мереживними полотнами або шовком. Колірна гамма у відповідності із загальноприйнятими трендами – чорний, білий, а також кольорове хутро або повний авангардизм, як у Prada.
7. Ще одне трендовий напрямок у матеріалах – шкіра.
Причому шкіра не тільки як атрибут верхнього одягу. Оригінальні дизайнерські рішення відображені і в моделях суконь. Наприклад, в моделях Toma Forda, виконаних з шкіри, простежуються риси футуризму. Використана груба щільна шкіра з цікавою креативної обробкою.
Дизайнери довго працювали над новими образами, реалізуючи новизну в крої, декорі, обробці. В тренди нового сезону можна побачити знайомі риси минулих років. Адже мода циклічна і нове, як відомо, добре забуте старе. Однак у більшою мірою переважають все ж ексклюзивні і оригінальні рішення костюма. Змінюється крій, домінують складні лінії членування, які роблять форму більш динамічної, рухомої у відповідності з нашим ритмом життя. Нові тканини і часом авангардні малюнки і гравюри дозволяють внести нотку несподіванки в костюм, здивувати оточуючих.Адже саме цього хоче кожна модниця. Не варто в усьому дотримуватися порад дизайнерів. У всьому пропонованому різноманітті завжди можна знайти щось своє, підкреслити індивідуальність. Треба експериментувати.
|