Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Моделювання вечірнього плаття
 
 

ПитанняНаталія Олександрівна і дівчатка, допоможіть, благаю, з викрійкою цього сукні, дуже, дуже треба. У племінниці скоро випускний, вона просто марить цим платтям.

ВідповідьПерш ніж приступити до розробки модельної конструкції довелося ще пошукати матеріал в інтернеті.Слід зазначити, що це плаття вже відтворювали, чому підтвердження кілька фотографій, одна з яких знайдено на іноземному сайті.

 

 

 

 

Представлена на Анжеліну Джолі модель вечірньої сукні розроблена Будинком моди Версаче. Це авторська модель, яка захищена законом про авторське право. Але, оскільки ми, розбираючи крій цього сплачуючи, не ставимо метою його масового виробництва, а використання виключно в особистих цілях, вказуємо автора, думаю, що претензій до нас выказано не буде.

Конструктивне пристрій сукні.

Сукня формообразовано за рахунок талиевых виточок. Має асиметричний виріз на спинці, а на поличці за рахунок асиметрії крою та контрастною підкладки – декоративна деталь, суцільнокроєна з поличкою. Нижня частина сукні також асиметрична. На правій деталі – складки і додаткова задрапірована деталь, переходить на спинку. Судячи з оригінальної моделі плаття, нижня ліва його частина з «запахом», а ось у відтворених моделей є шов. Ми розглянемо варіант оригіналу.

Всі конструктивні особливості по фотографії, звичайно, виявити складно. Може окремі нюанси Ви самостійно додумаєте в процесі роботи над моделлю, а вони явно будуть.

Для моделювання слід скористатися базової конструктивною основою жіночого плаття. Заздалегідь оцініть глибину пройми. Оскільки базові конструкції розробляють з рукавом, то при визначенні глибини пройми «закладають» надбавку на свободу пройми по глибині (Пспр). У даній моделі вона повинна бути мінімальна.Можете виміряти на фігурі значення розмірного ознаки «висота пройми ззаду» і додати 1...1,5 див.

1 етап. Переводимо розчини виточок на опуклість грудних залоз у талиевые виточки. Сукня відрізна по лінії талії.

 

 

2 етап. Оформляємо модельні лінії на деталі полички. Проектуємо суцільнокроєні деталь, яка буде відгинатися.

 

 

Поекспериментуйте на макетної тканини або кальці. Знайдіть оптимальні варіант по ширині деталі і її розташування . У відігнутому вигляді (див. фотозображення моделі) вона практично приймає горизонтальне положення.

3 етап. Оформляємо модельні лінії на деталі спинки.

 

 

4 етап. Як видно з моделі є один плечовий шов. Фактично це бретель. Вона з боку спинки переходить на поличку.На поличці вона прихована під декоративною деталлю. Після того, як виконано 2 етап, запроектируйте бретель (на схемі показана зеленим кольором), переведіть деталь на кальку і прістройте її до деталі спинки, поєднавши з плечового зрізу. Можна деталі не поєднувати, залишити їх як дві окремі. Тоді буде мати місце плечовий шов. Це дозволить Вам внести коректування при примірці на фігурі, якщо такі будуть. Вибирайте самі.

 

 

5 етап. Проектуємо нижню частину сукні з боку полички.

 

 

Верхній зріз правою деталі не горизонтальний. В області бокового шва він розташований над лінією талії (див. фотографію). Деталь показана зеленим кольором. Зверніть увагу на скошений зріз деталі у верхній частині. Це необхідно для того, щоб прітачать додаткову задрапированную деталь і її перегнути, як на моделі.

Ліва нижня частина сукні з «запахом». Його краще запроектувати до правої талиевой виточки, а далі лінію вивести до вертикалі, проведеної з центру лівою талиевой виточки (синій колір на схемі).

6 етап. На правій деталі намічаємо допоміжні лінії і деталь конічно розводимо. Глибина складки не менше 3 див. тобто в кожній лінії мінімальна величина розведення 6 див. Поекспериментуйте на тканини, подивіться, яка глибина складки виглядає виразніше.

 

 

При близькому розгляді моделі видно, що права нижня деталь цільна з поличкою. Помітна складка.

 

 

Для отримання такого ефекту необхідно від деталі полички відрізати частину, яка утворена за рахунок скосу верхнього зрізу правої нижньої частини сукні.

 

 

Потім деталь полички поєднати з нижньою правою деталлю. Для отримання складки необхідно конічно розвести деталі. Величина розведення за бажанням, але необхідно врахувати припуски на шви.

 

 

Розкрій здійснювати, уклавши деталь полички по напрямку нитки основи.

Якщо в розкладці не вистачить ширини тканини, тоді робіть шов і деталі кроіте окремо один від одного.

З точки зору обробки. Сточуємо талиевые виточки, потім з'єднуємо деталь полички з нижньої лівої частини спідниці, а вже потім притачиваем нижню праву частину в той же шов.

Перед з'єднанням деталей на правій нижній деталі слід закласти складки. До скошеного зрізу прітачать додаткову деталь, яку можна викроїти по формі прямокутника бажаної ширини та краще під 45 градусів до напрямку нитки основи. Це необхідно для того, щоб деталь краще драпировалась навколо фігури.

6 етап. Проектування нижньої частини сукні з боку спинки. Шлейф цельнокроений.

 

 

При моделюванні слідкуйте за лекальностью ліній і спряженості зрізів, оскільки багато криволінійних ліній.

Застібка-блискавка в правому бічному шві.

Перш ніж приступити до розкрою, спробуйте втілити модель макетної тканини.



Категорія: Різне | Додано: (20.09.2016)
Переглядів: 1471 | Рейтинг: 0.0/0