Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Коса бейка для обробки виробів з мережива

Мереживне полотно завжди виглядає привабливо. Воно використовується як у вечірніх нарядах, так і в літніх топах, блузках і спідницях.

Але робота з мереживним полотном має свої особливості і секрети. Коса бейка чудово підходить для окантовки виробів або деталей із мережива.

На прикладі літньої блузки з коміром і нагрудної вытачкой розглянемо всі тонкощі обробки мереживного полотна готової сатиновою косою бейкой..

Детальніше про косою бейки читайте з статтях: самостійне виготовлення косою бейки,особливості обробки зрізів косою бейкойобробка куточків косою бейкой.

Виточки

Тканину у верхній частині виточок прорізати у відповідності з візерунком мережива, розрізаючи тільки сполучні нитки (павутинки) між візерунками (1).

Верхній край розрізу так насунути на нижній, щоб лінії розмітки виточок точно поєдналися.Зрізи виточок пристрочивши в край по лицьовій стороні (2).

Коса бейка для мережива 1-3Окантовка коміра

Одну половину тасьми приметать знизу, іншу укласти на обличчя навколо краю. У кутах укласти складками. Пристрочите в край (3).

Комір наколоти на горловину, обличчям до вивороту, поперечними мітки поєднуються з плечовими швами, кінці коміра з поперечними мітками на поличках (4).

Коса бейка для мережива 4-6Комір пристрочите на відстані 0,75 див. Борту, лацкани і горловину (до країв коміра) окантувати сатиновою косою тасьмоюКінці тасьми підвернути (5).

Тасьму пристрочивши в край. Комір відвернути догори, шов прітачать і відпрасуйте. У цьому випадку комір буде красиво відкладатися на лицьову сторону (6).

Коса бейка для мережива 7Для петель, якщо це необхідно, вздовж правого борту прорізати мереживо, розрізати сполучні нитки, тобто павутинки між візерунком мережива (7).

Коса бейка може бути також використані і для окантовки швів у виробі з мережива.

Використання мереживний тасьми

Якщо у виробі використовуються тільки невеликі фрагменти мережива або мереживна тасьма, вшивание мереживного елемента виконується наступним чином:

Пристрочите в край деталь з мережива (тасьму)по лицьовій стороні виробу.

Прорізати тканина під мереживом, позначте в кути навскіс. Запрасувати припуски на основну тканину вироби (8).

Коса бейка для мережива 8-9Пристрочите по лицьовій стороні краю мереживний деталі (тасьми) вузьким щільним зигзагоподібним швом (довжиною близько 0,5 мм, шириною 2 мм). Зсередини виступаючі зрізи обрізати до стібків.

Сподіваюся, що робота з мереживним полотном буде для Вас цікавим і захоплюючим заняттям, а коса бейка допоможе акуратно виконати зрізи.



Категорія: Різне | Додано: (24.09.2016)
Переглядів: 1429 | Рейтинг: 0.0/0