Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Мереживний ліф

Приголомшливий ефект при мінімальних витратах.

Мереживне полотно з золотими нитками, яким декорований ліф ошатного сукні, обробляється разом з деталями з основної тканини.

У цій статті описана технологія виготовлення мереживноголіфа.

Підготовка:

Деталі крою ліфа з основної тканини зміцнити прокладкою.

На укріплених деталях з боку прокладки знову розмітити лінії швів за викройкою.

На лицьову сторону передньої частини кожної чашечки вздовж переднього зрізу перевести сметочнимі стібками передній край вирізу = лінія шва.

Розкрій мереживного полотна

Деталі паперової викрійки розкласти на мереживній полотні згідно з наведеним планом розкладки і приколоти.

Важливо: викрійку передній частині чашечки розташувати на полотні так, щоб відстань від переднього зрізу на рівні середини до фестонами краю полотна склало близько 0,5 см і полотно з обох сторін виступало за бічні зрізи викрійки на однакову ширину.

Викроїти Деталь: з боку фестонами краю полотно не зрізати, по інших сторонах залишити припуски шириною 2 див Бічні частини чашечок і задню частина ліфа викроїти, залишивши припуски по 1,5 см для всіх зрізів.

Мереживні деталі приметать. Бічні частини чашечок і задню частина ліфа з мереживного полотна виворітною стороною накласти на обличчя деталі з основної тканини і по всіх зрізах приметать.

Накласти передню частину кожної чашечки виворотом на обличчя відповідної деталі з основної тканини і, злегка розтягуючи її за фестонному краю, приколоти так, щоб фестони виступали за лінію переднього краю вирізу, розмічену на деталі з основної тканини на 0,5 см в сторону припуску.

Мереживний лиф1-3Потім мереживну деталь приколоти за іншим зрізах, припосадив її по протилежній фестонному краю (бічний) стороні. Мереживну деталь приметать, уздовж фестонами краю - відступивши 2 см від розмітки вирізу переднього краю (2).

Опис роботи

Бічні та передню частини кожної чашечки скласти особа з особою, припуски сколоти на рельєфний шов: шпильки працювати строго по лінії шва перпендикулярно їй і, зробивши точковий стібок, виколювати на ділянці припусків (3).

Сколів деталі таким чином, можна визначити з лицьової сторони, не будуть утворюватися при сточуванні небажані складочки на припосаженном ділянці мереживний деталі.

Стачать шви рельєфів.

Зрізати припуски до 0,75 см, їх заутюжте.

Деталі задньої частини ліфа скласти попарно з бічними частинами чашечок особа з особою, сколоти зрізи, виконати шви з боків. Заутюжте припуски.

Виконати рельєфні і бічні шви підкладки. заутюжте припуски швів, зрізавши припуски рельєфних швів до 0,75 див.

Фестонный край кожної чашечки відвернути по лінії переднього краю вирізу в сторону деталі і приколоти (4).

Підкладку скласти з половинками ліфа лицьовими сторонами і на кожній половинці сколоти передні зрізи вирізу і верхні зрізи, поєднавши шви, а також лінії швів один з одним.

Мереживний ліф 4-6Стачать зрізи. Зрізати надлишки припусків близько до рядку, розсікти на куточках навскоси (5).

Вивернути половинки ліфа на обличчя, вимітати краю, відкриті зрізи змітати. Фестонный край пришити до краю вирізу дрібними стібками шва "назад голку" вручну.

Деталі відпрасуйте з боку підкладки.

Чашечки, наклавши на нижній ділянці один на одного і, поєднуючи лінії середини переду, сколоти і нижні зрізи змітати. По передньому краю вирізу верхню чашечку пришити до нижньої вручну.

Мереживний ліф готовий.



Категорія: Різне | Додано: (24.09.2016)
Переглядів: 899 | Рейтинг: 0.0/0