Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Модна спідниця-американка - з чим носити і як шити

Спідниця-американка популярна вже довгий час, пишні ряди воланів надають їй особливу красу.Фасон спідниці настільки цікавий і ефектний, що став популярним як серед дорослих модниць, так і серед маленьких дівчаток. Що ж такого цікавого в цій спідниці?

Модна спідниця-американка

спідниця американка своїми руками

Як правило, це розкішні спідниці з шифону (або будь-який інший «повітряної» тканини, наприклад з органзи), багатошарові з безліччю оборок в стилі «збиті вершки». Все це надає спідниці якусь легкість.Саме такий ефект і зацікавив сучасних дизайнерів. У підсумку спідниці-американки знову з'явилися на подіумах і в жіночих гардеробах.

Ці спідниці відрізняються один від одного своєю довжиною – від «міні» (дуже коротенькій) до довгої спідниці в підлогу («максі»), забарвленнями використовуваних тканин, великою кількістю воланів і різноманітністю самих воланів.

Але головне, що їх об'єднує – це акцентування на талії, досягається різким контрастом між шириною низу спідниці і шириною її пояса. Це створює частково певне ототожнення дівчата в спідниці-американці з лялькою, виглядає дуже зворушливо, жіночно і яскраво. Тому спідниці американки припали до душі маленьким модницям.

Але дорослим модницям варто пам'ятати, що така пишна спідниця завжди виглядає святково і дуже ошатно, тому не варто перевантажувати її аксесуарами і прикрасами у вигляді, наприклад, бантиків, тасьми і вишивки. Якщо для маленької дівчинки перебір з прикрасами створить образ «ляльки», то для дорослої «дівчинки» це буде виглядати вже смішно і навіть вульгарно.

Спідницю-американку вважають королевою пишних спідниць. Але чи йде ця «королева»?

Як правильно вибрати спідницю-американку для своєї фігури

модна спідниця американка

Короткий фасон спідниці підійде не всім. Для нього потрібні плоский животик і стрункі красиві ноги.Ширина стегон грати ролі в цьому фасон не буде, оскільки її можна сховати під багатошаровістю спідниці, але при цьому, в залежності від розміру стегон, доведеться варіювати кількість шарів, щоб збільшити або навпаки зменшити акцент на контрасті між стегнами і талією.

Якщо у модниці негарні ноги, то краще всього придбати фасон середньої довжини. До речі, слід мати на увазі, що краще всього виглядає спідниця-американка або з «балетками» (адже ляльки не носять підбори), або з туфлями на високих підборах.

Однак якщо у дівчини невисокий зріст, найкращий варіант – туфлі на підборах. Така необхідність особливо виникає при купівлі довгої спідниці в підлогуВ іншому випадку, взуття без каблука і коротка пишна спідниця-американка просто «обрубит» фігуру і ефекту стрункості не вийде.

Довгий фасон «американки», мабуть, самий складний. Більш святковий варіант. У такій спідниці потрібно вміти ходити. Вона весь час буде десь і за щось чіплятися, кудись вздергиваться та краси від такого наряду чекати не доведеться.

З чим носити спідницю-американку?

Як правило, в якості ліфа використовують обтягуючий одяг – сорочки, шифонову блузку, футболку з яскравим малюнком. Але найкращий варіант – корсет (зі шнурівкою або без неї) і курточка «болеро».

Чому саме ліф має обтягувати? Не забувайте, що головна відмінність спідниці-американки від інших стилів – акцент на її пишність. Якщо надіти блузку вільного крою, то будете виглядати безформно, як хмара на ніжках.

Під білу «американку» обов'язково надягають колготки тілесного кольору, але в жодному разі білі, чорні або кольорові. Під решта кольору спідниці – за бажанням.

В якості аксесуарів будуть доречні непомітні прикраси з перлів або невеликий квітка з тієї ж тканини і кольору, що і сама спідниця, прикріплений на лацкані болеро.

Як зшити спідницю американку своїми руками

як зшити спідницю американку

Зшити таку спідницю не складно, але доведеться попрацювати над обробкою складочок. Визначтеся з кольором майбутньої спідниці. Ви можете зробити її однотонною, а можете підібрати ефектну комбінацію кольорів тканини та оздоблення. Для даної спідниці нам не знадобитися викрійка і це істотно полегшує завдання.

Перед початком роботи потрібно виміряти довжину спідниці, обхват талії, визначитися з кількістю воланів. По низу спідниці передбачено мереживо або вузька оборка з тканини, яка присобирается посередині і пристрочує до низу спідниці.

Для пошиття спідниці-американки нам знадобляться:

  • тканина (атлас для першої волани і нейлоновий шифон або креп-сатин - для двох інших);
  • нитки;
  • широка атласна стрічка для пояса (1 метр) – можна обійтися без неї;
  • гумка шириною 2-3 сантиметри;
  • тонка стрічка для обробки ярусів чи мереживо;
  • швейна машинка.
Ширина воланів спідниці-американки:

Спідниця-американка складається з трьох воланів, а внизу пришиті маленькі рюші. Щоб правильно розрахувати ширину кожної оборки майбутньої спідниці, нам потрібна мірка довжини спідниці, яку треба розділити на 3. Тобто ширина оборки дорівнює: довжину спідниці ділимо на 3.

Довжина кожної оборки така:
  • 1 оборка: обхват талії множимо на 2
  • 2 оборка: обхват талії множимо на 9.
  • 3 оборка: обхват талії множимо на 12

Як вже було сказано вище - оборку № 1 викроюємо з атласної тканини, а дві інші волани та "мереживо" - викроюємо з органзи або тафти.

Приступимо до шиття.

  1. Оборки № 1, 2, 3 складаємо особа з обличчям і сточуємо в трубу з коротким зрізах. Обметываем зрізи, проутюживаем шов.
  2. Верхній зріз оборки № 1 відгинаємо на виворіт на 3,5 см і прострочуємо куліску для гумки. Зрізи обметываем.
  3. Верхній зріз оборки № 2 збираємо двома машинними строчками до мірки «обхват талії множимо на 2».
  4. Пришиваємо оборку № 2 до нижнього зрізу оборки № 1.
  5. Верхній зріз оборки № 3 збираємо двома машинними строчками до мірки «обхват талії множимо на 9»
  6. Підшиваємо низ спідниці-американки швом вподгібку із закритим зрізом. Зверху на подгибку пристрочуємо призбиране мереживо посередині. Мереживо можна пристрочивши в два або три шари. Втягає гумку в куліску, пришиваємо атласний бант.

В принципі, на цьому можна зупинитися. Але справжня спідниця-американка має подъбник, який шиється так само, як і верхня спідниця, тільки без верхньої куліскі. Спідниця пришивається до спідниці з виворітного боку до припуск на шов куліскі.

Як зшити спідницю-американку своїми руками і як розрахувати довжину і ширину воланів - можна побачити на цьому фото:



Категорія: Різне | Додано: (21.08.2016)
Переглядів: 1189 | Рейтинг: 0.0/0