Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Кишеня-портфель
 

Це модний спортивний варіант накладного кишені. Звичайні накладні кишені можна легко перетворити в кишені-портфелі. У закруглених кишень подібний ефект досягається за рахунок використання двох планок, відповідних формі кишені, а у прямокутних кишень — за рахунок однієї цельнокроеной деталі для складок або однієї прямокутної смуги тканини.

Закруглений кишеню-портфель

На паперовій викрійці кишені накресліть лінію планки уздовж зовнішнього краю кишені і на відстані близько 4 см від нього (1).Планку переснимите з деталі кишені як окрему деталь. Кишеню і планку викроїте з тканини з припусками на шви по всіх зрізах: кишеня викроїте один раз, а планку— два рази.

Припуск по верхньому зрізу кишені і кожної планки обмітати, запрасувати на виворіт і настрочити.Припуск по зовнішньому зрізу однієї планки обметати і запрасувати на виворітну сторону. Планки скласти лицем до лиця і стачайть внутрішні зрізи. Обметати Припуски шва разом (2).

Планку з необробленим зовнішнім зрізом приколіть до кишені лицем до лиця. Прітачать.Припуски шва зріжте близько до рядку, на ділянках округлень надсекіте (3). Планку заметушився на виворітну сторону. Край пріутюжьте і відстрочити в край. За бажанням край можна відстрочити додатково на більшій відстані, не захоплюючи при цьому планку з запрасованою зовнішнім краєм.

Кишені приколоти до виробу і настрочити в край тільки що лежить знизу планку. За бажанням нижню планку можна настрочити додатково на більшій відстані. Нижню планку настрочити з кожної сторони від верхнього краю вздовж внутрішнього шва на довжину по ок. 3 див. Потім настрочити бічні краї кишені від верхнього краю на довжину близько 3 см точно в шов (4).

Прямокутний кишеню-портфель з цельнокроеной деталлю для складок

Конструкція викрійки даного кишені трохи складніше.

Основну викрійку кишені переведіть на великий аркуш паперу. Бічні краї і нижній край утворюють лінію зовнішнього згину складки. На однакових відстанях, що відповідає бажаній ширині складки, від нижньої та бокових країв кишені накресліть дві лінії. Середня — це лінія внутрішнього згину складки.

Вершини кутів з'єднайте пунктирною лінією. Через вершину внутрішнього кута під прямим кутом до пунктирної лінії проведіть лінію, що перетинає лінію внутрішнього згину складки в двох точках.З цих точок перетину проведіть прямі лінії, паралельні пунктирною лінії, до перетину з зовнішньої (третьої) лінією (5). Вирежіте куточки по вычерченным суцільним лініях. Викрійка готова.

Кишені викроїте з припусками на шви по всіх зрізах. Всі зрізи обмітайте. Припуск по верхньому краю кишені заутюжьте на виворітну сторону і настрочити. Припуски по бічних і нижнього країв заметушився на виворітну сторону. Пріутюжьте (6).

Потім заутюжьте згини складок. Для цього бічні і нижній краї відверніть спочатку на лицьову сторону по внутрішніх лініях згинів складок лицевою стороною до лицевої сторони. Згини пріутюжьте. Потім заутюжьте складки на виворітну сторону по зовнішніх лініях згинів (7).

Щоб зшити куточки кишені, складки знову розкладіть. Кишені складіть, поєднуючи один бічний край, то інший з нижнім краєм (8). Куточки стачайте по розмічених лініях швів. Вершину кожного куточка надсекіте впритул до рядку (8а). Припуски швів розкладіть. Знову закладіть складки кишені по лініях згинів. Зовнішній згин складки відстрочити в край. Потім приколіть кишеню до виробу і настрочив нижню частину складки в край. Від верхнього краю настрочити кишеню по лінії внутрішнього згину складки на довжину ок. 3 див. Потім верхні краю складки настрочив на довжину близько 8 см (9).

 

Кишеня-портфель з притачной прямий деталлю для складок

Це найпростіший спосіб зробити кишеню-портфель із звичайного кишені закругленої або прямокутної форми. Для деталі зі складками вам потрібно прямокутна смуга тканини шириною, рівній подвійній бажаної ширині складки, і довжиною, рівній довжині бічних зрізів кишені плюс довжина нижнього зрізу кишені. Кишеню і деталь для складок викроїте з припусками на шви шириною 1 см по всіх зрізах.

Лінії сполучення кишені переведіть на лицьову сторону тканини сметочнимі стібками або вичертите ці лінії на лицьовій стороні тканини за допомогою «чарівного» портновского крейди.

Як зшити кишеню-портфель

Прямокутний кишеню-портфель

На деталі для складок припуск по одному поздовжньому зрізі заутюжьте на виворітну сторону.Інший поздовжній зріз деталі для складок приколіть до кишені від верхнього зрізу вздовж одного бічного зрізу лицевою стороною до лицевої сторони. Деталь для складок прітачать на ширину припуску на шов (1 см), не доходячи 1 см до нижнього зрізу кишені. На початку і в кінці шва виконайте по закрепке. Припуск шва деталі для складок надсекіте впритул до останнього стежку рядки (1).

Деталь для складок від надсічки приколіть до нижнього зрізу кишені і прітачать, почавши рядок точно в останнього стібка бічного шва і закінчивши її, не доходячи 1 см до кутка. На початку і в кінці шва виконайте по закрепке. Припуск шва деталі для складок надсекіте впритул до останнього стежку рядки (2). Потім деталь для складок від куточка прітачать до іншого боковому зрізу кишені.

Деталь для складок відверніть на лицьову сторону. Припуски швів заутюжьте на кишеню. Деталь для складок відстрочити уздовж швів пришивання близько до швах. Припуск по верхньому зрізу кишені та деталі для складок підверніть. Потім суцільнокроєним обтачку вздовж входу в кишеню заутюжьте на виворітну сторону і настрочити спустошені. (3).

Деталь для складок приколіть до виробу по лініях суміщення, заклавши на куточках в складочки (4). Бічні і нижній краї деталі для складок настрочив в край. Сколите краю кишені і краю деталі для складок (5). Пріутюжьте. Верхні куточки кишені сострочіте у вигляді трикутничків (6), прихоплюючи кінці деталей для складок.

Закруглений кишеню-портфель

Припуск по верхньому зрізу кишені запрасувати на виворіт, підвернути і настрочити. На смузі тканини (планка) припуск по одному поздовжньому зрізі запрасувати на виворіт. Інший поздовжній зріз планки приколоти до кишені уздовж бічних і нижнього зрізів лицем до лиця.Короткі зрізи планки підвернути у верхнього краю кишені. Планку прітачать до кишені. Припуски шва зрізати близько до рядку, на ділянках округлень надсечь (7).

Планку відвернути на виворіт. Краї выметайть і приутюжить (8). За бажанням планку відстрочити в край. Краю планки приколоти до виробу по лініях суміщення і настрочити в край (9). Сколоти краю кишені і планки. Приутюжить. Бічні краї кишені від верхнього краю настрочити в край на довжину по ок. 1 див.

Частину свого життя людина проводить у ліжку, тому важливо підібрати якісні спальні приналежності. Особливу увагу варто приділити ковдрі. Сьогодні більшість виробників пропонують як ковдри оптом, так і вроздріб, головне не помилитися з вибором, адже саме ковдру здатне зігріти людину в ліжку і зробити відпочинок по-справжньому теплим і комфортним.



Категорія: Різне | Додано: (16.09.2016)
Переглядів: 1161 | Рейтинг: 0.0/0