Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Як шити подвійним швом?

Подвійний шов (він же французький шов) з лицьового боку виглядає, як звичайний стачной шов, а з виворітної — як застроченная складка.

Подвійний шов. Вид з виворітного соронь

Вся справа в тому, що для отримання подвійного шва, виконується за два машинних рядки.

Перша строчка, як це ні дивно, виконується по лицьовій стороні. Складаємо шари тканини виворотом один до одного обличчям назовні і сточуємо шириною шва 5-7 мм.

Подвійний шов. Перша строчка

Підрізаємо припуски шва до 3 мм.Підрізаємо припуски до 3 мм

Складаємо деталі виворітними сторонами один до одного обличчям назовні і прокладаємо другу строчку на відстані 5-6 мм від згину.

Подвійний шов. Друга строчка
При цьому зрізи тканини повинні опинитися всередині шва. Якщо вони визирають, значить, погано зрізані припуски. Операцію по зрізанню широких припусків доведеться повторити.

Подвійний шов відноситься до групи білизняних швів. Саме такий шов звичайно застосовують для пошиття наволочок і підковдр (на моїх фотографіях наматрацник з льону). Робиться це з двох причин.

  • По-перше, всі зрізи тканини виявляються захованими всередині шва, а це значить, що вони не обсипаючи від численних і частих прань.
  • По-друге, при використанні цього шва (як і інших білизняних швів) можна обійтися самої звичайної швейної машиною, т. к. не потрібно нічого обметывать.

Виходить, що постільну білизну можна зшити в будь-якому будинку, де є швейна машина, нехай навіть сама древня.

А французьким цей шов називається тому, що у Франції цим швом одяг шили з тонких тканин, коли оверлоков ще впомине не було. Але це зовсім інша історія, як і швейні хитрощі подвійного шва. Так, у цього шва є свої родзинки і секрети.



Категорія: Різне | Додано: (09.09.2016)
Переглядів: 1760 | Рейтинг: 0.0/0