Питання. Дівчатка, прошу допомоги в побудові викрійки
Відповідь. Моделювання цієї моделі має здійснюватися на розгорнутій деталі полички. Можна скористатися базовою конструкцією полички з вытачками на опуклість грудних залоз. Найголовніше – правильно намітити лінії драпірування, інше вже набагато простіше.
1 етап. Переводимо виточки в проміжне становище, щоб вони не заважали лекально оформити лінію горловини.Згодом розчини виточок будуть переведені в лінії розведення деталі.
2 етап. Лекально промальовуємо лінію горловини згідно моделі (червона лінія на схемі).
3 етап. Проектуємо лінії драпірування (сині лінії на схемі). Це допоміжні лінії, за якими згодом буде розлучатися деталь полички.
4 етап. Розрізаємо деталь і розводимо. Величина розведення – за бажанням. В області плечових ліній розводити занадто багато не варто. За моделлю тут невеликі за розміром складки. Сама глибока складка повинна бути по лінії, яка є продовженням лінії горловини правої полички (червона лінія на схемі).
5 етап. Обводимо контур отриманої деталі.
Зверніть увагу на контрольний знак (виділено чорним кольором по лінії горловини правої полички). Цей контрольний знак визначає положення лінії горловини лівої полички щодо правої. Знак є орієнтиром при сточуванні присборенной частині лівої полички (ділянка виділена чорним кольором, збірка позначена стрілками, зверненими один до одного) з правою. За рахунок цього і утворюється глибока драпірування, що йде від лінії горловини правої полички, вона також приховує невеликий стачанный ділянку.
Якщо Ви маєте шаблоном полички без виточки на випуклість грудей, вже адаптованим під виріб з трикотажу, тоді виконуйте перетворення на ньому (можна використовувати викрійку водолазки). Послідовність та ж.
|