Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Моделювання рукава з вертикальними зустрічними складками
 
 

Представлений варіант рукава нескладний у виконанні, тому з його побудовою впорається навіть малодосвідчений кравчиня.
Щоб змоделювати цю викрійку необхідно використовувати базову конструктивну основу втачного одношовного рукава (рис. а).

а
Від середини рукава відкладіть вправо і вліво по лінії оката по 6 см і проведіть вниз прямі лінії паралельно середній лінії рукава. Розріжте базову викрійку за даними лініях, як зазначено на рис. б.

б
Розсуньте отримані деталі на 8 см один від одного і відзначте середину цієї відстані, провівши пунктирні лінії, паралельно лінії середини рукава. 
Дані пунктирні лінії є лінією середини зустрічних складок на рукаві (рис. в).

в
Позначте стрілками напрямок закладки складок, як зазначено на рис. р.

г
Викрійка рукава з двома вертикальними зустрічними складками готова (рис.д).

д
Довжина рукава становить 62 см, складки необхідно відстрочити на довжину 22 див. При пошитті глибину розкласти як зустрічну складку.

Використовуючи цей принцип, можна побудувати викрійку рукава не тільки з двома зустрічними складками, але і 1 зустрічній по центру і 1 або 2 односторонніми або зустрічними складками по обидві сторони від центральної складки.

Довжина рукава може варіюватися від 30 до 62 см, тобто від рукава три чверті до довгого. Цей же принцип можна використовувати для побудови короткого рукава з вертикальними складками. У цьому випадку глибина складок повинна бути менше.

Для пошиття моделей суконь, блуз, легких жакетів з таким видом рукава рекомендується вибирати пластичні, м'які, легко драпіруються тканини типу шовкового атласу, креп-марокена, креп-сатину та інші.



Категорія: Різне | Додано: (17.09.2016)
Переглядів: 879 | Рейтинг: 0.0/0