Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Легка повітряна гірлянда з сніжинок в техніці квіллінг

Техніка квілінг дивна сама по собі – адже звичайних смужок різнокольорового паперу навіть дитина може зробити найрізноманітніші вироби. У переддень Нового року мені все частіше приходила думка, що можна зробити красиву гірлянду з паперових сніжинокОскільки зазвичай сніжинки вирізають і наклеюють на скло вікон, я теж спробувала свої сніжинки, які робила для гірлянди, спочатку прикріпити до шибок. На жаль, сніжинки виявилися занадто важкі для звичайного мильного розчину, тому ідея зробити гірлянду для новорічної ялинки стала ще ближче до здійснення.

 

Деякі майстрині роблять сніжинки з різнокольорового паперу, але я робила з білого паперу, оскільки все ж вирішила прикрасити штучну ялинку гірляндою, яку ми зазвичай ставимо на лоджії.

 

Для виготовлення сніжинок знадобиться:

 

  1. Смужки білого паперу (довжина – 24 см, ширина – 0,5 см) – таких смужок треба дуже багато, і якщо чесно, я їх просто не вважала, оскільки кожна сніжинка зроблена трохи інакше, ніж інші;
  2. Смужки білого паперу (Довжина від 5 до 10 см, ширина – 2 мм) – приблизно 10-12 смужок;
  3. Клей ПВА;
  4. Паличка (кругла) або спеціальна голка для накручування папери;
  5. Ножиці;
  6. Тонка пензлик;
  7. Дитяча шкільна лінійка з круглими отворами.

 

Покрокове виконання «снежинковой гірлянди»:

  • Спочатку нам треба зробити багато замкнутих спіралей з широких смужок паперу. Один кінець смужки притискаємо пальцем до палички, щільно накручуємо смужку, і через вузький кінчик палички скидаємо спіраль в одне з круглих віконечок» лінійки. Це робиться для того, щоб всі замкнуті спіралі були приблизно одного розміру – у «віконечку» спіраль трохи розгорнеться. Вільний кінець смужки приклеюємо до попереднього обороту папери. Таких замкнутих спіралей було зроблено приблизно сто штук, оскільки я відразу планувала зробити багато різних сніжинок.

 

 

  • Далі треба зробити з спіралей різні елементи, які можна використовувати в конструюванні сніжинок – крапля, вічко, трикутник, напівовал або вічко 2 (як у мене на фото), ромб. З тонких смужок передбачалося робити прикраси для сніжинок – відкриті спіралі. Їх безліч видів – можна робити так, як Вам дозволить фантазія.

 

 

  • Тепер переді мною стояло завдання – зробити багато різних сніжинок з основних елементів. Після складання сніжинки (а це доводилося робити по кілька разів, так як іноді сніжинки були не надто гарні), я клеїла основні елементи. Всього вийшло 12 різних сніжинок, кожну з них надалі я прикрасила відкритими спіралями.

 

 

 

  • Найголовніше у виготовленні сніжинок – це не поспішати, щоб всі деталі щільно приклеювалися один до одного. Іноді для більш швидкого склеювання використовують спеціальний клей, але мені не подобається їм користуватися, оскільки з деталями з кольорового паперу такий клей залишає сліди. Хоча працювати їм швидше, ніж клеєм ПВА, деталі миттєво приклеюються один до одного.

 

Спеціально зробила багато фотографій сніжинок до і після їх прикраси. А сама гірлянда поки не повішена, тому я не стала всиляти мотузочку (волосінь), на якій гірлянда буде висіти на ялинці. З наступаючим Новим роком — ви й оглянутися не встигнете, як свято буде зовсім поруч!



Категорія: Різне | Додано: (21.09.2016)
Переглядів: 814 | Рейтинг: 0.0/0