Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Моделювання верхньої частини сукні
 
 

ПитанняДопоможіть розкроїти верхню частину плаття. Як в цьому випадку повинні виглядати спинка? Спасибі за ваші консультації!!!

ВідповідьЯна! Для моделювання верхньої частини сукні, зокрема деталі полички, потрібно базова конструктивна основа жіночого плаття. При цьому, зважаючи на асиметричність лінії горловини, деталь нам потрібна в розворот.

Формоутворення полички досягнуто за рахунок талиевой виточки. Виточку на выпуклось грудних залоз переводимо в талиевую.

Необхідно відкоригувати глибину пройми. Якщо Ви використовуєте базову основу, яка розроблена під модель з рукавом, в ній закладена прибавка на свободу пройми по глибині близько 2,5 ...3,0 див. В даній моделі рукава немає. Тому нижню точку пройми слід підняти вгору (див. схему). Під час примірки Ви самі відрегулюєте глибину пройми.

Плечовий зріз подовжений, лінія плеча «м'яка». Величина подовження близько 2,0 ...2,5 см. Для того, щоб лінія була плавною кінець подовженого плечового зрізу можна трохи опустити вниз, близько 0,5 див. Зазвичай на кожні 5 см подовження лінія опускається на 0,5...1,0 див.

 

 

Тепер проектуємо лінію горловини. Вона повинна бути лекальної з невеликою стрілою прогину.

Деталь темно-синього кольору – це фактично трикутник, викроєний під кутом 45 градусів до напрямку нитки основи. Так Вам буде набагато легше з точки зору обробки. Розкрій під 45 градусів також доречний для другої деталі в колір сукні. Її выкраиваете зі згином вздовж деталі і потім її притачиваете до лінії горловини.

Я привела лінію горловини до проймі лівої полички. Якщо здасться Вам таке положення надмірно високим, то її можна направити до бічного зрізу, тільки відступивши від нижньої точки пройми близько 2 див. Існує правило, за яким три конструктивні лінії не повинні зводитися в одну точку!

 

 

По лінії талії пояс. Не зовсім зрозуміло з фотографічного зображення моделі – притачной він або декоративний.На схемі пояс притачной (синій колір). Його выкраиваете без урахування талиевых виточок! На спинці він може також бути, щоб не порушити композиційну цілісність моделі.

На схемі деталі полички пояс показаний зі згином. Тоді не забудьте від деталі полички «отчленить» фрагменти, які відносяться до поясу. Це слід виконати і стосовно до нижньої частини сукні. Другий пояс з основної тканини викроюють у вигляді прямокутника зі скошеними кінцями і його втачівают в бокові шви. Він може бути довгим, щоб їм можна було оперізувати фігуру і зі спини і з переду.

Лінія горловини спинки може бути як «мисом», так і округла за типом виріз «човник». Це вже на ваш розсуд.

Бажаю удачі!



Категорія: Різне | Додано: (20.09.2016)
Переглядів: 802 | Рейтинг: 0.0/0